BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Podzimní halloween tábory na Březové

HALLOWEEN DANCE CAMP * HALLOWEEN ARTEFAKT WORKSHOP * HALLOWEEN SCIENCE CAMP * ZOMBIE APOKALYPSA * ZÁHADA BEZHLAVÉHO JEZDCE * HALOWENSKÉ ZÁHADY S.R.O. * ANGRY BIRDS HALLOWEEN * HALLOWEENSKÁ ŠKOLA ČAR A KOUZEL


Podzimní tábory - Novinka 2017

Letní tábory STAN 2018 jsou ještě daleko, ale nemusíš zoufat, máme pro Tebe vynikajíci zprávu! Nemusíš čekat až do jara či léta 2018, protože teď můžeš na tábor vyrazit již na podzim! Protože poprvé v historii Březové přinášíme podzimní tábory, které se ponesou v duchu HALLOWEENU!

 

Halloweenské Záhady s.r.o.

A co se nestalo… Nás roztomilý a občas nešikovný pejsek Scooby Doo omylem vypustil na Březové všemožné duchy a strašidla. A je na čase je opět pochytat a vrátit je tam kam patří. Přidáš se k naší detektivní kanceláři Záhady s.r.o. vyřešit tento zapeklitý ...

Halloween Angry Birds

Zlá prasata se nezastaví před ničím! Tentokrát chtějí převlečeni za halloweenské strašidla ukrást našim roztomilým ptáčkům jejich zlatá vejce. A proto hledáme šikovné pomocníky, kteří by společně s námi překazili jejich halloweenský plán.

Halloween Artefakt workshop

Co by byl pravý strašidelný halloween bez pořádných uměleckých rekvizit? A proto je tu pro Tebe připraven ojedinělý výtvarný workshop. Těšit se můžeš na spousty zajímavých aktivit.

Halloween Science camp

Halloweenská noc se blíží a je na čase připravit ty nejodpornější slizy a strašidelné vychytávky, bez kterých se žádná zombie párty neobejde. Určeno pro všechny vědátory, kteří mají chuť se naučit něco nového.

Zombie apokalypsa

Vítejte v nebezpečné zóně army zombíků! U nás na Březové totiž ožívají nemrtvé posily z onoho světa. Boj proti invazi nebezpečných a zlých zombíkům právě začíná! Tak neváhej a přidej se k nám. Zombie army war je totiž programově a dějově napěchovaná ...

Halloween Dance camp

Je na čase odkrýt svoji pravou zombie tvář, rozhýbat svoje ztuhlé kosti a začít se vlnit v rytmu těch nejlepších songů společně s námi. Přidej se i Ty k dalším zombie tanečníkům. Zombie a jakékoliv další ztřeštěné monster kostýmy obzvláště vítány!

Záhada bezhlavého jezdce - Tábor s koňmi na Březové

Naši koníci na Březové jsou sice milá a roztomilá stvoření, ale jednou v roce se na několik dní promění ve strašidelná stvoření. Ano řeč je o období halloweenu, kde se na Vás budou těšit bezhlavý jezdci a stvoření dosud nespatřená.

Halloweenská Škola čar a kouzel na Březové

Blíží se nejtajemnější noc v roce a s ní začínají cestovat všechny čarodějové a čarodějnice světa do Outdoor Resortu Březová, kde se chystá jeden z největších čarodějnických sabatů všech dob. Tak tady rozhodně o podzimních prázdninách nesmíš chybět!
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS