BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Novinky a Aktuální zprávy

Mimořádná informace k letním táborům!

Zasypala nás doslova lavina přihlášek na letní tábory! První tábory  začínáme uzavírat pro plnou obsazenost. Aktuálně zbývá na všech táborech méně než třetina volných míst! Letní tábory v Resortu Březová drtivým způsobem přepisují vlastní rekord z minulého roku a budou obsazeny podstatně dříve než loni! S REZERVACÍ PROTO NEVÁHEJTE!!!

Letní tábory 2022

REZERVACE OTEVŘENY! Legendární letní tábory v nejvybavenějším resortu pro dětskou rekreaci v ČR. Unikátní nenapodobitelný program, desítky tématik, všechny věkové kategorie, precizní přizpůsobení tématu a programu zájmům a věkové skupině, zážitková pedagogika, silné příběhy, zázemí, které nemá obdoby. To vše učinilo z letních táborů v Resortu Březová skutečnou legendu. Vítejte v 19. sezóně letních táborů na Březové. Pro ty, kteří od tábora očekávají skutečně mnoho.

Školní výlety a školy v přírodě 2022

Rezervace školních pobytů na duben, květen a červen 2022 se nyní rozjely naplno. Upozorňujeme na to každým rokem a ani ten letošní není výjimkou, termíny pro školní pobyty v Resortu Březová se plní vždy velmi rychle. Těšíme se, že vás na Březové v roce 2022 přivítáme! Přinášíme přehled nabídky pro školy v roce 2022 a několik důležitých informací. Vše najdete v tomto článku.

Termíny pro rodiny 2021

Březová se i v roce 2021 otevírá rodinám! Vybírejte z termínů, kdy bude úžasný zážitkový park v Resortu Březová vyhrazen výhradně rodinám! Na daný termín je nutné se vždy předem rezervovat, chceme tak zajistit, abychom dokázali co nejlépe odhadnout počet návštěvníků, aby se nám nikde netvořily fronty a všichni si tak mohli celý den v našem zážitkovém resortu opravdu dokonale užít!

Školní rezervace na podzim v plném proudu!

Podzim je na Březové prostě nejkrásnější! Jakmile zmizely všechny volné termíny na červen a prázdniny jsou už plné od února, rozjely se v minulých týdnech na plné obrátky rezervace školních pobytů na podzim a to takovou rychlostí, že nám v tuto chvíli zbývají poslední volné termíny!!! Není lepší start do nového školního roku, než adaptační kurz, školní výlet, škola v přírodě nebo zážitkový den v tom nejkrásnějším resortu! V tomto článku se dozvíte více!
Stránka:


Aktuality

Představujeme letní tábor Hunger Games

Dovolte, abychom vás seznámili s novinkou v nabídce letních ...

Přehled letních táborů 2020 v Resortu Březová

Prohlédněte si, z jakých oblíbených letníh táborů budete moc...

Připravujeme pro letní tábory 2020: BLUDIŠTĚ

I v těchto mrazivých zimních dnech nepřestáváme připravovat ...

Dětské tábory STAN očekávají nový rekord

STAN je největším realizátorem letních táborů v České republ...

Jak rezervovat airsoftovou zbraň na army letní tábor STAN na Březové?

Stejně jako v předchozích letech je potřeba si na letní army...

Letní tábory, jak poznat ty dobré? Fakta a mýty.

Každoročně se s blížícím létem v tisku i v rádiu objevují po...

Stránka:
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS