BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školní výlety a školy v přírodě 2022

Rezervace školních pobytů na duben, květen a červen 2022 se nyní rozjely naplno. Upozorňujeme na to každým rokem a ani ten letošní není výjimkou, termíny pro školní pobyty v Resortu Březová se plní vždy velmi rychle. Těšíme se, že vás na Březové v roce 2022 přivítáme! Přinášíme přehled nabídky pro školy v roce 2022 a několik důležitých informací. Vše najdete v tomto článku.

Jak postupovat a rezervovat

Nejdůležitější je zajistit si co nejdříve termín. Březová bývá opravdu velmi rychle zaplněna a každoročně se na desítky škol vůbec nedostane! Proto vám skutečně doporučujeme rezervovat si termín co nejdříve. Můžete tak udělat pomocí poptávkového formuláře, který naleznete ZDE:  informace k volným termínům můžete získat také na tel 777 832 734, nebo e-mailu info@istan.cz 

Program, smlouvu, přesné počty atd. můžeme řešit pak až s časovým odstupem, ze všeho nejdůležitější je mít včas rezervovaný termín!

 

S námi nic neriskujete

Bojíte se, že se na jaře vrátí COVID a  provozovatel vám nevrátí zálohu? To se u nás stát nemůže. Jako první jsme (když se objevil COVID) přišli s opatřením, že jsme školám neúčtovali žádné storno poplatky, když byly na jaře 2020 školní pobyty zakázány. Už mnoho let také od škol nevybíráme žádné zálohy. Tuto naši nabídku nyní prodlužujeme na všechny akce až do 30.6.2022. To znamená - neplatíte žádné zálohy a v případě, že by kvůli COVIDu byly školní výlety a školy v přírodě zakázány, nebudou vám účtovány žádné stornopoplatky. Tato skutečnost je přímo zakotvena ve smlouvě.

 

Kdy začínáme sezónu

Sezónu začínáme každoročně 1. dubna. Veškeré prostory Resortu Březová jsou vytápěny - hlavní budova ústředním topením a všechny chaty moderními tepelnými čerpadly. Navíc máme dlouhodobou zkušenost, že počasí v dubnu bývá krásné, a jaro na Březové je prostě úžasné. Veškeré atrakce resortu jsou rovněž v plném nasazení od 1.dubna

 

Pro všechny věkové skupiny

Na Březové si přijdou na své jak děti z mateřských škol, tak všechny stupně škol základních a samozřejmě i střední školy. Březová nabízí obrovské spektrum zážitkových atrakcí, s nich některé jsou určeny právě mladším, jiné naopak starším dětem. I jednotlivé programy jsou již ze své podstaty věkově rozděleny. A k věku žáků ještě přesněji přihlížíme při konkrétním sestavování programu právě pro vaši skupinu. Zkrátka děláme to tak, aby vám vybraný program co nejvíce "sednul". A pokud nevíte, který program zvolit, klidně se s námi na tel. 777 832 734 nebo na e-mailu info@istan.cz poraďte. Sami si také můžete zvolit délku vašeho pobytu. ZDE najdete přehled programů.

 

V nabídce máme i jednodenní akce

Kromě pobytových školních výletů a škol v přírodě máme  také již tři roky v nabídce i jednodenní školní výlety. Jejich obliba rok od roku roste, zvláště mezi školami, které z různých důvodů v daný rok na delší pobyt vyjet nemohou. Naši nabídku úžasných a zážitky a dobrodružstvím doslova napěchovaných jednodenních školních výletů najdete ZDE

 

Na co se můžete těšit

Březová je nejlépe vybavený resort pro školní akce v České republice. Tato skutečnost je obecně známa jak mezi širokou, tak i odbornou veřejností. Kromě samotného prostředí, zázemí, atrakcí a vybavení, kterými Březová tolik vyniká, je zapotřebí zmínit také jedinečné know-how při realizaci našich programů, postavených na zážitkové pedagogice, výchově prožitkem a dobrodružství.

Těšit se tak můžete na skvělé zázemí, vynikající servis pro pedagogy, program od rána do noci, skvělé instruktory a pobyt v nádherném prostředí.

 

Související odkazy:

 

 

 


A na závěr dovolte pár zajímavostí z Březové: Tentokráte na téma ekologie, udržitelnosti a podpory místa ve kterém působíme

 

Věděli jste že?

 

  • Na Březové třídíme odpad? Ano a to jak z hlediska výchovného, tak proto, že chceme zanechávat co nejmenší ekologickou zátěž.
  • Na vytápění Resortu Březová používáme výhradně plyn nebo tepelná čerpadla? Žádné uhlí nebo jiné neekologické způsoby!
  • Každý rok sami vysázíme přímo v areálu 100 a více stromů?
  • Každoročně investujeme do zeleně a vodních ploch ve středisku více než 1 mil. Kč?
  • Snažíme se maximum potravin odebírat od místních dodavatelů?
  • U ostatních potravin důrazně preferujeme český původ?
  • Podporujeme ze všech sil rozvoj regionu ve kterém působíme?

 

 

 

Přečteno: 2129x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS