BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školní výlety a školy v přírodě 2024 rezevace otevřeny!

Otevřeny rezervace na rok 2024! Školní výlety, školy v přírodě, duben, květen červen 2024 již v nabídce! Zájem o Březovou každým rokem roste! více informací najdete v tomto článku, kde jsou všechny důležité informace na jednom místě.

Zájem o Březovou je rok od roku větší!

Letos  na jaře se nedostalo na více než 198 škol, které s námi chtěly jet, ale už se bohužel nevešly. I na příští rok očekáváme obrovský zájem! Březová je již mnoho let nejoblíbenějším resortem pro školní výlety a školy v přírodě v České republice a pedagog, který chce dopřát svojí třídě to skutečně NEJLEPŠÍ, vybere právě Březovou.

 

Přehled nabídky

Všechny naše programy jsou doslova nabité zážitky. Pro školu v přírodě či školní výlet si můžete vybírat z celkem pěti programů. Ze zážitkových je to základní program STANDARD, o stupeň výš je pak program ADVENTURE a vrchol nabídky pak představuje program PANDORA. Všechny tyto programy jsou určeny žákům I. i II. stupně základních škol, stejně jako středním školám. Pro žáky, kteří chtějí zážitkový program, který má navíc silný tematický podtext, pak doporučujeme jedinečný program INSIGNIA, tento program je vhodný pro děti od 8mi do 13-ti let věku. A pro nejmenší děti (MŠ a I. a II. třída ZŠ) máme úžasný program ANGRY BIRDS. Kompletní nabídku najdete ZDE. Jarní sezóna trvá od 1. dubna do 30. června, podzimní sezóna pak od 28. srpna do 30. října.

 

Jubilejní sezóna přinesla skvělé novinky!

Právě jedeme  20. sezónu a to už je důvod k oslavě! A Březová si u této příležitosti nadělila hned dva překrásné dárky. Prvním je úplně nová TOP atrakce "Strašidelné Muzeum" Nejdříve se ve staré kotelně muzea děti dozví tajný plán jak sebrat z muzejního trezoru kámen mudrců. Musí v omezeném čase překonat všechny zabezpečovací systémy včetně laserových paprsků a překonat i strach, protože v muzeu se za tmy exponáty probouzejí! Tento projekt, na kterém jsme pracovali přes dva roky, si vyzkouší účastníci všech programů! Druhou novinkou je zásadní rozšíření pirátských ostrovů, které doslova obživnou a přinesou nové strhující dobrodružství! Všechny atrakce, které na Březové máme si pak můžete prohlédnout ZDE

 

Děláme i jednodenní výlety!

Pro školy, které mohou z nejrůznějších důvodů vyjet jen na jeden den, máme připravenu nabídku jednodenních programů v našem unikátním zážitkovém parku. Pro třídy, které vyhledávají především akci a maximální zážitek tu máme program ADRENALIN DAY, který je vhodný pro druhý stupeň ZŠ a střední školy. Pro školy, které hledají zážitky propojené nesmírně napínavým příběhem je tu ŠKOLA ČAR A KOUZEL, která je vhodná pro 1. až 7. třídu ZŠ. No a pro ty nejmladší, tj. MŠ a 1. a 2. třídu ZŠ je tu jednodenní varianta programu ANGRY BIRDS.

 

 

Unikátní resort, dokonalý program!

Březová je řízena jako rodinný podnik a majitelé, kteří jsou trvale přítomni na Březové, neustále dbají na každičkou službu kterou poskytujeme. Ať se jedná o ubytování, gastronomii, vzhled a prostředí celého resortu, nebo program. A obklopili se skvělými lidmi, ať již v týmu personálu nebo instruktorů. Vybíráme si skutečně ty nejlepší.

 

 

Na co se můžete spolehnout:

 • Na to, že už nikdy nebudete chtít jet jinam
 • Že si pobyt dokonale užijete i jako pedagogové
 • Že nikde nenajdete lepší a komplexnější služby
 • Že s pobytem nebudete mít žádné starosti
 • Vaši žáci a studenti budou z pobytu nadšeni


   

   

  POPTÁVKA A REZERVACE ZDE

 • Přečteno: 11275x

  Galerie fotografií:

  resort brezova 01.JPGresort brezova 02.jpgresort brezova 03.jpg
  resort brezova 04.jpgresort brezova 05.jpgresort brezova 06.jpg
  resort brezova 07.JPGresort brezova 08.jpgresort brezova 09.jpg
  resort brezova 10.jpgresort brezova 11.JPGresort brezova 12.JPG
  resort brezova 13.jpgresort brezova 14.JPGresort brezova 15.jpg
  resort brezova 16.jpgresort brezova 17.jpgresort brezova 18.jpg
  resort brezova 19.jpgresort brezova 20.jpgresort brezova 21.JPG
  resort brezova 22.jpgresort brezova 23.jpgresort brezova 24.jpg
  resort brezova 25.jpgresort brezova 26.jpgresort brezova 27.jpg
  STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
  Vysokolanové centrum
  Lezecká stěna
  Lukostřelba
  Bungee-trampolína
  Bungee-running
  Démonická lanovka
  Skok do prázdna
  Free fall
  Nízká lana
  Rafty
  Airsoft
  Armygame
  Paintball
  Týmpark
  Jákobův žebřík
  Larp
  Koně
  Čtyřkolky
  Bazén
  Noční hra
  Večerní program
  Sportoviště
  GPS