BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Pán prstenů

Další ročník dětského letního tábora Pán prstenů vás opět zavede do mytického světa Středozemě, do světa plného legendárních bytostí a národů, na místa, kde by chtěl žít snad každý. A to se skvělou komunitou lidí! Bojujte s námi za jednu z mnoha frakcí a zkuste si, jaké to je stát ve štítové hradbě nebo bránit dřevěnou pevnost. Objevte společně s námi na larpovém táboře Pán prstenů netušené možnosti larpu a staňte se na devět dní obyvatelem Středozemě – možností je spousta, stačí si jenom vybrat!

 

Vymyslete si postavu a vyzkoušejte si larp

Chtěli byste si zkusit, jaký je život dobrodružného hraničáře, lovce nestvůr nebo usedlého hospodského? Nebo byste si rádi zkusili roli čaroděje, městského strážného, runového kováře, alchymisty... či čehokoli, co vás napadne?

Na tomto letním táboře máte možnost. Vymyslete si postavu, ponořte se do fantasy světa a zažijte se svojí postavou epický příběh! Objevte s námi netušené možnosti larpu – hraní postav naživo (více o larpu se dočtete na http://pp.larpovetabory.cz/co-je-to-larp/).

Je den mečů, Den rudý, než slunce vstane! Do boje!

Vytáhněte do boje za jednu z osmi frakcí. Zkuste si, jaké to je stát ve štítové hradbě, vpadnout zezadu do protivníkovy linie, střílet šípy na nepřítele z reálné tvrze nebo naopak dřevěnou pevnost dobývat.

Co přesně se bude na letním táboře dít?


Hlavní částí tohoto tábora bude roleplay, čili larp – hraní rolí naživo (více zde: http://pp.larpovetabory.cz/co-je-to-larp/). Hra bude probíhat ve městě Framsburg (v našem příběhu obnovené městečko v Údolí Anduiny) a v jeho okolí. Každý si s naší případnou pomocí vytvoří postavu, kterou bude hrát (začátečníci se nemusí pokoušet o nic komplikovaného). Možné je vymyslet si téměř cokoli, nicméně máme zde určitá rámcová omezení, pod která se ale dá dostat vícero možností. Prvním z nich je národ postavy – hrát je možno za trpaslíky, lesní elfy, půlčíky a různé skupiny lidí (Seveřany, Východňany, Dúnadany...).

Svoji postavu budete moci učit nejrůznějším schopnostem od válečnických a střeleckých přes léčitelské až po různé profesní (lov, hornictví, kovářství, farmářství…). Rozhodnete-li se hrát jednoho z mála nižších čarodějů, většina těchto schopností se vám uzavře, ale otevře se vám jiný, kouzelný svět.

Své postavě vymyslíte také vlastní charakter a příběh. Možností je přitom spousta! Obojí může být naprosto odlišné od vás: Vy si tak můžete zkusit být na pár dní někým úplně jiným. Na vymyšlení postavy a jejího příběhu přitom nebudete sami – pomohou vám táborníci nebo organizátoři.

Kromě tohoto hraní postav se ještě připojíte podle svého kostýmu a přání k frakci, za kterou budete bojovat v bitvách. Důležité je, že to nijak nesouvisí s tím, jakou postavu hrajete v roleplay. (Můžete být ve frakci skřetů a přitom ve Framsburgu hrát elfího alchymistu.)

I ve verzi "junior"

Jako tradičně se tento tábor uskuteční i ve verzi Pán prstenů junior, kde je program mírně odlišný a přiměřený mladší věkové skupině, ale je stejně napínavý a úžasný! Juniorský tábor Pán Prstenů s prvky larpu, je plný dobrodružných výprav napříč tajemnou Středozemí, naplněný nesčetnými bitvami o budoucnost světa a nelehkými úkoly!

Téma letního tábora a další informace

Příběh letošního ročníku i další, průběžně doplňované informace naleznete na našem táborovém webu: http://pp.larpovetabory.cz/ (Nebo nás můžete najít na Facebooku: https://www.facebook.com/brezova.fantasy.tabory/).
Pokud jste nováčkové, nevadí, jsme velmi otevřená komunita a snažíme se, abyste již během roku měli dostatek informací!
Co s sebou na larpový tábor?
Veškeré potřebné informace naleznete zde: http://pp.larpovetabory.cz/co-s-sebou/
Možnost zapůjčení kostýmu na letním táboře
Na letní tábor je možné zapůjčení kostýmu z našeho vlastního skladu (200 Kč turnus/táborník). Rezervace kostýmu dopředu není nutná, máme dobře vybavený sklad. Pokud však chcete mít jistotu, proveďte rezervaci na na e-mailu brezova@istan.cz

Zázemí letního tábora

Letní tábory jsou pořádány v úžasně vybaveném a stylovém Resortu Březová, nechybí zde rozmanité zážitkové aktivity, které jsou dle tématu tábora řazeny do programu, ani aktivity pro využití ve volném čase, jako je například bazén, vzduchová trampolína, hřiště Nottingham a 20 dalších atrakcí.

Denní zpravodajství z tábora

Protože víme, že jste zvědaví, jak se děti na táboře mají a jaká dobrodružství prožívají, realizujeme v průběhu tábora denní zpravodajství se spoustou fotek na našich facebookových stránkách!

 

 

Termíny letního tábora Pán prstenů 2024

Pán prstenů 9 dní, 12-19 let, 7990,- Kč 10.8.-18.8.2024 OBSAZENO

 

 

Galerie fotografií:

letni tabory Brezova009.JPGstronghold fantasy a scak01.JPGstronghold fantasy a scak02.jpg
stronghold fantasy a scak03.jpgstronghold fantasy a scak04.jpgstronghold fantasy a scak05.jpg
stronghold fantasy a scak06.jpgstronghold fantasy a scak07.jpgstronghold fantasy a scak08.jpg
stronghold fantasy a scak09.jpgstronghold fantasy a scak10.JPGstronghold fantasy a scak11.JPG
stronghold fantasy a scak12.JPGstronghold fantasy a scak13.jpgstronghold fantasy a scak14.jpg
stronghold fantasy a scak15.JPGstronghold fantasy a scak16.jpgstronghold fantasy a scak17.jpg
stronghold fantasy a scak18.jpgstronghold fantasy a scak19.jpgstronghold fantasy a scak20.jpg
stronghold fantasy a scak21.jpgstronghold fantasy a scak22.jpgstronghold fantasy a scak23.jpg
stronghold fantasy a scak24.jpgstronghold fantasy a scak25.jpgstronghold fantasy a scak26.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS