BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školní akce - Nejčastější otázky

Hledáte odpověď na Váš dotaz týkající se školního pobytu v Outdoor Resortu Březová? Podívejte se do přehledu nejčastěji kladených otázek!

Zde je shrnutí nejčastějších dotazů ke školním akcím

Jak dlouho trvá program na školních akcích?

Na školních výletech i dalších školních akcích je zajišťován celodenní program, tj. od 9 hodin ráno, až do oběda, po obědě program pokračuje cca od 14-ti hodin až do večeře. Po večeři je cca od 19. 00 do 22.00 hod společný celostřediskový večerní program.


Co vše je v ceně školního pobytu zahrnuto?

V ceníku školních pobytů uvedená cena zahrnuje: Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, program v rozsahu uvedeném na webových stránkách, využití volně přístupných aktivit ve středisku - bazén, hřiště, ohniště, boulderovací kameny apod.

Na 10 žáků má vždy 1 pedagogický doprovod pobyt zdarma.


Jsou děti na školních akcích pojištěny?

Poskytovatel má řádně uzavřené pojištění na pojištění odpovědnosti z činnosti, které se vztahuje na povinnost poskytovatele k náhradě újmy ( na zdraví či majetku), která vznikla poškozenému v souvislosti s výkonem pojištěné činnosti a poskytovatel zároveň porušil právní povinnost. Společnost je pojištěna do výše 30 mil. Kč. Podrobnosti o pojištění obdrží každá škola v podrobných propozicích, které obdrží po vyplnění nezávazné rezervace.


Jak se k vám na školní akci dostaneme?

Outdoor Resort Březová se nachází na Vysočině, 10 km od města Třebíč, přesnou polohu naleznete na mapě "ZDE" . Dorazit k nám bez problémů můžete objednaným autobusem - ke středisku vede asfaltová cesta a autobus se zde bez problémů otočí. Pokud volíte dopravu pomocí MHD, či vlaku, můžeme vám zajistit autobus z Třebíče, stačí to uvést do vaší rezervace. Nejbližší autobusová zastávka je Rokytnice nad Rokytnou, Veverka, odkud je to 1,8 km pěšky přímo na Březovou, nejbližší vlaková zastávka je v Třebíči.


Jsou lanové aktivity bezpečné?

Veškeré lanové a zážitkové aktivity v Outdoor Resortu Březová jsou zcela bezpečné, certifikované a řádně ozkoušené. Na všech aktivitách se používá speciální lezecké vybavení určené právě pro náročné aktivity a splňující veškeré normy. Navíc naši instruktoři dbají o zvýšenou, velmi nadstandardní bezpečnost na všech atrakcích. Březová je skutečně bezpečným místem pro velké i malé děti, a vše je zde bezpečnosti podřízeno.


Stravování v Resortu Březová

V Outdoor Resortu Březová zajišťujeme pro ubytované děti a pedagogy stravování. Strava se skládá z pěti jídel, bufetově podávané snídaně, kde je široký výběr a každý si přijde na své, dopolední přesnídávky, jež si děti mohou vzít u snídaně, dále hlavního jídla složeného z polévky a hlavního chodu, součástí oběda je i tzv. salátový a ovocný bufet. Následuje odpolední svačina a teplá večeře, jejíž součástí je opět salátový bufet. Chceme reagovat také na dietní omezení některých dětí či pedagogů, jedná se zejména o bezlepkové a bezmléčné diety, a i těmto žákům dopřát pobyt u nás na Březové. Na zajištění těchto diet je tedy možné se domluvit. Hlady u nás nebudou ani případní vegetariáni, nejen kvůli nimž byla strava rozšířena o salátové bufety a změněna forma podávané snídaně na bufetovou. Na hlavní jídla zajistíme bezmasou stravu. Žáky či pedagogy s těmito případnými stravovacími omezeními hlaste předem emailem ještě před začátkem pobytu. Děkujeme.


Máte jiný dotaz, na který jste nenašli odpověď? Kontaktujte nás pomocí online poradny!

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS