BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Informace pro rodiče táborníků

ORGANIZACE TÁBORA * SVOZOVÁ DOPRAVA * STRAVOVÁNÍ * CO S SEBOU * ADRESA DO BŘEZOVÉ * KONTAKTY


Každoročně se letních táborů STAN účastní stále více táborníků. Rodiče v nás mají velkou důvěru. Nechtějí svěřovat dítě neznámé organizaci, a to je pochopitelné. Velmi často se stává, že rodiče pak volí STAN nejen pro zajištění skvělých letních dětských táborů, ale tráví u nás letní i zimní rodinnou rekreaci. Na tábory STAN jezdí děti z celé ČR, dokonce i ze zahraničí. Je jim jedno jak dalekou cestu k nám mají - protože k nám jet chtějí. A toho si velmi vážíme! Níže vám přinášíme důležité informace o organizaci tábora, díky kterým příprava, balení i odjezd na tábor budou mnohem snazší.


Organizace tábora

Nástupní den - dokumenty, cesta do střediska

Při nástupu dítěte na tábor budeme požadovat příslušné dokumenty, které vám přišly po rezervaci emailem, a to: Vyplněný nástupní list, vyplněný lékařský posudek a kartičku pojišťovny, či její kopii, dále pak individuální léky.

Odjezdový den - poslední den tábora

Opět můžete využít táborových svozů, detailní informace k nim budou zveřejněny v říjnu. Pokud se rozhodnete vyzvednout dítě sami, směřujte svůj příjezd do střediska na 13:00 h, pro děti je zajištěn oběd, tudíž kdykoli po obědě je možné děti vyzvednout, pokud víte, že přijedete třeba již ráno, či naopak dorazíte později, budeme rádi, když nás o tom budete informovat předem telefonicky, ať děti nachystáme dříve, či naopak víme o tom, že nám tu zůstanou o něco déle.

Dřívější odjezdy z tábora, pozdější nástupy na tábor

Pokud víte předem, že bude dítě odjíždět z tábora dříve, či nastupovat později, protože se tábor se částečně kryje s termínem dovolené apod., také prosíme, abyste nás informovali předem. Při dřívějším odjezdu vždy počkejte na někoho z vedoucích, který vám předá veškeré dokumenty (kartičku pojištěnce, lékařský posudek, který je platný 2 roky, případně léky apod..) Pokud bude dítě vyzvedávat strýc, teta nebo váš známý, napište dotyčnému, prosíme, váš písemný souhlas s tím, že mohou dítě vyzvednout.


Autobusové svozy na tábory

Termíny, nástupní místa, ceny, časy i rezervace budou zveřejněny v březnu. Podrobnosti o časech, cenách a nástupních místech najdete v odkazu Svozy na letní tábory.

Dovezete dítě sami? Prosíme tedy směřujte čas příjezdu dětí na 14:00 h. Děti první den začínají stravování večeří, je tedy zbytečné vozit je dříve. Nicméně pokud víte předem, že dítě potřebujete dovézt dříve nebo později, napište nám email brezova@istan.cz, ať s touto informací počítáme.

Adresa střediska a mapa

Outdoor Resort Březová, 675 25 Rokytnice nad Rokytnou okr. Třebíč. Podívejte se na mapu.

GPS souřadnice: 49.1862564N, 15.7471808E


Táborové návštěvní dny

Chystají se Vaše děti letos poprvé či již poněkolikáté na letní tábor STAN? Máte strach, že se jim bude stýskat? Rádi byste věděli, co teď právě dělají na táboře a zeptali se jich, jak se mají? U nás je možná návštěva střediska online! Více informací najdete na Facebookovém táborovém rozcestníku letních táborů pořádaných na Březové.

Táborové kontakty

.

. .Outdoor Resort Březová

...Rokytnice nad Rokytnou, 675 25

...brezova@istan.cz

. .mobil: 777 784 723

.


Co s sebou na letní tábor

Následující seznam je určen jako pomůcka pro rodiče, kteří posílají své dítě na tábor poprvé. Samozřejmě doporučujeme upravit seznam a počty podle délky tábora, předpovědi počasí a podle konkrétní potřeby dětí. Kufr opatřete jménem dítěte, můžete připsat i adresu a název tábora. Nejmenším táborníkům můžete přibalit i seznam věcí, kterým se budeme řídit při balení před odjezdem a na nic nezapomeneme. Sledujte prosím karty jednotlivých táborů, kde jsou kromě těchto obecných doporučení i ty specifické pro jednotlivé turnusy, jako je například kostým.

Oblečení - Pyžamo, kraťasy, nátělník, svetr, čepice (příp. šátek), tričko, mikina, tepláková souprava, nepromokavé oblečení (např. šusťáky), spodní prádlo, ponožky, plavky, sluneční brýle, pláštěnka, holínky, sportovní obuv, obuv na přezutí, plastová láhev 0,5 l., baterka, menší batůžek, umělohmotný hrnek a malá lžička.

Toaletní potřeby - ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, kelímek na čištění zubů, mýdlo, šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování, dospívající děvčata hygienické potřeby.

Dále doporučujeme - kapesné (v přiměřené výši na středisku se dají koupit sladkosti, zmrzlina a drobné reklamní předměty), dopisní papíry či pohledy, (menším dětem předepište adresy), poštovní známky, obojí je však k dostání v bufetu ve středisku.

Co nedoporučujeme - zvažte, jestli s sebou dávat dětem na tábor cennosti. Každý rok se několikrát stane, že dítě mobilní telefon či fotoaparát ztratí při hrách v lese, či si jej na táboře poškodí. V případě, že (a opět se to týká především mladších účastníků) jim výše popsané věci s sebou dáte, upozorněte je, prosíme, na možnost uschovat si tyto cennosti přes den u svého vedoucího. Toto doporučení zde uvádíme proto, že nejsme schopni ručit za případnou ztrátu těchto věcí v průběhu programu (to se může stát i starším dětem) častěji nikoliv odcizením, ale opravdu ztrátou, což pak může dítěti pokazit dojem z celého tábora, a to bychom neradi.

Korespondenční adresa

Outdoor Resort Březová, 675 25 Rokytnice nad Rokytnou. Na dopis, pohled či balíček vždy uvádějte celé jméno a příjmení táborníka včetně názvu tábora.


Zdravotní, dietní i jiná omezení

Děti, které trpí nejrůznějšími alergiemi, různými dietami či potravinovými alergiemi (bezlepková dieta, mléčná či potravinové alergie atd.), ale i závažnějšími onemocněními, jako jsou silní diabetici, děti se srdečními, dýchacími a jinými problémy, nemají u nás zavřené dveře.

Na středisku jsou po celou dobu přítomni minimálně dva plně kvalifikovaní zdravotníci, kteří se o vaše dítě postarají. Dohlédnou na to, aby byly dítěti podány léky v dobu, ve kterou podány být mají. Zdravotníkovi projde rukou lékařský posudek všech dětí, případná zdravotní omezení dítěte, či upozornění na zdravotní stav se pak dostane konkrétnímu vedoucímu vašeho dítěte a ten se pak ve spolupráci se zdravotníkem o vaše dítě stará ( Pokud je dítě silný alergik a při reakci mu musí být podána injekce, vždy ji má vedoucí při sobě. Stejně tak vedoucí, který má v oddíle silného diabetika, neopustí středisko aniž by měl u sebe cukr, colu či ovoce, pro případ, že by se dítě dostalo do hypoglykémie).

Kompletní tým vedoucích celého střediska, hlavních vedoucích, včetně obou zdravotníků a vedení střediska je pak přítomen na vysílačkách s dosahem až 5 km. Na středisku je neustále přitomno několik služebních aut pro případný převoz do 15 km vzdálené nemocnice. V zimě navíc prošlo 20 našich stálých táborových vedoucích intenzivním zdravotnickým kurzem akreditovaným MŠMT.Kompletní nabídku táborů v Outdoor Resort Březová najdete ZDE

 

STAN - tradice a profesionality

Značka STAN již osm let udává směr v oblasti aktivního volného času a zážitkové pedagogiky. Již osm let pořádá, zejména pro děti a mládež, školní výlety, školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní kurzy, jarní, letní, zimní tábory, ale i pobyt pro rodiny ...

Přihlášení a kontakty

Zde platí jednoduché pravidlo, čím dříve, tím lépe. Každoročně sice přidáváme další a další turnusy, ale pokud chceme držet, ba dokonce kadoročně zvyšovat kvalitu letních táborů, nejde meziročně zvyšovat kapacitu a počet turnusů dvojnásobně. Z toho vyplývá, ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS