BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školy

Adaptační kurzy, školy v přírodě, školní výlety, třídní teambuildingy, školky v přírodě, jednodenní výlety


Nabízíme vám ubytování a související služby pro školní výlety, školy v přírodě, sportovní kurzy, adaptační kurzy. Různorodé pobyty plné zážitků od rána do večera v nejmodernějším zázemí Resortu Březová. Skvělé vybavení, krásný resort, výtečná kuchyně, tematické animační programy.  

 

Máte zájem o více informací?

Jméno/Firma:
Telefon:
E-mail:
Zpráva pro nás:

Školní výlety

Nabízíme ubytování a související služby pro školní výlety. Skvělá kuchyně, pestré animační programy, využití rozsáhlého vybavení Resortu Březová. V Resortu Březová si podle věku účastníků a vašeho výběru vyberete ucelenou nabídku ubytování (dále ...

Školy v přírodě

Čekají na vás báječné programy škol v přírodě INSIGNIA/ STANDARD / ADVENTURE/ ANGRY BIRDS/ STRÁŽCE BUŠE - RANGER

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy jsou prevencí nejen šikany, ale i dalších rizikových jevů, které se mohou v nově utvořených kolektivech projevit. Naši zaměstnanci získali osvědčení rovnou v několika akreditovaných kurzech MŠMT zaměřených na prevenci, práci s kolektivem ...

Jednodenní výlety

Jednodenní školní výlety jsou určeny školám, které mají v daném roce prostor pouze pro jednodenní akci. Připravili jsme pro Vás nabídku atraktivních programů, pokrývající všechny věkové skupiny žáků a studentů.

Školky v přírodě

Vyberte si ze skvělých programů zaměřených na nejmladší návštěvníky Březové! Školky v přírodě jsou velmi populární a věřte, že na Březové se bude líbit jak dětem, tak pedagogům! Vhodné termíny pro školky jsou od dubna do první poloviny května.

Co zajímá pedagogy

A protože ne všechny odpovědi na vaše otázky najdete v kartách programů, založili jsme tuto kartu, ve které snad najdete shrnuté vše, co vás opravdu zajímá!

Ceník

Ceník pro školní a skupinové akce pro rok 2022

Všeobecné podmínky ubytování školních skupin

Všeobecné obchodní a další podmínky a výklad pojmů ke smlouvě a specifikační kartě a další podmínky pro ubytování školních skupin.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS