BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Autobusové svozy na dětské letní tábory

AKTUÁLNÍ INFORMACE KE SVOZŮM

Doprava na naše letní tábory je vlastní, tudíž je nutné dopravit dítě přímo do Outdoor Resortu Březová a poslední den si dítě vyzvednout.

Pro omezený počet dětí je schopna společnost: Autobusová doprava Husták, zajistit autobusovou dopravu z Prahy/do Prahy. Pro rezervaci místa v autobuse pro Vaše dítě čtěte článek dále a proveďte rezervaci místa ve svoze. Počet míst je omezen.


 Autobusová doprava Husták je spolehlivá společnost, s výbornými referencemi, příjemnými řidiči a moderními autobusy. Máte-li o zajištění autobusového svozu zájem, rezervujte si níže místo ve svoze.  

Místo v autobuse pro cestu tam i zpět je nutné rezervovat předem pomocí rezervačního systému! A to každou cestu zvlášť!

Svoz si můžete rezervovat ZDE


Svozy z Prahy a do Prahy

Dítě tábor začíná a pojede z Prahy do Březové - odjezd z Prahy bude mezi 15:00 a 15: 30 hod. Na místo se tak prosím s dítětem dostavte ve 14: 45 hod. Nástup do autobusu bude možný nejdříve od 15:00 hod.
Předpokládaný příjezd po konci tábora do Prahy na místo je v 11:30 - 12:00 hod. Prosíme abyste zajistili, že nejpozději ve 12.00 hod bude na místě někdo, kdo si dítě převezme.


NÁSTUPNÍ MÍSTO AUTOBUSU


Autobusový terminál ČERNÝ MOST, stanoviště nepravidelné dopravy. Viz obrázek níže. Terminál se nachází vedle nákupního centra Černý Most a vedle stanoviště metra Černý most. Mapu naleznete ZDE  POZOR - dodržujte zákaz vjezdu osobních automobilů do prostoru terminálu Černý Most. K parkování můžete využít např. nákupní centrum Černý Most, případně si prohlédněte řádně přiloženou mapu a podívejte se na možnosti parkování.

 • Nutnost rezervace místa v autobuse pro dopravu z či do PRAHY: ANO
 • Cena jedné jízdy: ( PRAHA směr Březová nebo Březová směr PRAHA) 260
 • Budete-li tak chtít využít dopravy dítěte do Březové i z Březové, cena bude celkem 520 Kč


 

 

Obecné info ke svozům

 • Nezapomeňte, že každou cestu musíte rezervovat zvlášť! (Tj. na odjezd na tábor jednu a na příjezd z tábora druhou rezervaci!)
 • Potvrzení vašich svozových rezervací vám po schválení dorazí na e-mail, proto je včas raději překontrolujte - najdete zde směr i termín rezervovaných svozů
 • Na svozové místo se vždy dopravte s dostatečným předstihem
 • Prosíme, abyste měli připravenou přesnou částku pro platbu svozu
 • Pokud má svoz ze střediska zpoždění, buďte prosíme, trpěliví, zvláště v létě je doprava opravdu hustá a omezení mnoho, v případě, že by se dělo něco zásadního vás budeme sami informovat!
 • Na svozovém místě vybíráme veškeré dokumenty (kopii kartičky pojišťovny, nástupní list a lékařský posudek, mějte je připraveny s sebou)
 • Pokud nemáte rezervované místo ve svozu, s největší pravděpodobností nejsme schopni dítě na svoz přijmout, protože obsazujeme každé sedadlo a autobus není nafukovací, každopádně se pokusíme situaci řešit, je jí ale lepší včas předejít
 • SVOZY SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE

Ceník svozů

cesta TAM cesta ZPĚT cena TAM i ZPĚT
Praha 260 Kč 260 Kč 520 Kč

Přečteno: 42829x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS