BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětský tábor Stronghold - Tajemná tvrz

Trochu pohádkově laděný dětský letní tábor s nádechem tajemna provede vaše děti středověkem plným rytířů, bitev a hostin, ale i kouzel. Děti si během letního tábora vyzkouší velké množství středověkých aktivit: naučí se bojovat měkčenými zbraněmi, budou soutěžit na turnajích za svá království a také odhalovat záhady v okolí Tajemné tvrze. Ale pozor, cesta k Tajemné tvrzi není vůbec jednoduchá a lesy jsou opravdu velice temné!


Komu je dětský tábor určen?

Letní tábor je určený klukům a holkám od 8 do 10 let. Program letního tábora Tajemná tvrz je uzpůsoben nižšímu věku dětí avšak jako na všech táborech Stronghold, i zde využíváme skvělého zázemí v podobě reálné dřevěné pevnosti, ležení historických stanů, dřevěných hraničních mostků a stovek táborových rekvizit určených přesně pro toto táborové téma.

Například dobývací stroje, různé druhy měkčených zbraní, kotlíky, vlajky, štíty, kožešiny, středověké kostýmy, louče, ale též drobnosti jako pečetní prsteny, amulety a desítky dalšího jedinečného vybavení. Díky tomuto připravujeme pro vaše děti reálný, napínavý a originální program po dobu celého tábora.

Příběh letního tábora

Po událostech minulého roku, kdy se našim rytířům podařilo vyhnat zlo z dlouho prokletého údolí, zavládla doba prosperity a míru, ale toto období nemělo trvat příliš dlouho...

"V temnějších koutech údolí, ale i v samotné tvrzi se začalo povídat o nějakém novém zle, které přichází z východu. Není jisté, zda tito noví nepřátelé mají něco společného s minulými obyvateli našeho nynějšího domova, ale pokud jsou zvěsti pravdivé, bude to velmi nebezpečný nepřítel."

-Zápis z deníku velitele stráží

"Pohraniční pevnosti padly, zásobování z údolí se zpožďuje nebo vůbec nedoráží. Ve tvrzi dochází vše potřebné, od jídla po vojáky. Bohužel nikdo, kdo zahlédl nepřátele, o nich nebyl schopný vyprávět, stále tedy nevíme, proti komu - nebo možná čemu - tu stojíme. Jediné, co teď můžeme, je doufat a vytrvat, jak nejdéle to půjde. Pošlete pomoc!!"


Opět po roce nastal čas, aby ses chopil zbraně a vydal se do další velké bitvy po boku svých věrných spolubojovníků proti společnému nepříteli a zabránil mu obsadit to, o co jste před nedávnem tak těžce bojovali!


Péče o děti na dětském táboře

Dětský tábor je perfektně personálně zajištěn, naši vedoucí, kteří dětské tábory vedou již několik let a sami se tématu středověku věnují v šermířských, či divadelních skupinách, připravují vždy jedinečný program již rok dopředu. O vaše děti je postaráno 24 hodin denně po všech stránkách.

Na letním dobrodružném táboře Stronghold máte možnost zapůjčení originálního kostýmu - varkoče z naší vlastní dílny (200 Kč turnus/táborník). Rezervace kostýmu je nutná předem na emailu brezova@istan.cz

Zázemí letního tábora

Letní tábory jsou pořádány v moderním a plně vybaveném Resortu Březová, nechybí zde rozmanité zážitkové aktivity, které jsou dle tématu tábora řazeny do programu, ani aktivity pro využití ve volném čase, jako je například bazén, vzduchová trampolína, hřiště Nottingham a další.

Samozřejmostí je stylové ubytování i veškeré další zázemí pro letní tábory


Zpravodajství z letního tábora

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora Stronghold naleznete na Facebook stránkách ZDE .
LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Stronghold Tajemná tvrz 27.7.-2.8.2020 8-10 let 4990,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/-1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


.

 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
tajemna tvrz_2017 (1).JPGtajemna tvrz_2017 (10).JPGtajemna tvrz_2017 (11).JPG
tajemna tvrz_2017 (12).JPGtajemna tvrz_2017 (13).JPGtajemna tvrz_2017 (14).JPG
tajemna tvrz_2017 (15).JPGtajemna tvrz_2017 (16).JPGtajemna tvrz_2017 (17).JPG
tajemna tvrz_2017 (18).JPGtajemna tvrz_2017 (19).JPGtajemna tvrz_2017 (2).JPG
tajemna tvrz_2017 (20).JPGtajemna tvrz_2017 (21).JPGtajemna tvrz_2017 (22).JPG
tajemna tvrz_2017 (23).JPGtajemna tvrz_2017 (25).JPGtajemna tvrz_2017 (26).JPG
tajemna tvrz_2017 (28).JPGtajemna tvrz_2017 (29).JPGtajemna tvrz_2017 (3).JPG
tajemna tvrz_2017 (30).JPGtajemna tvrz_2017 (4).JPGtajemna tvrz_2017 (6).JPG
tajemna tvrz_2017 (7).JPGtajemna tvrz_2017 (8).JPGtajemna tvrz_2017 (9).JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS