BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Jednodenní výlety

Jednodenní školní výlety jsou určeny školám, které mají v daném roce prostor pouze pro jednodenní akci. Připravili jsme pro Vás nabídku atraktivních programů, pokrývající všechny věkové skupiny žáků a studentů.

Počet volných míst pro realizaci jednodenních školních výletů je omezen, pro nezávaznou rezervaci termínu použijte tento poptávkový formulář. Rádi Vám také poradíme s případným výběrem programu.

UPOZORNĚNÍ: Abyste stihli všechny naplánované aktivity, je třeba váš příjezd a odjezd naplánovat tak, abyste ve středisku strávili alespoň 7 hodin čistého času!


Klikněte ZDE pro Poptávku/Rezervaci

 

Škola čar a kouzel:

Novinka mezi jednodenními školními výlety. Vhodné pro žáky od 3. do 7. třídy. Během jednodenního pobytu si projdete mnoho z TOP atrakcí Resortu Březová.

Angry Birds - Velká Loupež

Jednodenní verze populárního programu Angry Birds nese název "Velká Loupež". Jednodenní školní výlet určený dětem ve věku 5 - 9 let.

Adrenalin Day

Kolekci jednodenních školních výletů uzavírá Adrenalin Day. Zde určitě doporučujeme vyhradit si na tento program alespoň 7 hodin. "Adrenalin Day" je určen pro 7.8. a 9. třídu ZŠ a pro střední školy.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS