BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětský tábor Stronghold Král Severu

Letní dětské tábory Stronghold u nás mají tradici již přes 12 let a stále se drží původní myšlenky - vytvořit tu nejlepší středověkou atmosféru, jakou můžeš v létě zažít. Opevněná ležení, historické stany, pevnost s hospodou, dělo, obrovské bitvy o více než 100 bojovnících - to vše u nás zažiješ. Letos navíc startujeme úplně novou příběhovou linii, která se bude točit okolo Vikingů, severských zemí a jejich mytologie. Tak neváhej a staň se hrdým Strongholďákem i ty!


Z minulých let...

Z minulých let:
Odpojení Averlanu z křesťanské koalice a jejich následné připojení k Vikingům znamenalo zastavení královské expanze na vikingské území. Touto cestou se později vydal i lid Tyrnejský, a společně tak čelili křesťansky smýšlejícím. Hrozbu skýtající se pro ně v této víře se jim nepovedlo úplně odvrátit, ale donutili republiku Mirus a teokratický Eotan k ústupu ze země. Zdálo se, že na chvíli nastane mír, že se vojska budou obnovovat a čerpat nových sil, jenže to by nebyli Vikingové, aby v takové situaci nevyužili svých nově nabytých posil. Rozhodli se proto vydat po stopách bájného Ragnara Lothbroka na západ.
Král Alfréd z Wessexu vysílá posly k Miru a Eotanu s prosbou o pomoc. Dozvěděl se totiž o jejich zkušenosti s vikingskými barbary a pochopil, že tuto rychle se blížící hrozbu nezvládne odvrátit sám. Za to, že mu ve jménu Boha pomůžou odrazit nájezd pohanů, jim přislíbil půdu ve své zemi. Království vyslyšela naléhavou žádost krále Alfréda a vydala se na pomoc. Avšak není v záměru všech mu skutečně pomoci - někdo má své vlastní cíle, které převyšují nad prospěchem ze záchrany Anglie …

Co se bude dít tento rok?


Jak již příběh naznačuje, zůstaneme na severu, ale posuneme se více na západ, a to do děsivé Anglie, ve které se snaží o moc a získání co největšího území několik znepřátelených králů. Na rozdíl od pohanských Vikingů jsou zdejší obyvatelé silně věřící křesťané, proto je více než pravděpodobné, že dojde ke střetu bohů.
Kromě klasických herních úseků nás čeká jedna výrazná novinka: cíl nájezdů Vikingů budou vybírat tábornící samotní, a tím budou výrazně ovlivňovat vývoj celého tábora. Budeme se muset umět přizpůsobit těmto útokům a rychle jednat, abychom pomohli našemu spojenci králi Alfrédovi, jehož nabídka nám pomůže při expanzi na nová území. Pokud by se nám to totiž nepovedlo, Anglie by propadla do rukou Vikingů a jejich spojenců, čímž by se tento svět proměnil do podoby dosud nevídané. Bůh nás ochraňuj…

 

Letní dětské tábory Stronghold

Pokud tě zajímá středověk, tak jakýkoliv ze Strongholdových letních táborů si rozhodně užiješ. Bitvy, kterých se účastní desítky bojovníků, dobývání pevností, lukostřelba, politické střety, soudní spory a mnoho dalšího. Nevybral/a sis? V tom případě můžeš se zajímavým nápadem přijít i ty, jakožto obyvatel zemí Stronghold, tvůj hlas má totiž značnou váhu! Dětské tábory Stronghold jsou živoucím světem, ve kterém můžeš svými činy změnit děj a příběh a ve kterém má každé království volnou ruku v důležitých rozhodnutích o vlastním státním zřízení, ekonomice, politice a dalších.

Pro koho je letní tábor?

Pro všechny, kdo mají rádi středověké téma, chtějí si na vlastní kůži vyzkoušet mnohé ze života v tomto období a na vlastní kůži zažít žár bitevní vřavy. Rozhodně nemusíš mít vlastní zbraň, ani s nějakou umět zacházet, vše ti půjčíme a naučíme. Rozhodně je dobré přijet alespoň se základním kostýmem, ale i ten ti můžeme za poplatek zapůjčit na celou dobu tábora.

O čem bude letošní ročník?

Jak již úvodní příběh a samotný název letního tábora naznačuje, letos se vydáme směrem na sever, kde se střetneme s místní kulturou a duchovním přesvědčením obyvatel. Čeká nás správa domovských území, náročná logistika, kdy bude třeba zásobovat armádu na velkou vzdálenost a zároveň snaha zabrat co nejvíce území pro naše království. V cestě nám budou stát obyvatelé těchto vzdálených zemí, stejně jako naši staří známí sousedé ze zemí Stronghold. Církev má v této oblasti také své plány a dá se tak očekávat i nějaký střet našich cest. Kdo nakonec zvítězí?


Zázemí letního tábora

Letní tábory jsou pořádány v moderním a plně vybaveném Resortu Březová, nechybí zde rozmanité zážitkové aktivity, které jsou dle tématu tábora řazeny do programu, ani aktivity pro využití ve volném čase, jako je například bazén, vzduchová trampolína, hřiště Nottingham a další.

Samozřejmostí je stylové ubytování i veškeré další zázemí pro letní tábory.


Rádi bychom upozornili, že vzhledem k náročnosti programu je letní dětský tábor doporučen jen pro děti starší 13 let!


Na dětský tábor je možné zapůjčit varkoč za sumu 150 Kč. Rezervovat jej můžete v poznámce zákazníka při vytváření přihlášky na tábor nebo na e-mailu brezova@istan.cz.


Pokud tě zajímají další fotky z předchozích ročníků, případně se chceš dozvědět o všech novinkách, které se na letošní rok chystají, tak sleduj naše Facebookové stránky:

https://www.facebook.com/brezova.stronghold.camp/?ref=bookmarks


LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Stronghold Král Severu 1.-10.7.2022 14-19 let 6970,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/-1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Možnosti dopravy do Resortu Březová

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


.

Související odkazy, které doporučujeme vaší pozornosti:

  • Jste mladší a přesto chcete jet na úžasný letní tábor Stronghold? Pak doporučujeme vaší pozornosti tábor tábor Stronghold Tajemná tvrz.

 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
cerna ruze_2017 (1).JPGcerna ruze_2017 (10).JPGcerna ruze_2017 (11).JPG
cerna ruze_2017 (12).JPGcerna ruze_2017 (13).JPGcerna ruze_2017 (14).JPG
cerna ruze_2017 (15).JPGcerna ruze_2017 (16).JPGcerna ruze_2017 (17).JPG
cerna ruze_2017 (18).JPGcerna ruze_2017 (19).JPGcerna ruze_2017 (2).JPG
cerna ruze_2017 (20).JPGcerna ruze_2017 (21).JPGcerna ruze_2017 (22).JPG
cerna ruze_2017 (23).JPGcerna ruze_2017 (24).JPGcerna ruze_2017 (25).JPG
cerna ruze_2017 (26).JPGcerna ruze_2017 (27).JPGcerna ruze_2017 (28).JPG
cerna ruze_2017 (29).JPGcerna ruze_2017 (3).JPGcerna ruze_2017 (30).JPG
cerna ruze_2017 (4).JPGcerna ruze_2017 (5).JPGcerna ruze_2017 (6).JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS