BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školy

Adaptační kurzy, školy v přírodě, školní výlety, třídní teambuldingy, školky v přírodě, jednodenní výlety


Školní výlety, školy v přírodě, sportovní kurzy, adaptační kurzy. Celkem 21 různých programů, a kdyby jste si přece jen nevybrali sestavíme vám program na míru, přesně podle vašich představ. To je naše nabídka pro školy. Nikde jinde nenajdete tak širokou škálu programů a outdoorových aktivit jako na Březové.

Máte zájem o více informací?

Jméno/Firma:
Telefon:
E-mail:
Zpráva pro nás:

Školní výlety

Vybírejte ze sportovních i příběhových školních výletů. AMAZING RACE/ STRÁŽCE BUŠE - RANGER/ ANGRY BIRDS/ STANDART/ ADVENTURE/ PANDORA, PANDORA PLUS/ INSIGNIA/ AMULET/ JEDNODENNÍ

Školy v přírodě

Čekají na vás báječné programy škol v přírodě AMULET/ INSIGNIA/ AMAZING RACE/ NOEMOVA ARCHA/ STANDARD ADVENTURE/ ANGRY BIRDS/ STRÁŽCE BUŠE - RANGER

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy jsou prevencí nejen šikany, ale i dalších rizikových jevů, které se mohou v nově utvořených kolektivech projevit. Naši zaměstnanci získali akreditaci v následujících akreditovaných kurzech MŠMT:

Třídní teambuildingy

Na rozdíl od adaptačního kurzu, který se pořádá na začátku školního roku pro úplně nový kolektiv, třídní teambuilding můžete se třídou zažít po celý rok. Jde o programy zaměřeny na prevenci rizikového chování jako je šikana.

Jednodenní výlety

Jednodenní školní výlety jsou určeny školám, které mají v daném roce prostor pouze pro jednodenní akci. Připravili jsme pro Vás nabídku 5-ti atraktivních programů, pokrývající všechny věkové skupiny žáků a studentů.

Školky v přírodě

Vyberte si ze tří skvělých programů zaměřených na nejmladší návštěvníky Březové! Školky v přírodě jsou velmi populární a věřte, že na Březové se bude líbit jak dětem, tak pedagogům!

Co zajímá pedagogy

A protože ne všechny odpovědi na vaše otázky najdete v kartách programů, založili jsme tuto kartu, ve které snad najdete shrnuté vše, co vás opravdu zajímá!
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS