BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Vedoucím či instruktorem na Březové? Čtěte zde!

Úžasný resort, dokonalé zážitky, ta nejkrásnější práce či brigáda! Právě nabíráme! Chcete se stát vedoucím či instruktorem v Resortu Březová? Co musíte umět a co je potřeba udělat? Jaké jsou nároky na vedoucí a instruktory? Co od této práce můžete očekávat?

Instruktor(ka) zážitkových aktivit u školních skupin

V tuto chvíli nabíráme na období duben až červen instruktory ke školním skupinám. Není důležité, jestli v tomto období můžeš na měsíc, na dva měsíce, na celé jaro nebo jen třeba na týden či čtrnáct dní. Tato brigáda je velmi flexibilní, proto vůbec nevadí, když můžeš například jeden týden v květnu, nebo dva týdny v červnu. Určitě pro Tebe angažmá najdeme! Denní mzda 1200,- Kč čistého, ubytování a celodenní strava zdarma, nesmírně zajímavá práce v nejlépe vybaveném resortu pro dětskou rekreaci v ČR, skvělý a kamarádský tým a skutečnost, že se tu naučíš spoustu nových věcí, to jsou základní atributy této skvělé brigády!

Vyplň krátký formulář a my ti odepíšeme!

Pokud Tě tato brigáda zaujala, na nic nečekej,  koukni sem, vyplň krátký formulář a my ti brzo odepíšeme!

  

Nabíráme i táborové vedoucí

Kromě instruktorů školních skupin rozšiřujeme i řady táborových vedoucích. Opět Ti doporučíme náš web www.instruktoristan.cz kde najdeš podrobnosti a nám prosíme v případě zájmu vyplň krátký formulář. U táborů jsou mzdové podmínky jiné než u instruktorů školních skupin, i práce je to trochu jiná, hlavně Ti chceme doporučit, ať se podíváš na naši nabídku táborů a rovnou nám do formuláře napíšeš, jaká tematika (koně, army, fantasy, neurčeno....) tě zajímá.

 

Související formuláře:

 

 

 

Přečteno: 3123x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS