BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Autobusové svozy na dětské letní tábory

AKTUÁLNÍ INFORMACE KE SVOZŮM

Doprava na naše letní tábory je vlastní, tudíž je nutné dopravit dítě přímo do Outdoor Resortu Březová a poslední den si dítě vyzvednout.

Pro omezený počet dětí je schopna společnost: Autobusová doprava Husták, zajistit autobusovou dopravu z Prahy/do Prahy. Pro rezervaci místa v autobuse pro Vaše dítě čtěte článek dále a proveďte rezervaci místa ve svoze. Počet míst je omezen.


 Autobusová doprava Husták je spolehlivá společnost, s výbornými referencemi, příjemnými řidiči a moderními autobusy. Máte-li o zajištění autobusového svozu zájem, rezervujte si níže místo ve svoze.  

Místo v autobuse pro cestu tam i zpět je nutné rezervovat předem pomocí rezervačního systému! A to každou cestu zvlášť!

Svoz si můžete rezervovat ZDE


Svozy z Prahy a do Prahy

Dítě tábor začíná a pojede z Prahy do Březové - odjezd z Prahy bude mezi 15:30 a 15:45 hod. Na místo se tak prosím s dítětem dostavte ve 15:00 hod.

Předpokládaný příjezd po konci tábora do Prahy na místo je v 11:30 - 12:00 hod. Prosíme abyste zajistili, že nejpozději ve 12.00 hod bude na místě někdo, kdo si dítě převezme. Odjezdy z Prahy budou z autobusového nádraží na Roztylech, ulice Tomíčkova (možnost parkování u OBI) - viz. mapa níže

 • Nutnost rezervace místa v autobuse pro dopravu z či do PRAHY: ANO
 • Cena jedné jízdy: ( PRAHA směr Březová nebo Březová směr PRAHA) 260
 • Budete-li tak chtít využít dopravy dítěte do Březové i z Březové, cena bude celkem 520 KčObecné info ke svozům

 • Nezapomeňte, že každou cestu musíte rezervovat zvlášť! (Tj. na odjezd na tábor jednu a na příjezd z tábora druhou rezervaci!)
 • Potvrzení vašich svozových rezervací vám po schválení dorazí na e-mail, proto je včas raději překontrolujte - najdete zde směr i termín rezervovaných svozů
 • Na svozové místo se vždy dopravte s dostatečným předstihem
 • Prosíme, abyste měli připravenou přesnou částku pro platbu svozu
 • Pokud má svoz ze střediska zpoždění, buďte prosíme, trpěliví, zvláště v létě je doprava opravdu hustá a omezení mnoho, v případě, že by se dělo něco zásadního vás budeme sami informovat!
 • Na svozovém místě vybíráme veškeré dokumenty (kopii kartičky pojišťovny, nástupní list a lékařský posudek, mějte je připraveny s sebou)
 • Pokud nemáte rezervované místo ve svozu, s největší pravděpodobností nejsme schopni dítě na svoz přijmout, protože obsazujeme každé sedadlo a autobus není nafukovací, každopádně se pokusíme situaci řešit, je jí ale lepší včas předejít
 • SVOZY SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE

Ceník svozů

cesta TAM cesta ZPĚT cena TAM i ZPĚT
Praha 260 Kč 260 Kč 520 Kč

Přečteno: 29914x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS