BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Novinky a Aktuální zprávy

Školní pobyty podzim 2023

Březová je na podzim prostě nejkrásnější! Babí léto, nádherné západy sluníčka a na závěr sezóny ty nejkrásnější barvy v kouzelné přírodě na Březové! Není lepší start do nového školního roku, než adaptační kurz, školní výlet, škola v přírodě nebo zážitkový den v tom zaručeně nejkrásnějším na nejvybavenějším resortu v České republice! Přijeďte k nám letos i vy a neváhejte s rezervací termínu, místa začínají rychle ubývat! Zde můžete pobyt REZERVOVAT!

Speciální fotogalerie Resortu a pár slov...

Březová nejsou jenom ty úžasné atrakce, je to celkový koncept Resortu a my se netajíme tím, že inspiraci hledáme především v Rakousku a jiných vyspělých zemích a snažíme se jim co nejvíce přiblížit, například i v udržitelnosti vzhledem k přírodě a k regionu ve kterém působíme. A tento rok jsme zase o kus dál. Vysázeli jsme v areálu další stovku stromů, nahradili další část původního vytápění moderními tepelnými čerpadly, snížili energetickou náročnost a zvýšili u dodavatelů podíl potravin z regionálních zdrojů.

Hledáme do týmu truhláře, tesaře, stavitele atrakcí

Protože máme na Březové na příští roky velké plány se stavbou nových atrakcí a dalším vylepšováním našeho krásného resortu, rozhodli jsme se rozšířit náš tým o někoho, kdo miluje práci se dřevem a chtěl by se v rámci našeho týmu podílet na rozvoji Resortu Březová. Více informací najdete v tomto článku

Rezervace svozů na tábory

Od dnešního dne je možno rezervovat místo ve svozové dopravě z Prahy na tábory v Resortu Březová. Svozy pro nás realizuje partnerská firma, předpokládaná cena jedné cesty je 260,-platí se na místě přímo řidiči. Rezervace najdete pod tímto odkazem

https://brezova.istan.cz/cesty.html Upozorňujeme, že je potřeba rezervovat jak cestu tam, tak cestu zpátky. Více v tomto článku.

 

Letní tábory 2022 Uvolněná místa

Aktualizováno: Všechny tábory v Resortu Březová jsou obsazeny.Aktuality

Nabízíme pomoc

Resort Březová a Adventure Březová z.s. nabízí pomoc dět...

Podzimní školní pobyty - Rezervujte včas!

Pozdim je na Březové snad ještě krásnější než jaro. ...

NOVINKA! "Muzeum" na Březové!

Strašidelná a napínavá nejnovější atrakce na Březové...

Poslední místa pro školní výlety!

Na Březové zbývají úplně poslední volné termíny pro škol...

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS