BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní výtvarný tábor ARTefakt

Tvoř s radostí a zdokonal se ve výtvarných technikách! Zažij táborové léto plné kresby a malby. Pro všechny nadšence výtvarné tvorby je ti připraven letní tábor ARTefakt, kde nechybí zábava, umění ale také adrenalin! Na letošním táborovém ročníku opět nebudou chybět tradiční výtvarné techniky, ale stejně tak jsou připraveny alternativní výtvarné techniky. Tato ojedinělá výtvarná táborová nabídka platí i pro ty, kteří si myslí, že malovat neumí!

 

Letní výtvarní tábor

Mně to nejde, mám strach… u nás na výtvarném táboře neplatí! :-) Zbavíme tě strachu z tvoření, nejtěžší je první čára, pak už to jde samo. Malovat přece umí každý a nic není špatně, navíc dětská fantazie nezná hranic. Stačí vzít barvičky do ruky a začít tvořit, kreslit i malovat s námi. Na letním táboře ARTefakt získáš nový pohled na umění, kde můžeš bez jakýchkoliv limitů vyjádřit nejen své vnitřní pocity, ale také v sobě objevit schopnost kreativní seberealizace. Těšit se můžeš také na pořádnou dávku adrenalinu v podobě horolezeckých stěn, vysokolanového parku či interaktivní strašidelné věži a spousty dalších outdoorových aktivit. Chybět nebude ani koupání v moderním bazénovém centru či tematická noční hra a samozřejmě závěrečná diskotéka

Komu je výtvarný tábor určen?

Pro všechny nadšence tvorby a výtvarného umění a kreativního tvoření od 10 do 16 let, ale i pro úplné začátečníky! Zkrátka pro všechny, kdo touží po umění i trošce adrenalinu a zároveň se chtějí naučit něco nového.

Programová náplň

Hlavní programovou náplní výtvarného tábora je samozřejmě KRESBA (pastelky, voskovky, tužka, uhel) a také MALBA (akvarel, pastel, enkaustika, vodovky, tempery).
Budeme se věnovat tradičním i netradičním výtvarným technikám, jako je AKČNÍ MALBA (DRIP PAINTING), kde nápaditým kapáním, cákáním nebo litím barvy vznikají zajímavá abstraktní umělecká díla. Vnitřní pocity vyjádříme při TVOŘENÍ VOSKEM (ENKAUSTIKA), kdy nám malováním pomocí horkého vosku a speciální enkaustické žehličky vzniknou úchvatné tvorby. V přilehlém lese si zas vyzkoušíme TECHNIKU KOPÍROVÁNÍ (FROTÁŽ), pomocí této techniky budeme přenášet různorodé reliéfní struktury na papír pomocí válečku, tužky, uhlu nebo křídy. Od malování a kreslení si odpočineme při VYTVÁŘENÍ KVĚTIN Z KREPOVÉHO PAPÍRU (PAPÍROŘEZ). Vlastní fantazii budeme rozvíjet při tvoření SEŠKRÁBAVACÍCH OBRÁZKU pomoci voskovek, tuše a křídy.

V rámci doprovodného programu je pro všechny výtvarné nadšence na letním táboře připraveno krajinné umění LAND ART neboli zábavné dotváření přírody v lese, např. stavění domečků z přírodnin pro skřítky. Vaši návrhářskou schopnost si na výtvarném táboře otestujeme pomocí BATIKOVÁNÍ A MALBY NA TEXTIL, pomoci speciálních barev (nezapomeňte si sebou vzít jedno vlastní bavlněné bílé tričko či kus látky). Samozřejmě nesmíme zapomenout na tvořivou a úžasnou VÝROBU LAPAČE SNŮ pomocí větviček, šišek, barevných bavlnek a peříček doplněné o barevné korálky nebo na tvorbu magického kruhu MANDALA pro zlepšení nálady, relaxaci a získaní nové energie pro výtvarné tvoření. Domů si odvezete i výrobky vytvořené technikou ORIGAMI, což je Japonské umění skládání rozličných motivů z barevného papíru. Nebude chybět ani oblíbené VYTVÁŘENÍ MÓDNÍ KOLEKCE pomocí přírodnin i netradičními způsoby. A v neposlední řadě se také vyřádíme i sami na sobě při MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ. Toto ale není zdaleka vše, naše paleta kreativních disciplín je mnohem širší a čeká jenom na Vás!

Zázemí letního tábora

Letní tábory jsou pořádány v moderním a plně vybaveném Resortu Březová, který všem táborníkům zaručí rozmanité zážitkové aktivity, které jsou podle tématu tábora řazeny do programu, stejně tak aktivity pro využití ve volném čase. Samozřejmostí je stylové ubytování i veškeré další zázemí pro letní tábory..


Zpravodajství z výtvarného tábora ARTefakt

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
ARTefakt I. 10.-16.7.2022 10-16 let 5470,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Možnosti dopravy do Resortu Březová

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
   další 
artefakt_2017 (1).JPGartefakt_2017 (10).JPGartefakt_2017 (11).JPG
artefakt_2017 (12).JPGartefakt_2017 (13).JPGartefakt_2017 (14).JPG
artefakt_2017 (15).JPGartefakt_2017 (16).JPGartefakt_2017 (17).JPG
artefakt_2017 (18).JPGartefakt_2017 (19).JPGartefakt_2017 (2).JPG
artefakt_2017 (20).JPGartefakt_2017 (21).JPGartefakt_2017 (22).JPG
artefakt_2017 (23).JPGartefakt_2017 (24).JPGartefakt_2017 (25).JPG
artefakt_2017 (26).JPGartefakt_2017 (27).JPGartefakt_2017 (28).JPG
artefakt_2017 (29).JPGartefakt_2017 (3).JPGartefakt_2017 (30).JPG
artefakt_2017 (31).JPGartefakt_2017 (32).JPGartefakt_2017 (33).JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS