BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Novinka! Letní anglický tábor WONDERLAND

Novinka v nabídce letních táborů v Resortu Březová! Pokud chceš prožít týden plný zážitků a dobrodružství a posunout se pořádně dál v angličtině, pak je tu letní tábor FOR YOU English WONDERLAND! Tento letní tábor s angličtinou je určen všem od 12-ti do 17-ti let

 Dlouho připravovaná novinka je tu! Spojení unikátního resortu, zážitkových aktivit, skvělých lektorů a instruktorů, precizně sestaveného programu a zážitkové angličtiny dal vzniknout sedmidennímu letnímu táboru s angličtinou For you English Wonderland!

 

Nejatraktivnější forma výuky!

Žádná učebna, ale prostředí nejkrásnějšího resortu pro dětskou rekreaci v České republice, obrovský zážitkový park, nádherná příroda, napínavé aktivity, důraz na konverzaci, prostě zážitková angličtina!

Skvělé načasování

Rozmluvíme Tě před začátkem roku a do školy pak budeš mít pořádný náskok! Naučíme Tě to, co školní angličtina zvládá jen s velkými obtížemi - naučíme Tě mluvit, rozumět a zamilovat si angličtinu!

Program s vysokou přidanou hodnotou

Nejen spousta konverzace, zážitků a dobrodružství! Jak si můžeš přečíst  v naší metodice, dozvíš se zábavnou formou i hodně věcí o anglicky mluvících zemích a prožiješ dobrodružství, která mají tematicky svůj původ právě v historii nebo kultuře anglicky mluvících zemí.

Cenová dostupnost a limitovaný počet míst
Protože se jedná o novinku, chceme ji v roce 2024 nabídnou za naprosto skvělou cenu, která činí 7.490,- Kč. Počet míst bude na tomto táboře s angličtinou omezen, přednost dostanou nejdříve přihlášení! Tak neváhej a rezervuj si místo na tomto táboře!

Metodika a naše know-how

  • Tábor s rodilými mluvčími a zkušeným kolektivem lektorů • Zapojení kulturních a literárních reálií anglofonních zemí • Zábavná forma výuky anglického jazyka (slovíčka, gramatika, ...) • Různorodé sportovní aktivity • Individuální přístup • Převedení letitých zkušeností našich lektorů do praxe • Prohloubení sociálních dovedností • Rozvoj komunikačních kompetencí v anglickém jazyce • Spojení jazykové školy, strhujícího programu a unikátního outdoorového resortu Březová

 

Spojení Jazykové školy a outdoorového resortu Březová přináší jedinečný anglický tábor s rodilými mluvčími pocházejícími ze Spojených států a Velké Británie nesoucí název For You English Wonderland. Tento kemp se zaměřuje na výuku anglického jazyka, zároveň však zprostředkovává účastníkům kulturní a literární reálie anglofonních zemí. Zažijte čajový dýchánek jako vystřižený z románu Jane Austenové, sepište vlastní Deklaraci nezávislosti, prohánějte se po lesích jako Robin Hood, složte pirátskou píseň, za kterou by se ani Jack Sparrow nestyděl a společně se Shakespearem vstupte na prkna, která znamenají svět. To a mnohem víc si pro vás připravil zkušený kolektiv lektorů z jazykové školy FOR YOU. Vše je podáváno zábavnou formou, která je propojena s různorodými sportovními a zážitkovými aktivitami Resortu Březová. Lektoři jazykové školy kladou důraz na individuální přístup ve výuce a snaží se vše podávat co nejpřirozeněji. Díky tomuto unikátnímu zážitku se účastníci zbaví strachu z používání cizího jazyka a bude pro ně snazší případná budoucí komunikace při výjezdu do zahraničí. # wearehereForYou.

 

Co na táboře dále zažiješ?

Samozřejmě si v rámci bohatého programu od rána do noci vyzkoušíš všechny aktivity a atrakce Resortu Březová, které jsou systematicky a příběhově řazeny do programu a které ještě více zvýrazňují zážitkový charakter tohoto English campu! Vyzkoušíš si lanové centrum, lezecké stěny, strašidelné muzeum s laserovým bludištěm, strašidelnou věž, paintball, bungee-trampolíny, free fall a spoustu dalších atrakcí, kterými Březová disponuje! Večer pak můžeš vyrazit na táborovou diskotéku a kouknout na ohňovou show! Tak co? Už jsme Tě přesvědčili, že nabitější English camp nikde jinde nenajdeš?

 

Termín tábora Wonderland 2024

Wonderland 7dní, 12-17let, 7490,-Kč 24.-30.8.2024 RezervovatPřečteno: 1372x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS