BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy jsou prevencí nejen šikany, ale i dalších rizikových jevů, které se mohou v nově utvořených kolektivech projevit. Naši zaměstnanci získali osvědčení rovnou v několika akreditovaných kurzech MŠMT zaměřených na prevenci, práci s kolektivem a další nezbytná témata.
.

Adaptační kurzy jsou určeny všem nově vzniklým, případně změněným, kolektivům

.
Jedná se převážně o studenty středních škol nastupující do prvních ročníků, žáky osmiletých gymnázií nastupujících do primy, případně i prvňáčky na základních školách.
.
.
Adaptační kurzy STAN spojují efektivní metody zážitkové pedagogiky a nejmodernější poznatky v rámci prevence sociálně patologických jevů. Vše je zasazeno do unikátního prostředí a na děti tak působí nové - pozitivní vlivy, díky kterým můžou začít v novém kolektivu opravdu správně.
Adaptační kurzy realizujeme pouze na podzim.

Teampark - short from STAN on Vimeo.

 

Program POHODA

Osvědčený a nejoblíbenější adaptační kurz, který nabízí kombinaci vybraných zážitkových aktivit s bloky seznamovacích, týmových i preventivních her. Adaptační kurz realizujeme ve 2-5 denní variantě. Ze zkušeností doporučujeme čtyřdenní a pětidenní program, ...

Program POHODA plus

Adaptační kurz Pohoda plus má proti základní verzi rozšířenou paletu outdoorových a adrenalinových aktivit. Základ je ale stejný - prevence rizikových jevů v nově utvářených kolektivech s použitím nejefektivnější formy zážitku. Podívejte se co nabízí ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS