BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábor ARTefakt

Dnes již legendární výtvarný a tvořivý letní tábor ARTefakt, jehož obliba každoročně vzrůstá! Mimořádná kombinace tvoření, kreslení, malování, to vše v nejkrásnějším představitelném prostředí, jakým je právě Resort Březová, který je sám o sobě nekonečnou inspirací, podněcuje kreativitu a dává nespočet možností, jak spojit právě toto tvoření a výtvarnou část s dokonalými zážitky na atrakcích resortu. Různé věkové kategorie!

 

Komu je tento tábor určen?

Pro všechny nadšence do tvorby, výtvarného umění a kreativního tvoření, úplné začátečníky i pokročilejší! Zkrátka pro všechny, kdo touží po umění i trošce adrenalinu a chtějí se učit nové věci.

  

Co tě čeká?

Pastelky, vodovky, tužka, uhel, akvarel, enkaustika, vodovky tempery, akční malba, a dále více než 20 atrakcí na Březové. Kreativní tábor ARTefeakt je již mnoho let unikátní kombinací tvoření a zážitků, to vše s jedinečným know-how, v jedinečném resortu! Samozřejmě nebudou chybět zážitky na atrakcích, bazén, diskotéky...zkrátka dokonalé prázdniny!

 

Co všechno můžeš zažít?

Každý rok přinášíme novinky a zkoušíme nové a nové věci. Vše bude přizpůsobeno věku účastníků, ale obecně se dá říct, že hlavní programovou náplní výtvarného tábora je samozřejmě KRESBA (pastelky, voskovky, tužka, uhel) a také MALBA (akvarel, pastel, enkaustika, vodovky, tempery).
Budeme se dále věnovat tradičním i netradičním výtvarným technikám, jako je AKČNÍ MALBA (DRIP PAINTING), kde nápaditým kapáním, cákáním nebo litím barvy vznikají zajímavá abstraktní umělecká díla. Vnitřní pocity vyjádříme při TVOŘENÍ VOSKEM (ENKAUSTIKA), kdy nám malováním pomocí horkého vosku a speciální enkaustické žehličky vzniknou úchvatné tvorby. V přilehlém lese si zas vyzkoušíme TECHNIKU KOPÍROVÁNÍ (FROTÁŽ), pomocí této techniky budeme přenášet různorodé reliéfní struktury na papír pomocí válečku, tužky, uhlu nebo křídy. Od malování a kreslení si odpočineme při VYTVÁŘENÍ KVĚTIN Z KREPOVÉHO PAPÍRU (PAPÍROŘEZ). Vlastní fantazii budeme rozvíjet při tvoření SEŠKRÁBAVACÍCH OBRÁZKU pomoci voskovek, tuše a křídy.

V rámci doprovodného programu je pro všechny výtvarné nadšence na letním táboře připraveno krajinné umění LAND ART neboli zábavné dotváření přírody v lese, např. stavění domečků z přírodnin pro skřítky. Vaši návrhářskou schopnost si na výtvarném táboře otestujeme pomocí BATIKOVÁNÍ A MALBY NA TEXTIL, pomoci speciálních barev (nezapomeňte si sebou vzít jedno vlastní bavlněné bílé tričko či kus látky). Samozřejmě nesmíme zapomenout na tvořivou a úžasnou VÝROBU LAPAČE SNŮ pomocí větviček, šišek, barevných bavlnek a peříček doplněné o barevné korálky nebo na tvorbu magického kruhu MANDALA pro zlepšení nálady, relaxaci a získaní nové energie pro výtvarné tvoření. Domů si odvezete i výrobky vytvořené technikou ORIGAMI, což je Japonské umění skládání rozličných motivů z barevného papíru. Nebude chybět ani oblíbené VYTVÁŘENÍ MÓDNÍ KOLEKCE pomocí přírodnin i netradičními způsoby. A v neposlední řadě se také vyřádíme i sami na sobě při MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ. Toto ale není zdaleka vše, naše paleta kreativních disciplín je mnohem širší a čeká jenom na Vás! A vůbec, je toho tolik, že vlastně uvidíme, co všechno stihneme!

Denní zpravodajství z tábora

Protože víme, že jste zvědaví, jak se děti na táboře mají a jaká dobrodružství prožívají, realizujeme v průběhu tábora denní zpravodajství se spoustou fotek na našich facebookových stránkách!

 

Přehled termínů na rok 2023

ARTefakt 9-16 let, 7 dní, 6490,-Kč 9.7.-15.7.2023 OBSAZENO!
ARTefakt mini 6-9 let, 7 dní, 6490,- Kč 9.7.-15.7.2023 OBSAZENO!
ARTefakt junior 8-12 let, 7 dní, 6490,- Kč  20.8.-26.8.2023 OBSAZENO!

 

Letní tábory ARTefakt mají vlastní facebookovou stránku, na které v průběhu táborů zveřejňujeme každý den spousty fotek!

Fcb: https://www.facebook.com/brezova.artefakt

 

 

Galerie fotografií:

resort brezova 01.JPGresort brezova 02.jpgresort brezova 03.jpg
resort brezova 04.jpgresort brezova 05.jpgresort brezova 06.jpg
resort brezova 07.JPGresort brezova 08.jpgresort brezova 09.jpg
resort brezova 10.jpgresort brezova 11.JPGresort brezova 12.JPG
resort brezova 13.jpgresort brezova 14.JPGresort brezova 15.jpg
resort brezova 16.jpgresort brezova 17.jpgresort brezova 18.jpg
resort brezova 19.jpgresort brezova 20.jpgresort brezova 21.JPG
resort brezova 22.jpgresort brezova 23.jpgresort brezova 24.jpg
resort brezova 25.jpgresort brezova 26.jpgresort brezova 27.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS