BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy jsou prevencí nejen šikany, ale i dalších rizikových jevů, které se mohou v nově utvořených kolektivech projevit. Naši zaměstnanci získali osvědčení rovnou v několika akreditovaných kurzech zaměřených na prevenci, práci s kolektivem a další nezbytná témata.
.

Adaptační kurzy jsou určeny všem nově vzniklým, případně změněným, kolektivům

.
Jedná se převážně o studenty středních škol nastupující do prvních ročníků, žáky osmiletých gymnázií nastupujících do primy, případně i prvňáčky na základních školách.

 

Adaptační kurzy  spojují efektivní metody zážitkové pedagogiky a nejmodernější poznatky v rámci prevence sociálně patologických jevů. Vše je zasazeno do unikátního prostředí a na děti tak působí nové - pozitivní vlivy, díky kterým můžou začít v novém kolektivu opravdu správně. A právě zážitková pedagogika se v Resortu březová dělá lépe, než kdekoliv jinde na světě. Adaptační kurzy školy realizují na podzim.  Zde naleznete Ceník pobytů školních skupin

 

Klikněte ZDE pro Poptávku/Rezervaci

 

Program POHODA

Osvědčený a nejoblíbenější adaptační kurz, který nabízí kombinaci vybraných zážitkových aktivit s možností využití  bloků seznamovacích, týmových i preventivních her.

Program POHODA plus

Adaptační kurz Pohoda plus má proti základní verzi rozšířenou paletu outdoorových a adrenalinových aktivit.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS