BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory STRONGHOLD

Středověk se vším, co k tomu patří. Epické bitvy, strhující noční hry, protivníci z masa a kostí, ale také ti, kteří nejsou z tohoto světa. Legendární tábory s nabitým a nesmírně pestrým programem od rána do noci!

 

Středověk se vším, co k tomu patří. Epické bitvy, strhující noční hry, protivníci z masa a kostí, ale také ti, kteří nejsou z tohoto světa. Legendární tábory s nabitým a nesmírně pestrým programem od rána do noci! Inspirované skutečnými příběhy, tajemnými mýty, doprovázené křesťanskými i pohanskými bohy. Soudy, mučení, intriky i taktiky na vás čekají v našich pečlivě připravovaných táborech.
Letní tábory STRONGHOLD realizujeme v letošním roce ve dvou věkových kategoriích. Starším táborníkům je určen tábor Král severu, pro střední věkovou hranici je tu pak tábor Čtyři erby. Rozdělení podle věku nám umožňuje připravit program přesně na míru věku táborníků.

Co u nás zažijete?

Nesmírně vzrušující noční hry jako z nejnovějšího blockbusteru. Velkolepé denní bitvy, při kterých tuhne krev v žilách. Hororové i příběhové roleplay úseky pro ty, kteří raději hrají, než bojují. Bojové i nebojové herní úseky, při kterých zažiješ, jak napínavý dokázal být středověk!
Ale tábory z rodiny STRONGHOLD nejsou jen o bitvách. Jsou také o taktice, tvůrčích aktivitách a především skvělé zábavě. Prostě o maximálních zážitcích z poctivě připraveného programu, který se pro vás chystá celý rok. Celý program je vždy provázen napínavým příběhem, od začátku až do konce tábora.
A poslední den! Nejdelší a nejepičtější bitva… Jak to tento rok dopadne? Zvítězí obránci, nebo se dobyvatelům podaří prolomit bránu a pevnost dobýt? Tak neváhej a podej svoji přihlášku ještě dnes!
Koukni na stovky fotek z našich turnusů na našich facebookových stránkách, ať víš, co tě čeká! Samozřejmě opět nebude chybět pravidelné facebookové zpravodajství z letního tábora, kde mohou tvoji rodiče nebo kamarádi vidět, jaká úžasná hrdinská dobrodružství prožíváš.
Těšíme se na Tebe v létě!  

 

Termíny táborů STRONGHOLD 2024

Král severu 9 dní, 13-18 let, 7990,- Kč 29.6.-7.7.2024 Rezervovat
Čtyři erby 9 dní, 10-15 let, 7990,- Kč 19.7.-27.7.2024 OBSAZENO

 


Téma letošních Čtyři Erbů – Rány osudu

Bylo vybojováno mnoho bitev. Mnoho lidských životů padlo za zkrvavenou a znovu očištěnou zem. Bylo třeba sebrat všechny síly lidských zbraní a starodávné magie bohů k odvrácení zkázy. Ale povedlo se. I sám Hodorus Ukrutný, mocný generál armád nemrtvých, byl poražen v poslední velkolepé bitvě o laboratoř. Snad je to tak navždy...
Uprchlíci ze starého kontinentu a Ostrovani se stali jedním národem, který přežil zkoušku ohněm války. Každý bojovník měl svůj příběh o statečnosti a obětavosti. Tyto příběhy se budou vyprávět z generace na generaci jako vzory hrdinství. Společný nepřítel sjednotil lid a vytvořil pevnou alianci, která měla za cíl udržet ostrov v bezpečí a pokračovat v rozvoji.
Obranná liga, která hrála klíčovou roli v obraně ostrova, se stala respektovaným symbolem síly a jednoty. Opevnění kolem ostrova bylo nejen symbolickým vyjádřením odhodlání ligy chránit svou zemi, ale také praktickým opatřením k zabránění případným budoucím útokům.
A tak ostrovní národ, po mnoha výzvách a zkouškách, vstoupil do éry obnovy. Oslavy pokračovaly dlouho do noci, připomínajíc všem obyvatelům, že společným úsilím a hrdinstvím lze překonat i ty nejtěžší zkoušky osudu.
Jediný, který si mír a oslavy neužíval byl sám starý bard Balandin. Vůdcům Obranné ligy prorokoval, že Hodorus Ukrutný nebyl poslední ranou, která na tento ostrov padne a že poslední zkouška, kterou si tento ostrov má projít, teprve přijde… Budeš u toho také?
 

Galerie fotografií:

letni tabory Brezova009.JPGstronghold fantasy a scak01.JPGstronghold fantasy a scak02.jpg
stronghold fantasy a scak03.jpgstronghold fantasy a scak04.jpgstronghold fantasy a scak05.jpg
stronghold fantasy a scak06.jpgstronghold fantasy a scak07.jpgstronghold fantasy a scak08.jpg
stronghold fantasy a scak09.jpgstronghold fantasy a scak10.JPGstronghold fantasy a scak11.JPG
stronghold fantasy a scak12.JPGstronghold fantasy a scak13.jpgstronghold fantasy a scak14.jpg
stronghold fantasy a scak15.JPGstronghold fantasy a scak16.jpgstronghold fantasy a scak17.jpg
stronghold fantasy a scak18.jpgstronghold fantasy a scak19.jpgstronghold fantasy a scak20.jpg
stronghold fantasy a scak21.jpgstronghold fantasy a scak22.jpgstronghold fantasy a scak23.jpg
stronghold fantasy a scak24.jpgstronghold fantasy a scak25.jpgstronghold fantasy a scak26.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS