BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Novinky a Aktuální zprávy

Přehled letních táborů 2023

Rezervace otevřeny! Díky skvělé práci celého týmu se nám podařilo otevřít rezervace ještě před plánovaným termínem! Jsou tu legendární letní tábory v nejvybavenějším resortu pro dětskou rekreaci v ČR, v jubilejní sezóně 2023! Unikátní nenapodobitelný program, desítky tematik, všechny věkové kategorie, precizní přizpůsobení tématu a programu zájmům a věkové skupině, zážitková pedagogika, silné příběhy, zázemí, které nemá obdoby. Vítejte v jubilejní 20. sezóně letních táborů na Březové! Určeno všem, kteří od letního tábora očekávají skutečně nejvíc!

Nové programy pro obce, neziskovky a skupiny

Na rok 2023 jsme připravili speciální zvýhodněnou nabídku, která je určena všem obcím, spolkům, sborům dobrovolných hasičů, souborům, sportovním oddílům a jakýmkoliv jiným neziskovým či příspěvkovým organizacím a skupinám z celé ČR. Jediné kritérium je, že převážná část účastníků musí být mladší 18-ti let.

Školní výlety a školy v přírodě 2023

Poslední volné termíny na jaro 2023! Ano je to tak, sotva začal nový školní rok, začaly se sypat poptávky na školní výlety a školy v přírodě v Resortu Březová. proto neváhejte, určitě vás ještě vejdeme, ale pospěšte si! Zájem o Březovou každým rokem roste! více informací najdete v tomto článku, kde jsou všechny důležité informace na jednom místě.

Školní pobyty podzim 2023

Březová je na podzim prostě nejkrásnější! Babí léto, nádherné západy sluníčka a na závěr sezóny ty nejkrásnější barvy v kouzelné přírodě na Březové! Není lepší start do nového školního roku, než adaptační kurz, školní výlet, škola v přírodě nebo zážitkový den v tom zaručeně nejkrásnějším na nejvybavenějším resortu v České republice! Přijeďte k nám letos i vy a neváhejte s rezervací termínu, místa začínají rychle ubývat! Zde můžete pobyt REZERVOVAT!

Speciální fotogalerie Resortu a pár slov...

Březová nejsou jenom ty úžasné atrakce, je to celkový koncept Resortu a my se netajíme tím, že inspiraci hledáme především v Rakousku a jiných vyspělých zemích a snažíme se jim co nejvíce přiblížit, například i v udržitelnosti vzhledem k přírodě a k regionu ve kterém působíme. A tento rok jsme zase o kus dál. Vysázeli jsme v areálu další stovku stromů, nahradili další část původního vytápění moderními tepelnými čerpadly, snížili energetickou náročnost a zvýšili u dodavatelů podíl potravin z regionálních zdrojů.

Stránka:


Aktuality

Nabízíme pomoc

Resort Březová a Adventure Březová z.s. nabízí pomoc dět...

Podzimní školní pobyty - Rezervujte včas!

Pozdim je na Březové snad ještě krásnější než jaro. ...

NOVINKA! "Muzeum" na Březové!

Strašidelná a napínavá nejnovější atrakce na Březové...

Poslední místa pro školní výlety!

Na Březové zbývají úplně poslední volné termíny pro škol...

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS