BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Larp

Larp

LARP? Co to je? Jak se ti blázni mydlí meči obalenými molitanem? NE a ještě jednou NE!

Ne že by dřevěný šerm nebyl součástí mnohých LARP her, ale pokud se během hry lidi jenom řežou jak diví, jedná se spíš o věrnou (a moc hezkou) sestřičku LARPu - Dřevárnu. LARP si stejně tak můžete zahrát s airsoftkou nebo taky úplně beze zbraně. Stručně a jasně… jenom o boji to fakt není.

LARP (Live Action Role Playing) je, jak sám název napovídá, hraní určité postavy nebo role v předem připraveném prostředí a příběhu. Ten může být osazený v libovolném historickém období, nebo fantasy světě (takových her v ČR najdete asi nejvíc), nebo klidně v současnosti, či daleké budoucnosti. Od toho pak závisí jaký se hodí kostým, rekvizity a jakou si kdo chce zahrát postavu. Úplně zjednodušeně… představte si to jako divadelní hru, ke které herci nedostanou žádný přesný scénář a během hraní se snaží jednat tak, jak by jednala jejich postava.

Tyto hry rozvíjejí schopnost jednat samostatně, vyjadřovat svoje myšlenky, učí jednat v různých situacích a komunikovat s okolím. I proto jsou tyto hry čím dál tím populárnější a v některých krajinách EU jsou běžně využívané ve školách jako součást výuky.

Na Březové najdete hned několik druhů těchto her. Od úplně jednoduchých bojových her, přes noční hry se zápletkami malinko hrůzostrašnými až po několikadenní hraní propracovaného světa s vlastní historií… Vyberte si…

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS