BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábor jako populární zaměstnanecký benefit

Firmy se v dnešní době snaží nabídnout svým zaměstnancům nejrůznější benefity. Mnohdy vymýšlejí nejpodivuhodnější kreace, přitom je nenapadne ta, která dlouhodobě patří mezi naprosto nejatraktivnější. Letní tábor.

Letní tábor? To nás nenapadlo!

Právě taková může být velmi častá reakce zaměstnavatelů, když se jich zaměstanci ptají, jestli prostřednictvím takzvaných FKSP, benefitů, či jiných fondů lze proplatit účast dítěte na letním táboře. Přitom se jedná o skvělý benefit, který má hned tři obrovské výhody. Potěší zaměstnance, protože se má jednak vyřešeno, kam s dítětem o prázdninách, potěší dítě, protože se mu dostane skvělých zážitků na nejpopulárnějších táborech v ČR a do třetice má své výhody i pro zaměstnavatele, protože zaměstnanec pokud má takovýmto způsobem zajištěno hlídání dítěte v exponované době dovolených, tj. o letních prázdninách, umožní to zaměstnavateli lépe rozprostřít dovolené do celých prázdnin.

Tím ale výhody táborového benefitu nekončí

A sčítání výhod dále pokračuje. Pokud je v dané společnosti takových zájemců více než 20, poskytujeme zaměstnavateli pro děti jeho zaměstnanců slevy na letní tábory. Možnosti jsou velké a u každého podniku, se kterým spolupracujeme nastavujeme slevy a ostatní parametry této spolupráce přesně na míru požadavkům.

Zkuste dětské tábory zařadit také to programu benefitů!

Prohlédněte si naši nabídku pro firmy, kde o tomto benefitu píšeme, nebo nás přímo kontaktujte na e-mailu info@istan.cz

Přečteno: 645x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS