BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Zážitky pro rodiny

Rodinám, individuálním turistům a zkrátka všem, kdo chtějí prožít úžasný zážitkový den v Outdoor Resortu Březová máme otevřeno v roce 2022 během vybraných termínů. Mimo tyto termíny je bohužel Březová vyhrazena školám a  táborům. (Upozorňujeme, že v období letních prázdnin (do 27.srpna) je areál veřejnosti uzavřen, probíhají zde výhradně letní tábory.) Od konce prázdnin je ale pro vás připraveno mnoho termínů, čeká vás dokonalá celodenní zábava v nádherném prostředí jednoho z nejkrásnějších zážitkových parků v ČR. Vstup bez nezávazné on-line rezervace není možný.

 

Vstupné

Základní jednotné vstupné do areálu pro rok 2022 je 250,-Kč. Vstupné není časově omezeno, areál zážitkového parku se otevírá v 10:00 a uzavírá v 17:00 hod. Děti do 3 let zcela zdarma.  V ceně vstupného jsou zahrnuty všechny atrakce zážitkového parku, kromě 3 příplatkových atrakcí a příplatkového využití bazénu.  V Resortu Březové NENÍ MOŽNO PLATIT KARTOU. Do areálu není povolen vstup se psy. Obsáhlý přehled všech atrakcí, na které se můžete těšit najdete "ZDE"

 

Jarní termíny 2022

Termíny na rok 2022 budou vyhlášeny 1.března 2022. těšíme se na vás!

 


Počet osob na jednom termínu je omezen! Chceme tím významně zvýšit komfort návštěvníků (nechceme aby se kdekoliv tvořily fronty a všichni účastníci si mohli tento den u nás užít naprosto dokonale). Proto s přihlášením určitě neváhejte!  Rezervace pro vás není závazná, vstupné se platí až na místě. Tj. když nebudete moci dojet, nic se neděje. Pokud byste si ale předem nerezervovali, může se stát, že bychom vás pro plnou obsazenost nemohli do areálu vpustit. Děkujeme za pochopení! Po on-line rezervaci Vám přijdou podrobné instrukce.  

 

Základní vstupné zahrnuje

 

 • Dětské dobrodružné 3 patrové bludiště
 • Pirátské ostrovy, pirátská tvrz Lanáček (lanový labyrint nad zemí i nad rybníkem)
 • Rozhlehlý dětský hrad Notingham se skluzavkami a tobogány
 • Velká dobrodružná středověká stezka po lanových mostech s velkým tobogánem
 • Obří vzduchová trampolína
 • Ostatní dětské herní prvky v areálu
 • Lezecká stěna s 5-ti cestami v imitaci skutečné skály
 • Středověká lezecká stěna
 • Lanové centrum s několika okruhy a spoustou nápaditých překážek
 • Strašidelná věž Karlštejn s 5-ti poschodími a mnoha komnatami
 • Zbojnický hrad Sherwood
 • Bludiště Dolmen a zakleté temné město
 • Nízkolanový parkur

 

Za drobný příplatek pak možno vyzkoušet:

 

 • Skok do prázdna: 80,- Kč
 • Projížďka na koni: 100,- Kč
 • Dětské čtyřkolky: 100,- Kč
 • Rýžování drahokamů či fosílií (cena dle velikosti pokladu)
 • Bazén 80,- Kč

Příplatkové atrakce a aktivity se dokupují ve srubu s občerstvením. Upozornění: Bazén v Resortu Březová lze nově využít i na víkendových dnech pro rodiny. Bazén je otevřen ve dnech, kdy venkovní teplota překročí 24 stupňů. Bazén je příplatkovou aktivitou, jednotné vstupné do bazénu je 80,- Kč. Bazén je otevřen od 12:00 do 17:00. Vstup do bazénu na vlastní odpovědnost! 

 

Slevy pro skupiny:

V případě zájmu o rezervaci pro 20 a více osob nás kontaktujte na e-mailu info@istan.cz, pro takto velké skupiny nabízíme zvýhodněnou cenu vstupného 180 Kč/osoba + každá desátá osoba zdarma. Skupiny je nutno rovněž hlásit předem z kapacitních důvodů. Autobusy mohou bez problému parkovat před našim resortem. Velmi často v minulosti této skupinové nabídky využily nejrůznější spolky, obce, firmy i mnohé jiné velké skupiny. Pro skupiny je k dispozici i telefonický kontakt 777 832 734

 

Občerstvení

Kdykoliv v průběhu vašeho pobytu v Outdoor Resortu Březová vás rádi přivítáme v našem srubovém bufetu, kde je kromě nepřeberného množství sladkých a slaných dobrot k dostání pivo, limo, ledňáky, suvenýry, ale také pizza, pannini, tortily, smažený sýr nebo řízek, americké brambory, guláš atd.


Zůstaňte na Vysočině déle!

Protože k nám jedete často z velké dálky, možná ještě nevíte, jaké poklady skrývá Vysočina. Připravili jsme pro Vás přehled, kam vyrazit na Vysočině. Najdete jej v tomto článku. Vaší pozornosti rovněž doporučujeme stránky www.vysocina.eu

Ubytování

V Resortu Březová bohužel neposkytujeme ubytování pro rodiny a veřejnost. Rádi vám ale doporučíme velmi atraktivní ubytování v blízkém okolí a sice Hotel Sádek (cca 6 km od Březové) nebo Hospodářský dvůr Bohuslavice (cca 12 km od Březové). Obě tato místa mají své nezaměnitelné kouzlo a určitě zde budete spokojeni. Můžete si rovněž vybrat ze široké nabídky ubytování v UNESCO městě Třebíč

Doporučení

Chcete mít ještě větší pohodičku? Vezměte si s sebou deku či karimatku, naše rozsáhlé a pečlivě udržované travnaté plochy přímo vybízí k tomu, abyste si zde rozložili deku a udělali si své vlastní malé rodinné stanoviště. Budete se tu cítit ještě pohodlněji. Náš zážitkový park je celý koncipován tak, že zde prožijete celý den v krásné přírodě, tak ať k tomu máte tu správnou pohodu! 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
20200430_104638.jpgDJI_0078.jpgDJI_0083.jpg
DJI_0089.jpgDSC_1394.jpgDSC_1397 - kopie.jpg
DSC_2722.JPGDSC_2734.JPGDSC_2775.JPG
DSC_4617.JPGDSC_4628.JPGDSC_4637.JPG
DSC_4721.JPGDSC_4757.JPGDSC_4778.JPG
DSC_8191.JPGDSC_8210.JPGDSC_8212.JPG
DSC_8215.JPGDSC_9014.jpgDSC_9045.jpg
DSC_9068.jpgDSC_9071.jpgDSC_9075.jpg
IMG_2207.JPGIMG_2228.JPGIMG_2256.jpg
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 

FAQ - Co vás zajímá?

Chystáte se s rodinou navštívit Resort Březová? Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi!
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS