BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětský tábor Stronghold Vikingové

Středověký tábor pro ty nejstarší a nejzkušenější bojovníky a bojovnice (15 – 20let). Během tábora zažijí táborníci nejen atmosféru severské kultury, ale také překážky každodenního života v ležení, krvavé bitvy nebo tajemné rituály.

O čem bude letos tábor?

Do Skandinávie přišel tvrdý mráz. Navíc po popravě jarla Mihira, který sjednotil Vikingské klany ve Skandinávii a vedl neúspěšnou výpravu na Britské ostrovy, se klany rozpadly. Každý klan teď bojuje jen o své přežití.
Nyní však na krutý sever putují zvěsti, jsou to zvěsti o prosperujících zemích jihu. Mnoho jarlů by se tam rádo vydalo, ale jeden klan bez spojenců je na tuto výpravu nestačí. Smíří a sjednotí se zahořklé klany pod jednoho sjednotitele, nebo se servou jako smečka hladových vlků?

Z dění letního tábora: Život ve stanovém ležení

Ve stanovém ležení na našem táboře se stanete jedním z důležitých členů vikingské družiny, která se bude pokoušet získat moc nad regionem. V této skupině se můžete stát kýmkoliv, od vojáka přes generála, dokonce až samotným jarlem. Prostě kýmkoliv budete chtít, či na jakou pozici se vypracujete.


Každý člen této družiny bude přispívat svým já k výsledku celotáborové hry. Avšak pouze jeden ze všech klanů může vyhrát a pozřít všechny menší skupiny na tomto území.
Může to být konkrétně i tvá družina, které budeš velet. Společně budete stavět opevnění, dělat rituály, nanášet si válečné malování, vyhrávat, ale i prohrávat bitvy, a trávit spolu dny nabité programem.


Můžete se těšit na super kolektiv, bojové vřavy a mnoho dalšího. Naše komunita je hodně otevřená všemu, co tě napadne, a je velice přívětivá. Připoj se k nám, staň se bojovníkem a vypluj na daleký jih.


Zpravodajství z letního tábora

Pokud máš nějaké dotazy ohledně dětského letního tábora nebo se chceš podívat na fotky z loňského roku, navštiv naši Facebookovou stránku Stronghold camp, kde ti mimo jiné i mile rádi poradíme s kostýmem.

 

UBYTOVÁNÍ BĚHEM LETNÍHO TÁBORA V CHATKÁCH/NA BUDOVĚ, ZÁZEMÍ A DĚJ PROBÍHÁ VE STANOVÉM LEŽENÍLETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Stronghold Vikingové 1.-10.7.2022 15-19 let 6970,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Možnosti dopravy do Resortu Březová

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
1.jpg10.jpg11.jpg
12.jpg13.jpg14.jpg
15.jpg16.jpg17.jpg
18.jpg19.jpg2.jpg
20.jpg21.jpg22.jpg
23.jpg24.jpg25.jpg
26.jpg27.jpg3.jpg
4.jpg5.jpg6.jpg
7.jpg8.jpg9.jpg
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS