BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

O Resortu

Resort Březová je nejvybavenějším resortem v České republice, který se přímo specializuje na dětskou rekreaci. Již mnoho let drží republikové prvenství ve dvou oblastech: Je "TOP" cílem školních pobytů v České republice a také ze všech středisek a resortů hostí každoročně nejvíce táborníků.

 

K tomuto úspěchu jsme se vypracovali nejen tím, že máme skutečně unikátní resort, který nemá v rámci dětské rekreace v ČR obdoby, ale také naším know-how v oblasti zážitkových programů a tematických pobytů a také skvělými lidmi v našem týmu, ať už se jedná o téměř 300 instruktorů, vedoucích a lektorů, tým kuchařů, pracovníky úklidu a údržby, investičního oddělení i back office. Všichni pro Březovou pracují s nadšením a je jejich druhým domovem.

 

O našich programech a aktivitách si přečtete i na jiném místě našeho webu, tak nám dovolte zde zmínit ještě jednu věc, na kterou jsme hrdí: Snažíme se chovat co nejvíce udržitelně, investujeme značné prostředky do nádherné přírody v resortu, podporujeme mikroregion ve kterém působíme a snažíme se upřednostňovat kvalitní lokální a drobné dodavatele. A stále sami na sobě pracujeme. Baví nás to.

 

 

Ubytování a zázemí

Outdoor Resort Březová představuje to nejlepší ubytování a hlavně skvělou vybavenost Resortu a úžasné zázemí. Vše, co Březová nabízí je konstruováno a designováno s maximálním zaměřením na detail, ale i celkovou návaznost a komplexnost areálu.

Aktivity v Outdoor Resortu Březová

Resort Březová je nejvybavenějším resortem pro pobyty dětí, škol a mládeže v České republice. Nabízí nepřeberné množství zážitkových, dobrodružných, adrenalinových, ale i relaxačních aktivit. Zde vám představíme ty nejdůležitější.

Nabídka volných míst

Pracuj pro Resort Březová, královnu v oblasti dětské rekreace, jak z hlediska vybavenosti našeho jedinečného resortu, tak z hlediska unikátního programového know-how! Staň se instruktorem u školních skupin, nebo vedoucím na některém z našich ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS