BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětský fantasy tábor Pán prstenů

Další ročník dětského letního tábora Pán prstenů vás opět zavede do mytického světa Středozemě, do světa plného legendárních bytostí a národů, na místa, kde by chtěl žít snad každý. A to se skvělou komunitou lidí! Pozvedněte s námi na letním táboře praporce jedné z mnoha frakcí a zkuste si, jaké to je, stát ve štítové hradbě nebo bránit dřevěnou pevnost. Objevte společně s námi na dětském táboře Pán prstenů netušené možnosti larpu a staňte se na deset dní obyvatelem Středozemě - možností je spousta, stačí si jenom vybrat!


O čem bude letní tábor?

Vymyslete si postavu a vyzkoušejte si larp

Chtěli byste si zkusit, jaký je život městského strážného, elfího hraničáře, nebo hobitího hospodského? Nebo byste si rádi zkusili roli čaroděje, kováře, alchymisty… či čehokoli, co vás napadne?

Na tomto letním táboře máte možnost. Vymyslete si postavu a objevte netušené možnosti larpu – hraní postav naživo (více o larpu se dočtete na http://pp.weverklan.cz/co-je-to-larp/).


Je den mečů, Den rudý, než slunce vstane! Do boje!

Vytáhněte do boje za jednu z osmi frakcí. Zkuste si, jaké to je stát ve štítové hradbě, vpadnout zezadu do protivníkovy linie, střílet šípy na nepřítele z reálné tvrze nebo naopak dřevěnou pevnost dobývat.

 

Co přesně se bude na letním táboře dít?

Hlavní částí tohoto tábora bude rhûngarothské roleplay, čili larp – hraní rolí naživo (více zde: http://pp.weverklan.cz/co-je-to-larp/). Hra bude probíhat ve městě Železný Rhûngaroth (město vytvořené na I. ročníku našimi táborníky) a jeho okolí. Každý si s naší pomocí vytvoří postavu, kterou bude hrát (začátečníci se nemusí pokoušet o nic komplikovaného). Možné je vymyslet téměř cokoli, nicméně máme zde určitá rámcová omezení, pod která se ale dá dostat vícero věcí. Prvním z nich je rasa postavy – hrát je možno za lidi, lesní elfy, trpaslíky a hobity.

Svoji postavu budete moci učit nejrůznějším schopnostem od válečnických přes léčitelské až po různé profesní (lov, hornictví, kovářství, farmářství…). Rozhodnete-li se hrát mága, většina těchto schopností se vám uzavře, ale otevře se vám jiný, kouzelný svět, na základě toho, jaké rasy bude vaše postava. Všem budou navíc přístupné takzvané sociální dovednosti, které by vám měly pomoci vyrovnávat nevýhody vás samotných, což vám umožní si zahrát i něco naprosto odlišného od vašeho charakteru – budete-li chtít. O tom je ostatně celý náš larp – dostáváte od nás spousty příležitostí a je jen na vás, které a jak využijete. :-) Pokud vám vše přijde příliš složité, vězte, že není třeba se ničeho bát. Jestli je totiž na našem táboře něco báječného, pak je to nováčkům otevřená komunita, která vám ráda se vším poradí. :-)

Kromě tohoto hraní postav budete přiděleni na základě svého kostýmu, přání a vyváženosti hry do frakce, za kterou budete na táboře bojovat v bitvách. Důležité je, že to nijak nesouvisí s tím, jakou postavu hrajete v rhûngarothském roleplay. (Můžete být ve frakci skřetů a přitom v Rhûngarothu hrát elfího alchymistu.)

Téma letního tábora a další informace

Příběh letošního ročníku i další, průběžně doplňované informace naleznete na našem táborovém webu: http://pp.weverklan.cz/

(Nebo nás můžete najít na Facebooku: https://www.facebook.com/brezova.fantasy.tabory/).

Pokud jste nováčkové, nevadí, jsme velmi otevřená komunita a snažíme se, abyste již během roku měli dostatek informací :-)


Co s sebou na larpový tábor?

Veškeré potřebné informace naleznete zde: http://pp.weverklan.cz/co-s-sebou/

Možnost zapůjčení kostýmu na letním táboře

Na dětský tábor  je možné zapůjčit kostým za sumu  200 Kč. Rezervovat jej můžete v poznámce zákazníka při vytváření přihlášky na tábor nebo na e-mailu brezova@istan.cz.

Zázemí letního tábora

Letní tábory jsou pořádány v moderním a plně vybaveném Resortu Březová, nechybí zde rozmanité zážitkové aktivity, které jsou dle tématu tábora řazeny do programu, ani aktivity pro využití ve volném čase, jako je například bazén, vzduchová trampolína, hřiště Nottingham a další.

Samozřejmostí je stylové ubytování i veškeré další zázemí pro letní tábory.


Zpravodajství z dětského tábora

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDELETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Pán prstenů 12.-21.8.2022 13-19 let 6970,-

POSLEDNÍ MÍSTA


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Možnosti dopravy do Resortu Březová

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
pan prstenu_2017 (10).jpgpan prstenu_2017 (11).jpgpan prstenu_2017 (12).jpg
pan prstenu_2017 (13).jpgpan prstenu_2017 (14).jpgpan prstenu_2017 (15).jpg
pan prstenu_2017 (16).jpgpan prstenu_2017 (17).jpgpan prstenu_2017 (18).jpg
pan prstenu_2017 (19).jpgpan prstenu_2017 (2).JPGpan prstenu_2017 (20).jpg
pan prstenu_2017 (21).jpgpan prstenu_2017 (22).jpgpan prstenu_2017 (23).jpg
pan prstenu_2017 (24).jpgpan prstenu_2017 (25).jpgpan prstenu_2017 (26).jpg
pan prstenu_2017 (27).jpgpan prstenu_2017 (28).jpgpan prstenu_2017 (29).jpg
pan prstenu_2017 (3).JPGpan prstenu_2017 (30).jpgpan prstenu_2017 (31).jpg
pan prstenu_2017 (32).jpgpan prstenu_2017 (33).jpgpan prstenu_2017 (34).jpg
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS