BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Šmoulové

Veselé a napínavé příběhy malých modrých skřítků - šmoulů, jsou i letos připraveny pro naše nejmenší táborníky ve věku 4-8 let na letním táboře v Resortu Březová!

V úžasném modrém světě už teď čeká na malé táborníky Taťka Šmoula, který se bude starat nejen o táborový program, ale také bude všem malým šmoulatům radit a pomáhat a stejně tak bude dohlížet na dodržování pořádku a pravidel v naší šmoulí vesničce.  

Na stavbu pravé šmoulí vesničky a její zvelebování bude dohlížet šmoula Kutil, šmoula Mlsoun se nám postará o všelijaké dobroty a šmoulí laskominy a překrásná Šmoulinka pak dětem pomůže s oblékáním či úklidem šmoulích pokojíčků a postýlek.

  

Tábory pro nejmenší umíme skvěle!

Víme, že nejmladší táborníci potřebují skutečně dokonalou péči a starostlivost. A velmi si vážíme důvěry rodičů, že nám svěřují i takto malé táborníky. Právě v péči o nejmenší táborníky jsme skutečně dobří a děláme maximum pro skvělý začátek jejich tábornické kariéry! Na tábory pro nejmenší nasazujeme více vedoucích, aby byla bezchybně zajištěna individuální péče o každého malého táborníka. A nemusíte se obávat, nespustíme je z očí ani ve dne, ani v noci! V programu máme skvělé know-how, které využíváme nejen na letních táborech, ale celoročně, kdy k nám hlavně na jaře a na podzim jezdí desítky mateřských škol.

 

Dokonalé zázemí letního tábora

Letní tábor je pořádán v Resortu Březová, což je nejvybavenější Resort pro dětskou rekreaci v České republice. Spousta aktivit je zde určena právě pro nejmenší táborníky. Ať již se jedná o Pirátské ostrovy, Zakleté město, zbojnický hrad Sherwood, obrovské dětské hřiště Notingham, Bongo, překrásný bazén, vzduchovou trampolínu a další a další.

 

Denní zpravodajství z tábora

Protože víme, že jste zvědaví, jak se děti na táboře mají a jaká dobrodružství prožívají, realizujeme v průběhu tábora denní zpravodajství se spoustou fotek na našich facebookových stránkách!

 

Termíny 2023

Šmoulové

4-8 let, 7 dní, 6490,- Kč

29.7.-4.8.2023 OBSAZENO!

 

Letní tábory z kategorie "pro nejmenší" mají i vlastní facebookové stránky, kde mohou rodiče po dobu tábora každodenně na spoustě fotek sledovat malá i velká dobrodružství malých táborníků.

Fcb: https://www.facebook.com/brezova.tabory.pro.nejmensi

 

Galerie fotografií:

resort brezova 01.JPGresort brezova 02.jpgresort brezova 03.jpg
resort brezova 04.jpgresort brezova 05.jpgresort brezova 06.jpg
resort brezova 07.JPGresort brezova 08.jpgresort brezova 09.jpg
resort brezova 10.jpgresort brezova 11.JPGresort brezova 12.JPG
resort brezova 13.jpgresort brezova 14.JPGresort brezova 15.jpg
resort brezova 16.jpgresort brezova 17.jpgresort brezova 18.jpg
resort brezova 19.jpgresort brezova 20.jpgresort brezova 21.JPG
resort brezova 22.jpgresort brezova 23.jpgresort brezova 24.jpg
resort brezova 25.jpgresort brezova 26.jpgresort brezova 27.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS