BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Večerní program

Večerní program

Večerní programy na Březové jsou nabité, rozličné a skvělé!

Diskotéka

Oblíbeným programem je samozřejmě diskotéka! Skvělé osvětlení a ozvučení stejně jako výběr těch nejnovějších hitů osloví všechny přítomné děti!

.

.

Letní kino

Promítání populárních a zábavných filmů, na podzim pak filmy s lehkým prevenčním podtextem. Každý si může vybrat, na který film zamíří! A když se hraje hokej? Určitě poběží přenos z utkání!

Ohňová show

Dětem i pedagogům tuhne krev v žilách, když před ně nastoupí instruktoři s různými hořícími "nástroji" a v rytmu hudby začnou s choreografií, kdy plameny šlehají téměř až k divákům! Opravdu úchvatná podívaná!

Otevřené atrakce

Po večerech to na Březové také žije a jedním z důkazů je i obrovský zájem o otevřené atrakce, kterými jsou lanáček a herní věž Citadela pro mladší žáky.

Děti do 12 let se dosyta vyřádí v citadele, kterou pak ani nechtějí opustit, lanáček je otevřený pod dozorem i starším dětem, všude v areálu jsou přístupné boulderovací kameny, které můžou využít všichni návštěvníci zcela libovolně.

Ohňostroj

Jednou do týdne je připravený opravdu ojedinělý zážitek pro většinu dětí - ohňostroj, při kterém se tají dech a jehož světlo ozařující areál z výšky jen umocňuje krásu těchto míst.

Opékání u ohně

A samozřejmě nesmí chybět možnost strávit příjemný večer ve světle plápolajícího ohně, opéct si špekáčky a v klidu a pohodě si popovídat o všem možném a nasát atmosféru pohody sálající z okolí

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS