BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Aktivity v Outdoor Resortu Březová

Outdoor Resort Březová je nejvybavenějším resortem pro pobyty dětí, škol a mládeže v České republice. Nabízí nepřeberné množství zážitkových a adrenalinových aktivit, zde vám představíme ty nejdůležitější


Vysokolanový park

Sahající až do výšky 12 metrů, s několika okruhy v různé výšce i různých obtížností, kde se vyřádí na lehčím okruhu i mladší děti. Některé překážky vás pobaví, některé zaujmou, některé vám dají zabrat, ale mnohé i překvapí svou zábavností! Vydejte se do výšin lanového centra!

Free fall

Zážitek ve vás zůstane ještě opravdu dlouho! Skočit ze 13 metrů vysokého patra věže chce notnou dávku odhodlání, avšak bezpečně jištěný volný pád vám v hlavě utkví ještě na dlouho!

Démonická lanovka

3...2...1... TEĎ! Oblečeni do plavek vyrážíte vstříc jízdě na ocelovém laně, které končí v rybníku, tam končí i vaše jízda při odeznívajícím výkřiku. Kladky letí po ocelovém laně překvapivě rychle, čehož si zajisté všimnete. Pak už jen chvilku počkáte, až z vás vody vytáhne posádka raftu a vysadí vás na břehu

Armygame

Nový herní systém jako lasergame, který využívá infračervený paprsek, znáte airsoft a paintball? Tak to vás armygame nadchne! Nebolí to, nezašpiníte se a zbraň vám dává různé informace o počtu zabitých, či nábojů. Existuje mnoho herních variant, takže se připravte, za chvíli začne hra!

Koně

Stádo koní na Březové se každým rokem rozrůstá, koně potkáte ve školních programech i během letních táborů. Využijte jedinečnou možnost a zrelaxujte tělo během jízdy na koňském hřbetu!

Bungee-trampolíny

Trampolínu má doma hodně dětí, v čem je ta bungee jiná? Díky konstrukci, na které jsou připevněná gumolana, která se na úvazek přidávají dle váhy dítěte, umožňuje na trampolíně dělat opravdu psí kusy aniž by hrozilo vyskočení z trampolíny ven. Navíc díky průtažnosti gumolan děti skáčou mnohem výše než na obyčejné trampolíně. A tak jsou možná salta dopředu, dozadu a i několik salt za sebou!

Skok do prázdna

Rozběhnout se a skočit do propasti? Proč ne? V Outdoor Resortu Březová máte jedinečnou možnost prověřit svoji odvahu při skoku do prázdna! Naštěstí vás při tom jistí ocelová lana, kladky a lezecký úvazek, takže bezpečný dojezd po "propadnutí se" je samozřejmý!

Lukostřelba

Nevěříte, že je střelba z luku zážitkovou aktivitou? Ale ano! Chvíle plná míření a plné koncentrace než vypustíte šíp směrem k terčovnici... Navíc zde hodně dětí objeví svůj doposud nepoznaný talent právě pro tuto aktivitu!

Týmpark

Několik atrakcí, pro jejichž překonání je potřeba celé třídy, jedna je vypečenější než druhá a chce to hodně spolupráce, odhodlání a společných sil projít všemi z nich úspěšně.

Lezecké stěny

Lezení není jen zážitkovou aktivitou, ale je to skvělý sport pro zjištění vaší fyzické kondice, koordinace pohybů a trochu toho vzrušení při překonávání výšky! V Outdoor Resortu Březová máte skvělou možnost podívat se tomuto sportu na zoubek, vyzkoušet jej a třeba mu i zcela propadnout!

Rafty

Vyřádit se během teplých jarních dní na rybníku, to ocení všichni návštěvníci Březové! Když je to ještě spojeno s herním úkolem, tak si i při pádlování dáte trochu do těla!

Paintball

Na rozdíl od airsoftu - při paintballu jde každý zásah vidět už z daleka, velký barevný flek způsobený potravinářským barvivem obsaženým v paintballových kuličkách je nepopřitelným důkazem zásahu!

Citadela

Pro děti do 12 let je v Outdoor Resortu Březová postavená skvělá zážitková věž - Citadela, kde můžou pouze pod dohledem dovádět a překonávat překážky, kterých je zde opravdu hodně a strávit zde chvíle plné pohybu a zábavy.

Večerní programy

Večerní programy na Březové nabízí široké spektrum připravených aktivit. Můžete se těšit na diskotéku, promítání filmu, či ohňovou show!

Noční hry

V některých programech je i standardně řazená noční hra a věřte, že pro mnohé děti to bude jeden z nejsilnějších zážitků! Těšíte se?

Malý lanáček

Pro volné chvíle je možné vyřádit se pod dohledem na malém lanáčku, který nabízí několik překážek a tobogán, kde není potřeba jištění pomocí úvazků, protože je vybaven záchytnými sítěmi - určitě mu neodoláte!

Bungee running

Gumolana mají i jiné využití než an trampolínách, oblíbenou aktivitou je bungee running, kdy máte lana připevněná za úvazek a snažíte se je přeprat tak, aby vás pustila co nejdále - kdo je přetáhne na největší vzdálenost? Třeba to vůbec nebude ten nejsilnější, i technika zde hraje významnou roli!

LARP

Pojďte si vyzkoušet boj s měkčenými zbraněmi! Meče, štíty, dýky - kdo bude mít lepší strategii a dobije dřevěnou tvrz rychleji? Prostředí stanového ležení a dřevěné tvrze působí magicky na všechny účastníky středověkých programů!

Jákobův žebřík

Aktivita, kterou jednotlivec zvládne jen těžko, pomozte si ve dvojici vydrápat se po obrovském žebříku do několika metrů - celou dobu jste jištěni!

Airsoft

Oblíbená hra, která prověří mušku, ale i čestnost všech hráčů! Povinností jsou ochranné brýle, či masky, které vám zapůjčíme a můžete vyrazit na misi!

Čtyřkolky

Vyrazit na jízdu kolem střediska na elektrických čtyřkolkách - tohle milují všechny děti! Omezená rychlost čtyřkolek, stejně jako veškeré bezpečnostní opatření dělají ze čtyřkolek skvělou a nezapomenutelnou aktivitu!

Karlštejn

V roce 2018 vybudovaná interaktivní strašidelná věž plná bubáků a veškerých ďasů, přes které musíte projít, abyste se dostali do bohaté královské klenotnice!

Nottingham a vzduchová trampolína

Obrovské věžičkaté venkovní hřiště se skluzavkami a různými překážkami, na kterých můžou děti řádit třeba i po programu, navíc je hned vedle maxi vzduchová trampolína, tudíž zábava na celý večer je zaručena!

Školní pobyty Outdoor Resort Březová from STAN on Vimeo.

Zážitkový park Březová from STAN on Vimeo.

 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
   další 
1.jpg10.jpg11.jpg
12.jpg13.jpg14.jpg
15.jpg16.jpg17.jpg
18.jpg19.jpg2.jpg
20.jpg21.jpg22.jpg
23.jpg24.jpg25.jpg
26.jpg27.jpg28.jpg
29.jpg3.jpg30.jpg
4.jpg5.jpg6.jpg
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS