BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

GPS

GPS

GPS, mapy, souřadnice= super adrenalin! Oko, hlava, GPS, satelit, GPS, hlava, oko, jdeme dále tímto směrem... Toto byl stručný zápis toho, jak to ve skutečnosti chodí mezi GPSkou a námi, kolika místy musí informace projít, než se dostaneme k opravdovým činům....:-)

Tááákže, dojděte si k bodu s názvem cj1g8, pokud to stihnete za hodinku, dostanete večeři.. Tak takhle nějak to vypadá, když se skupinka rozhodne vyzkoušet GPS hru...:-)

......................................................................

Ne, samozřejmě, až takhle ne, ale pokud by měl někdo nějaké speciální přání, není problém, vše co je spojeno s pochodem a pobytem v terénu nám není cizí a díky několika GPSkám není problém přichystat jakkoliv obtížnou trasu, přes terén dle libosti-máme zde lesy, pole, louky, potoky, bažiny, stačí jen říct, že byste rádi šli zabloudit někam do pole a my vše zařídíme:-)

GPS se dá využít při všem, týkajícím se army, stačí jen jedné skupině oznámit, že nepřátelé se skrývají na souřadnici té a té, tak ať si pro ně pěkně dojdou, v zimě se dají podnikat krásné výpravy na sněžnicích do míst, kde byste se jinak nedostali, no a pro ty nejodvážnější by určitě šla vymyslet i nějaká noční trasa...

Zkrátka, GPSky jsou našimi dobrými pomocníky a když budete chtít, rádi vás s nimi seznámíme a hned poté vás vyšleme na nějakou akcičku přímo do terénu...:-)

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS