BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

ANGRY Birds

Populární tábor pro nejmenší táborníky! Vítejte na ptačím ostrově Březová, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáčci. Tedy až na pár výjimek. Partička s věčně vzteklým opeřencem Ruďákem, neposedným Žluťasem a výbušným Bombasem tu občas pěkně vyvádí! Ale jinak by to byl ráj na zemi, ale...! Nedávno se nedaleko od ptačí vesničky usídlila záludná prasátka!

 

O čem bude letní tábor?

Dobrodružství pro nejmenší táborníky zasazené do milého, ale akčního a napínavého prostředí věčného soupeření Angry ptáčků a prasátek. Pomůžeš nám zachránit tolik opečovávaná a ceněná "angří" vejce? Už se těšíš na žertovná dobrodružství, neplechy ale také vzájemné střety se záludnými prasátky?

 

Tábory pro nejmenší umíme skvěle!

Víme, že nejmladší táborníci potřebují skutečně dokonalou péči a starostlivost. A velmi si vážíme důvěry rodičů, že nám svěřují i takto malé táborníky. Právě v péči o nejmenší táborníky jsme skutečně dobří a děláme maximum pro to, aby začátek jejich tábornické kariéry byl skvělý! Na tábory pro nejmenší nasazujeme více vedoucích, aby byla bezchybně zajištěna individuální péče o každého malého táborníka. A nemusíte se obávat, nespustíme je z očí ani ve dne, ani v noci! V programu máme skvělé know-how, které využíváme nejen na letních táborech, ale celoročně, kdy k nám jezdí desítky mateřských škol.

 

Dokonalé zázemí letního tábora

Letní tábor je pořádán v Resortu Březová, což je nejvybavenější Resort pro dětskou rekreaci v České republice. Spousta aktivit je zde určena právě pro nejmenší táborníky. Ať již se jedná o pirátské ostrovy, zakleté město, zbojnický hrad Sherwood, obrovské dětské hřiště Notingham, vzduchovou trampolínu a další a další.

 

Denní zpravodajství z tábora

Protože víme, že jste zvědaví, jak se děti na táboře mají a jaká dobrodružství prožívají, realizujeme v průběhu tábora denní zpravodajství se spoustou fotek na našich facebookových stránkách!

 

Termíny 2023

Angry Birds 6-10 let, 7 dní, 6490,- Kč 15.7.-21.7.2023 OBSAZENO!

 

Letní tábory z kategorie "pro nejmenší" mají i vlastní facebookové stránky, kde mohou rodiče po dobu tábora každodenně na spoustě fotek sledovat malá i velká dobrodružství malých táborníků.

Fcb: https://www.facebook.com/brezova.tabory.pro.nejmensi

 

Galerie fotografií:

resort brezova 01.JPGresort brezova 02.jpgresort brezova 03.jpg
resort brezova 04.jpgresort brezova 05.jpgresort brezova 06.jpg
resort brezova 07.JPGresort brezova 08.jpgresort brezova 09.jpg
resort brezova 10.jpgresort brezova 11.JPGresort brezova 12.JPG
resort brezova 13.jpgresort brezova 14.JPGresort brezova 15.jpg
resort brezova 16.jpgresort brezova 17.jpgresort brezova 18.jpg
resort brezova 19.jpgresort brezova 20.jpgresort brezova 21.JPG
resort brezova 22.jpgresort brezova 23.jpgresort brezova 24.jpg
resort brezova 25.jpgresort brezova 26.jpgresort brezova 27.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS