BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školy

Adaptační kurzy, školy v přírodě, školní výlety, třídní teambuildingy, školky v přírodě, jednodenní výlety


Nabízíme vám ubytování a související služby s jedinečným zázemím a unikátním programem pro školní výlety, školy v přírodě, sportovní kurzy a adaptační kurzy v nejvybavenějším resortu v ČR - v Resortu Březová. Skvělé vybavení, krásný resort, výtečná kuchyně, 20 atrakcí ve vlastním zážitkovém parku, tematizace pobytu. Zkrátka...když hledáte pro vaši školu či třídu to skutečně nejlepší.

 

Klikněte ZDE pro Poptávku/Rezervaci

Školní výlety, školy v přírodě

Nabízíme ubytování a související služby na nejvyšší úrovni pro školní výlety a školy v přírodě. Skvělá kuchyně, tematizace pobytu, využití rozsáhlého vybavení Resortu Březová. V Resortu Březová si podle věku účastníků a vašeho výběru vyberete ucelenou ...

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy jsou oblíbenými školními pobyty, které jsou nejlepším startem pro nový kolektiv. Jsou navíc prevencí nejen šikany, ale i dalších rizikových jevů, které se mohou v nově utvořených kolektivech projevit. A hlavně - umožní žákům ...

Jednodenní výlety

Jednodenní školní výlety jsou určeny školám, které mají v daném roce prostor pouze pro jednodenní akci. Připravili jsme pro Vás nabídku atraktivních programů, pokrývající všechny věkové skupiny žáků a studentů.

Ceník

Ceník pro školní a skupinové akce pro rok 2023

Všeobecné podmínky a FAQ

Všeobecné obchodní a další podmínky a výklad pojmů ke smlouvě a specifikační kartě a další podmínky pro ubytování školních skupin.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS