BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětský letní tábor Star Wars

Letní tábor s prvky LARPu v atmosféře Star Wars, kde si budete moci užít nejen hraní rolí, ale i strhující bitvy, či záludné dungeony, ale i na vlastní kůži zažít, jaké to je být generálem obrovské intergalaktické flotily!


Larpový letní tábor Star Wars

Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii... ...existovala mírumilovná planeta Bogano, které se ještě donedávna vůbec nedotkla jediská občanská válka. Nad touto planetou se však začaly stahovat mraky... složené z vesmírných lodí obou frakcí, které se rozhodly získat tajemný vzácný prvek, který se zde údajně objevil. Chtěli byste si zahrát poskoka sithského impéria snažícího se získat tuto tajemnou novou sílu pro sebe? Chrabrého vojáka galaktické republiky, který se snaží tuto neznámou sílu před sithy uchránit? Nebo byste přijali výzvu ubránit svoji planetu před těmito cizáky, kteří se snaží narušit váš mír? Nebo vás velké konflikty nezajímají, ale zaujala by vás jednoduchá přímočará práce lovce odměn? Na táboře Star Wars budete mít možnost se pomocí LARPové mechaniky vžít do takovéto i mnohých jiných rolí a pokusit se nějak prosadit ve světě hvězdných válek.

Co vás čeká

Během tábora vás čeká spousta aktivit, kde si vyzkoušíte základy LARPu, bitvy s měkčenými zbraněmi, dobrodružné výpravy do přísně střežených lokalit (dungeony), taktické velení flotile, ale i další dobrodružné fyzické aktivity, které naše středisko poskytuje.

 

Co dělat před táborem?

Na tábor se velmi těšíte, nebo máte jen spoustu otázek, nebo se chcete seznámit s ostatními potencionálními účastníky? Zavítejte na naše facebookové stránky, kde se vás někdo z vašich spolutáborníků, či budoucích vedoucích určitě ujme, a kde budou postupně během roku přibývat všechny důležité informace a aktuality. Nemůžete se už dočkat a chcete se seznámit, domluvit si společné postavy s některým z dalších účastníků, či si jen popovídat s dalšími nadšenci do tematiky...? Navštivte náš discord!

 

Co s sebou?

Informace o tom, co si sbalit na tábor a další informace, se dozvíte na naší facebookové skupině ZDE nebo na našich webových stránkách

 

Zázemí letního tábora

Letní tábory jsou pořádány v moderním a plně vybaveném resortu Březová, nechybí zde rozmanité zážitkové aktivity, které jsou dle tématu tábora řazeny do programu, ani aktivity pro využití ve volném čase, jako je například bazén, vysoká lana, hřiště Nottingham a další. Samozřejmostí je stylové ubytování i veškeré další zázemí pro letní tábory.

Zpravodajství z letního tábora Star-Wars

Veškeré pořízené fotografie, videa včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na facebookových stránkách FANTASY TABORY BREZOVA


LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Star Wars 12.-21.8.2022 12-19 let 6970,-

POSLEDNÍ MÍSTA


Věková tolerance účastníků: +1 rokObjednávka tábora: ZDE

Možnosti dopravy do Resortu Březová

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
1.jpg4.jpg6.jpg
asw2.jpgasw3.jpgasw5.jpg
asw7.jpgasw8.jpgstar war_2018 (1).jpg
star war_2018 (10).jpgstar war_2018 (11).jpgstar war_2018 (12).jpg
star war_2018 (13).jpgstar war_2018 (14).JPGstar war_2018 (15).JPG
star war_2018 (16).jpgstar war_2018 (17).jpgstar war_2018 (18).jpg
star war_2018 (19).jpgstar war_2018 (2).jpgstar war_2018 (20).JPG
star war_2018 (21).JPGstar war_2018 (3).jpgstar war_2018 (4).JPG
star war_2018 (5).jpgstar war_2018 (6).jpgstar war_2018 (7).jpg
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS