BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školní výlety

Vybírejte ze sportovních i příběhových školních výletů. AMAZING RACE/ STRÁŽCE BUŠE - RANGER/ ANGRY BIRDS/ STANDART/ ADVENTURE/ PANDORA, PANDORA PLUS/ INSIGNIA/ AMULET/ JEDNODENNÍ

Samozřejmostí je zajištění skvělého zázemí (vč. zdravotníka atd.), pedagog si může školní výlet konečně také užít! Školní výlet nejsou jen dílčí atrakce, ale opravdu komplexní celodenní soubor zajímavých aktivit, které se vám určitě budou líbit.

 

Školní výlet Strážce buše - RANGER

Staň se strážcem australského národního parku! Ranger, to je obdivované zaměstnání! Začínáš jako uchazeč o místo rangera, ale aby ses stal skutečným rangerem, musíš zvládnout spoustu dovedností!

Školní výlet ANGRY BIRDS

Fenoménem mezi školními výlety pro mladší děti jsou nezapomenutelní angry birds. Naštvaní ptáčci se uhnízdili na Březové a je tu s nimi velká legrace!

Školní výlet ADVENTURE

Dlouhodobý bestseller mezi školními výlety! Pobyt nabitý k prasknutí těmi nejoblíbenějšími aktivitami! Chtěli byste na dvoudenní školní výlet? Tak to bohužel nepůjde, Adventure není možné ve dvou dnech stihnout! Zažijte napětí, nával adrenalinu, ale také ...

Školní výlet PANDORA

Gratulujeme! Právě jste otevřeli Pandořinu skříňku - zcela naplněnou strhujícími zážitky během jedinečného školního výletu! Vybrali jste si dobře? Vybrali jste si nejlepší školní výlet v republice, který nadchl stovky škol a nadchne i vás!

Školní výlet INSIGNIA

Zažijte na školním výletě opravdový středověk! Teď a tady! Dřevěná tvrz, stanové ležení, koně, kostýmy a měkčené zbraně vás vtáhnou do děje, ze kterého nebudete chtít vystoupit!

Školní výlet AMULET

Program školního výletu s pravěkou tematikou vám nabídne nezapomenutelné chvíle, kdy si na vlastní kůži vyzkoušíte nástrahy každodenního života tisíce let zpátky!

Školní výlet STANDARD

Vyzkoušejte, co vše je možné na školním výletě prožít během pár dní! Pro děti i pedagogy to bude skvělý zážitek na celý rok! STANDARD je základním typem outdoorového sportovního školního výletu a i když se jedná o základní program, je plný zážitkových ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS