BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Jednodenní výlety

Jednodenní školní výlety jsou určeny školám, které mají v daném roce prostor pouze pro jednodenní akci. Připravili jsme pro Vás nabídku 5-ti atraktivních programů, pokrývající všechny věkové skupiny žáků a studentů.

Počet volných míst pro realizaci jednodenních školních výletů je omezen, pro nezávaznou rezervaci termínu použijte tento poptávkový formulář. Rádi Vám také poradíme s případným výběrem programu.

UPOZORNĚNÍ: Abyste stihli všechny naplánované aktivity, je třeba váš příjezd a odjezd naplánovat tak, abyste ve středisku strávili alespoň 7 hodin čistého času!

 

Angry Birds - Velká Loupež

Jednodenní verze populárního programu Angry Birds nese název "Velká Loupež". Jednodenní školní výlet určený dětem ve věku 5 - 9 let.

Pevnost Boyard

Jednodenní školní výlet pro věkovou žáky od 5. do 9. třídy a pro žáky středních škol. Skupina je rozdělena do několika soutěžních týmů.

Strážce buše - Ranger

Atraktivní program Strážce buše - Ranger nese podtitul "Těžký den Rangera Johna". V tomto jednodenním programu se na šest hodin přesuneme do australské rezervace a vyzkoušíme si náročné povolání strážce národního parku.

ARMY ZONA

Aneb o nejlepší jednotku! Army zóna - program určený pro 7.8. a 9. třídu ZŠ a pro střední školy. Nebojte se, nejedná se o žádnou bezduchou střílečku ani o program, který by se líbil jenom klukům. Naopak. Vše je sice zabaleno do atraktivní army tematiky, ...

Adrenalin Day

Kolekci jednodenních školních výletů uzavírá Adrenalin Day. Zde určitě doporučujeme vyhradit si na tento program alespoň 6 - 8 hodin. "Adrenalin Day" je určen pro 7.8. a 9. třídu ZŠ a pro střední školy.

Přehled jednodenních výletů

STAN představil kolekci pěti nových jednodenních školních výletů právě v době, kdy objednávání školních akcí vrcholí. Jednodenní školní výlet je řešením pro školy, které mají v plánu pouze jednodenní výlet.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS