BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

V.I.P akce zaměřená na adaptační kurzy je úspěšně za námi!

O víkendu 17.-18.6.2017 se na Březové konala V.I.P akce zaměřená na adaptační kurzy, určená pedagogům základních a středních škol. Celkem se zde sešlo 30 účastníků, které čekal nabitý program! Co všechno si vyzkoušeli a zažili se dozvíte v reportáži z akce!

A pozor! V září tuto úspěšnou akci opakujeme, přijeďte i vy na víkend plný zážitků, inspirace a nových poznatků!

.


Co bylo pro pedagogy připraveno?

Akce byla pořádána se záměrem seznámit pedagogy s tematikou adaptační kurzů a jejich správnou realizací. STAN - Special Team for Adventure in Nature je v ČR jedinou organizací, která získala akreditaci ke školení lektorů adaptačních kurzů na základě vlastní metodiky, a tak chceme znalosti a dovednosti šířit dále tak, aby je mohlo využít co nejvíce osob pracujících s dětmi!


Po sobotním ranním příjezdu a ubytování jsme vyrazili na prohlídku střediska a poté hned šli na program, začalo se jako na adaptačním kurzu, a to seznamovacími hrami, kterých proběhlo hned několik a zapamatovat si 30 jmen byl pro někoho opravdu oříšek. A nejen jména, ale i další informace o ostatních jsme zjišťovali při Icebreakerech, které vystřídaly hry dotykové, při kterých jsme řešili různé skupinové úkoly.

To už se ovšem přiblížil čas večeře a ještě před ní jsme se rozeběhli na zážitkové aktivity, které Outdoor Resort nabízí. Po večeři jsme rozpálili gril a příjemně strávili večer při posezení a povídání o všem možném, došlo i na hlasování o noční hře, která se však nakonec nekonala - kdo by se nechtěl o víkendu v klidu vyspat, že? :-)


Nedělní pokračování...

Po snídani pokračujeme kde jsme včera skončili - konkrétně tedy týmovými aktivitami, kde se zapojuje téměř celá skupina současně (případně na poloviny). Z týmovek vyrážíme do týmparku, kde finálně prověřujeme schopnosti skupiny spolupracovat při nelehkých překážkách a úkolech!

Po jeho zdolání následuje blok prevence, kde se dosti diskutuje o životních hodnotách a dalších zajímavých tématech, které nás vyprovází až na oběd. Během kávy děláme zpětnou vazbu a sdělujeme si dojmy z proběhlých dvou dnů, načež už zbývá jen se rozloučit a vyrazit každý svým směrem domů:-)

O akci

Z pohledu realizátorů musíme říci, že akce byla opravdu příjemná, se skvělou skupinou lidí, kteří se na Březové ve svém volném čase sešli, protože se chtěli něco přiučit a vyzkoušet nové věci, které můžou při jejich práci s dětmi využít. Těší nás zájem a snaha pedagogů rozšířit své znalosti, naučit se něco nového a aplikovat to pak v praxi - moderně a zážitkově!


Pro pedagogy chystáme i druhý termín V.I.P akce zaměřené na adaptační kurzy, která bude též bezplatná a uskuteční se v termínu 23.-24.9.2017 opět v Outdoor Resortu Březová. Přihlaste se na ni s kolegy právě teď! Věříme, že výměna zkušeností mezi pedagogy a instruktory STANu, kteří s dětmi všech skupin pracují denně a zažijí jich během roku stovky až tisíce je zajímavá pro všechny, kteří se o problematiku třídních kolektivů opravdu zajímají!

Přečteno: 1293x

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
   další 
DSC_2733 copy.jpgDSC_2734 copy.jpgDSC_2736 copy.jpg
DSC_2737 copy.jpgDSC_2738 copy.jpgDSC_2742 copy.jpg
DSC_2747 copy.jpgDSC_2753 copy.jpgDSC_2756 copy.jpg
DSC_2764 copy.jpgDSC_2765.JPGDSC_2767.JPG
DSC_2768.JPGDSC_2769.JPGDSC_2785.JPG
DSC_2787.JPGDSC_2798.JPGDSC_2800.JPG
DSC_2842.JPGDSC_2843.JPGDSC_2844.JPG
DSC_2849.JPGDSC_2852.JPGDSC_2878.JPG
DSC_2880.JPGDSC_2881.JPGDSC_2882.JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS