BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Přidejte se k nám - rozšiřujeme řady táborových vedoucích i instruktorů školních skupin

Pokud jste již odrostli letním táborům jako děti, nebo už jste jim dokonce odrostli dávno, ale stále jste podnikaví, nápadití a pracovití, určitě můžete být velkým přínosem pro naše táborové týmy, které budeme pro nadcházející sezonu rozšiřovat!

Stejně tak hledáme zodpovědné, komunikativní a nadšené lidi na pozici Instruktorů školních skupin!

Zajímá vás práce s lidmi a v nádherném prostředí? Tak čtěte dále!

.


Každoročně rozšiřujeme řady školních instruktorů a táborových vedoucích. Hledáme tedy příjemně vystupující komunikativní lidi, kteří v práci se školními, či táborovými kolektivy najdou hlavně seberealizaci a svým nadšením a přístupem vytvoří výborné prostředí, ve kterém se děti i pedagogové budou cítit příjemně a pobyt si maximálně užijí.Hlavní táborový vedoucí

Chceš být u toho? Zažít společně s táborníky nezapomenutelnou atmosféru tábora? Jsi komunikativní, nápaditý a aktivní? Nechceš dělat jen obyčejný tábor, ale něco unikátního? Staň se hlavním vedoucím u STANu.

Hlavní táborový vedoucí je manažerem, dramaturgem, režisérem i scénáristou. Připravuje celý program letního tábora, sestavuje si tým vedoucích, rozděluje role v týmu, svůj tým lidí vede, motivuje, komunikuje. "Hlavasem se nenarodíš", ale můžeš se jím stát, máš-li k tomu potřebné předpoklady. My ti nabídneme maximální podporu a pomoc, aby tvůj tábor byl právem jeden z nejlepších. STAN nedělá průměrné tábory, dělá ty nejlepší a ty se u nás můžeš realizovat a zažívat společně s táborníky tu slovy nepopsatelnou atmosféru našich táborů.

Pro tuto pozici je nezbytný věk alespoň 18 let.


Táborový vedoucí

Táborový vedoucí ve STANu se docela liší od táborového vedoucího na jiných táborech, nebo jak jsme je znali z dřívějška. Táborový vedoucí není na táboře kvůli sobě, aby si snadnou brigádou a "pohlídáním děcek" zajistil nějakou činnost na prázdniny. Ne. Táborový vedoucí je funkce mimořádně odpovědná. Stáváš se zodpovědným za děti, které jsou ti svěřeny, stáváš se členem STANu, který je tu od toho, aby dělal bez nadsázky ty nejlepší tábory.

Zaručeně se moc nevyspíš, od rána ti to začne v pekelném tempu a večer budeš rád, když po poradě padneš do postele. Na druhou stranu toho zažiješ neskutečně moc. Pro děti budeš milovaným vzorem, budou tě napodobovat, proto musíš být skutečná osobnost a musíš chtít vydat ze sebe to nejlepší.

Pro tuto pozici je nezbytný věk alespoň 17 let.


Letní tábory - pracuj u nejlepších v oboru!

Snem každého mladého člověka, který chce něco dokázat, je pracovat nebo získat praxi u nejlepší firmy v oboru, u někoho, kdo je celorepublikově uznáván jako jednička. Letní tábory STAN skutečně nejsou srovnatelné s jinými letními tábory. Resort Březová je nejlépe vybavené místo pro letní tábory v České republice a velmi se podobá moderním zážitkovým parkům západního stylu. Dětem nabízí na letních táborech skutečně maximální vyžití. Ale naše letní dětské tábory nejsou zdaleka jen o skvělém vybavení. Stejně dobrý musí být i program. A právě tvorba programu je největší know-how STANu!

Tak pojď se i ty stát součástí něčeho výjimečného! Zde je on-line přihláška, která ti ke kariéře táborového vedoucího otevře cestu. Práce hlavního vedoucího letního tábora i vedoucích letních táborů se nabízí o letních prázdninách, konkrétně od 30.6. do 1.9. Lze si vybrat jak z termínů, tak z věkové skupiny dětí, tak ze spousty tématik. S přihláškou na pozici vedoucího rozhodně neváhejte, první setkání spojené se zážitkovým školením na Březové je vždy v průběhu dubna!

Dětské letní tábory v Outdoor Resortu Březová from STAN on Vimeo.


Instruktor školních skupin

Přidej se do týmu profesionálů, kteří si nehrají s dětmi, ale učí je. Staň se instruktorem STAN a najdi práci, která dává smysl. Pracuj v prostředí, kam ostatní jezdí na dovolenou… Pracuj se špičkovým materiálem, vybavením a v zázemí, které nemá v republice obdoby. Tvá brigáda či školní praxe může být úplně jiná, než jak jsi ji zažil doposud.

Instruktor školních skupin pracuje v měsících duben, květen, červen, září a říjen, kdy k nám přijíždějí školní kolektivy. Instruktor by měl být člověk nadšený, aktivní, komunikativní, s blízkým vztahem k přírodě, pohybu či jiným sportovním aktivitám. Může se z tebe stát specialista na obsluhu lanového centra, lezecké stěny, armygame, nebo ti bude bližší poutavý výklad a obsluha jiných zajímavých aktivit? Nebo jsi kreativní typ a budeš se jako ryba ve vodě cítit s kolektivem žáků při tematických herních blocích? Je nejen na tobě, ale i na nás, abychom společně vybrali tvoji parketu, která ti bude nejvíce sedět a je jen na tobě, jaké další dovednosti si budeš chtít osvojit a získat tak vícero odborností a být platnou součástí týmu. Tvoje multifunkčnost a kompetentnost má také přímý vliv na výši tvé finanční odměny.

.

.

Kdo může být instruktorem , co pro to udělat a co ti nabízíme?

  • Věk minimálně 18 let
  • Vyplnit přihlášku, kde se rozepíšeš o tvé představě spolupráce ( chceš dlouhodobou pravidelnou brigádu, školní praxi, krátkodobou spolupráci na pár týdnů? Zkus být termínově konkrétní
  • Zúčastnit se dubnového školení v aktuálním roce
  • Budeš pracovat v prostředí a s vybavením které je jedinečné
  • Zaručujeme ti, že STAN se stane součástí tvého života
  • Denní mzda 1.000 Kč čistého

Tady je přihláška, nábor instruktorů je v plném proudu!

Školní pobyty Outdoor Resort Březová from STAN on Vimeo.


Myslíte, že je něco z výše uvedeného to pravé pro vás?

NAVŠTIVTE webové stránky www.instruktoristan.cz (Sekce "Přidej se k nám"), vyplňte nám KRÁTKOU PŘIHLÁŠKU a budeme se těšit na setkání a případnou spolupráci!


Přečteno: 4526x

Galerie fotografií:

DSC_1394 - kopie.jpgDSC_2868.JPGDSC_8808_09_10.jpg
DSC_8817_8_9.jpgDSC_8832_3_4.jpgDSC_8863.jpg
DSC_8876.jpgDSC_9044.jpgDSC_9063.jpg
DSC_9071.jpgDSC_9072.jpgDSC_9075.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS