BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Novinka! Letní anglický tábor WONDERLAND

Novinka v nabídce letních táborů v Resortu Březová! Pokud chceš prožít týden plný zážitků a dobrodružství a posunout se pořádně dál v angličtině, pak je tu letní tábor FOR YOU English WONDERLAND! Tento letní tábor s angličtinou je určen všem od 12-ti do 17-ti let

 Dlouho připravovaná novinka je tu! Spojení unikátního resortu, zážitkových aktivit, skvělých lektorů a instruktorů, precizně sestaveného programu a zážitkové angličtiny dal vzniknout sedmidennímu letnímu táboru s angličtinou For you English Wonderland!

 

Nejatraktivnější forma výuky!

Žádná učebna, ale prostředí nejkrásnějšího resortu pro dětskou rekreaci v České republice, obrovský zážitkový park, nádherná příroda, napínavé aktivity, důraz na konverzaci, prostě zážitková angličtina!

Skvělé načasování

Rozmluvíme Tě před začátkem roku a do školy pak budeš mít pořádný náskok! Naučíme Tě to, co školní angličtina zvládá jen s velkými obtížemi - naučíme Tě mluvit, rozumět a zamilovat si angličtinu!

Program s vysokou přidanou hodnotou

Nejen spousta konverzace, zážitků a dobrodružství! Jak si můžeš přečíst  v naší metodice, dozvíš se zábavnou formou i hodně věcí o anglicky mluvících zemích a prožiješ dobrodružství, která mají tematicky svůj původ právě v historii nebo kultuře anglicky mluvících zemí.

Cenová dostupnost a limitovaný počet míst
Protože se jedná o novinku, chceme ji v roce 2024 nabídnou za naprosto skvělou cenu, která činí 7.490,- Kč. Počet míst bude na tomto táboře s angličtinou omezen, přednost dostanou nejdříve přihlášení! Tak neváhej a rezervuj si místo na tomto táboře!

Metodika a naše know-how

  • Tábor s rodilými mluvčími a zkušeným kolektivem lektorů • Zapojení kulturních a literárních reálií anglofonních zemí • Zábavná forma výuky anglického jazyka (slovíčka, gramatika, ...) • Různorodé sportovní aktivity • Individuální přístup • Převedení letitých zkušeností našich lektorů do praxe • Prohloubení sociálních dovedností • Rozvoj komunikačních kompetencí v anglickém jazyce • Spojení jazykové školy, strhujícího programu a unikátního outdoorového resortu Březová

 

Spojení Jazykové školy a outdoorového resortu Březová přináší jedinečný anglický tábor s rodilými mluvčími pocházejícími ze Spojených států a Velké Británie nesoucí název For You English Wonderland. Tento kemp se zaměřuje na výuku anglického jazyka, zároveň však zprostředkovává účastníkům kulturní a literární reálie anglofonních zemí. Zažijte čajový dýchánek jako vystřižený z románu Jane Austenové, sepište vlastní Deklaraci nezávislosti, prohánějte se po lesích jako Robin Hood, složte pirátskou píseň, za kterou by se ani Jack Sparrow nestyděl a společně se Shakespearem vstupte na prkna, která znamenají svět. To a mnohem víc si pro vás připravil zkušený kolektiv lektorů z jazykové školy FOR YOU. Vše je podáváno zábavnou formou, která je propojena s různorodými sportovními a zážitkovými aktivitami Resortu Březová. Lektoři jazykové školy kladou důraz na individuální přístup ve výuce a snaží se vše podávat co nejpřirozeněji. Díky tomuto unikátnímu zážitku se účastníci zbaví strachu z používání cizího jazyka a bude pro ně snazší případná budoucí komunikace při výjezdu do zahraničí. # wearehereForYou.

 

Co na táboře dále zažiješ?

Samozřejmě si v rámci bohatého programu od rána do noci vyzkoušíš všechny aktivity a atrakce Resortu Březová, které jsou systematicky a příběhově řazeny do programu a které ještě více zvýrazňují zážitkový charakter tohoto English campu! Vyzkoušíš si lanové centrum, lezecké stěny, strašidelné muzeum s laserovým bludištěm, strašidelnou věž, paintball, bungee-trampolíny, free fall a spoustu dalších atrakcí, kterými Březová disponuje! Večer pak můžeš vyrazit na táborovou diskotéku a kouknout na ohňovou show! Tak co? Už jsme Tě přesvědčili, že nabitější English camp nikde jinde nenajdeš?

 

Termín tábora Wonderland 2024

Wonderland 7dní, 12-17let, 7490,-Kč 24.-30.8.2024 RezervovatFOR YOU Language School and Březová Outdoor Resort collaborate to create For You English Wonderland, a one-of-a-kind English camp with native speakers from the US and UK. This camp focuses on English language learning, while simultaneously exposing students to the cultural and literary reality of English-speaking countries. Enjoy a tea party straight out of a Jane Austen novel, create your own Declaration of Independence, run through the woods like Robin Hood, write a pirate song that even Jack Sparrow would not be ashamed of, and experience Shakespeare with his famous phrase “all the worlds stage.” This and much more have been prepared for you by an experienced team of lecturers from FOR YOU Language School. The teachers at the language school emphasize an individual approach to teaching and try to deliver everything as naturally as possible while incorporating the activities provided by the Outdoor Resort Březová. Thanks to this unique experience, you will get over the fear of using a foreign language and will find it easier to communicate in the future when going abroad. #wearehereFORYOU
Přečteno: 729x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS