BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Novinky a Aktuální zprávy

Vedoucím či instruktorem na Březové? Čtěte zde!

Úžasný resort, dokonalé zážitky, ta nejkrásnější práce či brigáda! Právě nabíráme! Chcete se stát vedoucím či instruktorem v Resortu Březová? Co musíte umět a co je potřeba udělat? Jaké jsou nároky na vedoucí a instruktory? Co od této práce můžete očekávat?

Přehled letních táborů 2023

Rezervace otevřeny! Díky skvělé práci celého týmu se nám podařilo otevřít rezervace ještě před plánovaným termínem! Jsou tu legendární letní tábory v nejvybavenějším resortu pro dětskou rekreaci v ČR, v jubilejní sezóně 2023! Unikátní nenapodobitelný program, desítky tematik, všechny věkové kategorie, precizní přizpůsobení tématu a programu zájmům a věkové skupině, zážitková pedagogika, silné příběhy, zázemí, které nemá obdoby. Vítejte v jubilejní 20. sezóně letních táborů na Březové! Určeno všem, kteří od letního tábora očekávají skutečně nejvíc!

Nové programy pro obce, neziskovky a skupiny

Na rok 2023 jsme připravili speciální zvýhodněnou nabídku, která je určena všem obcím, spolkům, sborům dobrovolných hasičů, souborům, sportovním oddílům a jakýmkoliv jiným neziskovým či příspěvkovým organizacím a skupinám z celé ČR. Jediné kritérium je, že převážná část účastníků musí být mladší 18-ti let.

Termíny pro rodiny 2023

Březová se i v roce 2023 otevírá rodinám! Vybírejte z termínů, kdy bude úžasný zážitkový park v Resortu Březová vyhrazen výhradně rodinám! Na daný termín je nutné se vždy předem rezervovat, chceme tak zajistit, abychom dokázali co nejlépe odhadnout počet návštěvníků, aby se nám nikde netvořily fronty a všichni si tak mohli celý den v našem zážitkovém resortu opravdu dokonale užít!

Školní výlety a školy v přírodě 2023

Poslední volné termíny na jaro 2023! Ano je to tak, sotva začal nový školní rok, začaly se sypat poptávky na školní výlety a školy v přírodě v Resortu Březová. proto neváhejte, určitě vás ještě vejdeme, ale pospěšte si! Zájem o Březovou každým rokem roste! více informací najdete v tomto článku, kde jsou všechny důležité informace na jednom místě.
Stránka:


Aktuality

Nabízíme pomoc

Resort Březová a Adventure Březová z.s. nabízí pomoc dět...

Podzimní školní pobyty - Rezervujte včas!

Pozdim je na Březové snad ještě krásnější než jaro. ...

NOVINKA! "Muzeum" na Březové!

Strašidelná a napínavá nejnovější atrakce na Březové...

Poslední místa pro školní výlety!

Na Březové zbývají úplně poslední volné termíny pro škol...

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS