BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

FAQ - Co vás zajímá?

Chystáte se s rodinou navštívit Resort Březová? Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi!


Jsou aktivity pouze pro děti?

Většina aktivit je vhodná právě pro děti, nicméně na Březové si můžou vyzkoušet různé aktivity i dospělí nebo nejmenší děti. Pro dospělé je vhodné např. lanové centrum, lezecké stěny, středověká lezecká stěna... Pro menší děti pak hřiště Nottingham se vzduchovou trampolínou, lezecké stěny, lanáček nad rybníkem, dobrodružné bludiště...

Můžeme s sebou vzít psa?

Psům je vstup přímo do areálu zakázán, jelikož se v Resortu pohybuje velké množství dětí již od miminek, není možné korigovat pohyb a chování většího množství psů. Pejska můžete nechat dočasně uvázaného (aby netrpěl v autě) u vchodu do areálu, kde může s miskou vody vyčkat vašeho návratu, samozřejmě ho můžete jít kdykoli zkontrolovat.

Je možné se u vás ubytovat?

Ubytování pro rodiny bude v nabídce. V tuto chvíli budujeme zázemí a ubytování právě pro rodiny, nicméně v současné chvíli ještě není možné jej využít a všechny akce v Resortu Březová jsou pouze jednodenní.

Je možné se u vás najíst?

Při návštěvě můžete využít bohatě zásobeného bufetu, ve kterém najdete od baget, přes pizzu a panini až po veškeré druhy alko i nealko nápojů, sladkostí, nanuků atd... Samozřejmostí je kafé, presso, čaj atd. V místě se ovšem nenachází standardní restaurace.

Je možné na místě platit kartou?

V tuto chvíli ještě není technicky možné platit pomocí karty, prosíme, abyste s tím při návštěvě počítali. Děkujeme za pochopení.

Budou i víkendy pro rodiny v dalších letech?

Ano, i v dalších letech plánujeme mnoho sobot určených právě pro rodiny, obrovský zájem o termíny nás nesmírně těší a pokusíme se vyjít vstříc co nejvíce zájemcům z řad veřejnosti!

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Napište nám na brezova@istan.cz!

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS