BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Hraničářův učeň

Představujeme larpový tábor zasazený do fantasy světa Hraničářova učně! Mistři hraničáři hledají rekruty odhodlané pustit se do každého dobrodružství a prozkoumat každou záhadu! Právě proto otevírají školu pro nové učně, kde mohou získat všechny nepostradatelné dovednosti, jako je lukostřelba nebo boj s mečem a mnoho dalších. Staň se na týden skutečným hraničářem a čel společně s kamarády nebezpečím známým i neznámým, vždy s lukem, mečem, a hlavně hraničářským důvtipem po ruce!

.

Co tě na táboře čeká?

Hlavní aktivitou tohoto tábora bude larp (hraní rolí naživo), kdy budeš mít možnost zahrát si za svou vlastní postavu a zapojit se s ní do příběhu, který tě bude celým táborem provázet (více informací o larpu najdeš na našem webu: https://hranicaruvucenbrezova.wordpress.com/co-je-to-larp/).
Ať už tě láká umění hraničářské, nebo spíše umění rytířské, na každého učně v rámci příběhu tábora čeká nabitý výcvik! Lukostřelba s reálnými luky nebo šerm s měkčenými zbraněmi je samozřejmostí. Nezapomínejme také na schopnost přežít v přírodě, na zvládnutí umění bojové strategie a na mnohé další dovednosti. Každou z těchto aktivit tě provedou zkušení mistři a v každé z těchto aktivit pak budou moci oddíly rekrutů soutěžit mezi sebou. Kolem školy se toho ale také děje víc, než by se mohlo na první pohled zdát, a noví rekruti budou muset čelit mnoha úkolům a netušeným výzvám!
V rámci programu se také vydáš na výpravy (dungeony – noční hry s příběhem), kde na tebe bude čekat nejedna překážka a spoustu tajemství k odhalení. Těšit se můžeš i na akcí nabité celotáborové bitvy, kdy si vyzkoušíš například boj ve štítové linii, nebo její podporu s lukem či jinou zbraní. Pro každého hraničáře nepostradatelnou obratnost a odvahu budeš pak moci prokázat například v lanovém parku, na lezecké stěně nebo ve strašidelném hradě a na dalších unikátních atrakcích střediska.

Co potřebuje každý hraničář?

Každý účastník tábora bude potřebovat jednoduchý "středověký" kostým. Důležité je, aby bylo oblečení v nerušivých barvách a bez nápisů, reflexních prvků apod. Dobře vypadajícím a relativně levným doplňkem může být plášť s kápí. Více o tom, jak udělat dobrý a jednoduchý kostým za rozumnou cenu najdeš na našem webu: https://hranicaruvucenbrezova.wordpress.com/co-s-sebou/
Kostým i zbraně se dají zapůjčit z našeho táborového skladu. Cena za půjčení kostýmu je 200 Kč táborník/turnus. Rezervovat kostým předem není nutné, pokud však chceš mít jistotu, proveď rezervaci na e-mailu brezova@istan.cz.

Zázemí letního tábora

Letní tábory jsou pořádány ve stylovém a plně vybaveném Resortu Březová, nechybí zde rozmanité zážitkové aktivity, které jsou dle tématu tábora řazeny do programu, 20 různých atrakcí, ani aktivity pro využití ve volném čase, jako je například bazén, vzduchová trampolína, hřiště Nottingham a další.

Kde nás najdeš?

Facebook: https://www.facebook.com/brezova.fantasy.tabory/
Převážně pro sdílení článků z webu, aktualit z Resortu Březová a hlavně denní zpravodajství a fotky všech tvých zážitků z tábora.
Web: https://hranicaruvucenbrezova.wordpress.com/
Sem budeme průběžně přidávat jak organizační informace, tak články k samotnému larpu a příběhu.
Instagram: https://www.instagram.com/hranicaruv_ucen.brezova/
Zde budeme pořádat různé drobné soutěže a hlasování. Objeví se zde také představení vedoucích a jejich postav a různé další aktivity.

Termín tábora Hraničářův učeň 2024

Hraničářův učeň 7dní, 8-16let, 6990,-Kč 13.7.-19.7.2024 Rezervovat


 

Galerie fotografií:

letni tabory Brezova009.JPGstronghold fantasy a scak01.JPGstronghold fantasy a scak02.jpg
stronghold fantasy a scak03.jpgstronghold fantasy a scak04.jpgstronghold fantasy a scak05.jpg
stronghold fantasy a scak06.jpgstronghold fantasy a scak07.jpgstronghold fantasy a scak08.jpg
stronghold fantasy a scak09.jpgstronghold fantasy a scak10.JPGstronghold fantasy a scak11.JPG
stronghold fantasy a scak12.JPGstronghold fantasy a scak13.jpgstronghold fantasy a scak14.jpg
stronghold fantasy a scak15.JPGstronghold fantasy a scak16.jpgstronghold fantasy a scak17.jpg
stronghold fantasy a scak18.jpgstronghold fantasy a scak19.jpgstronghold fantasy a scak20.jpg
stronghold fantasy a scak21.jpgstronghold fantasy a scak22.jpgstronghold fantasy a scak23.jpg
stronghold fantasy a scak24.jpgstronghold fantasy a scak25.jpgstronghold fantasy a scak26.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS