BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábor Wasteland

WASTELAND 2017
ZAŽIJ SVĚT PO NUKLEÁRNÍ VÁLCE PŘIDEJ SE K JEDNÉ Z FRAKCÍ A BOJUJ O PŘEŽITÍ!


Z příběhu letního tábora...

Přežij v nehostinném světě a polož základy nové civilizace!
Před 40 lety skončil svět, tak jak jsme ho znali… Před 40 lety jsme se dívali, jak z povrchu mizí poslední města, jak se naše civilizace mění v prach a s ní miliardy lidských životů… Ta hrstka, které se podařilo uniknout zkáze, od té doby přežívá v podzemních komplexech, bunkrech, stanicích metra a vůbec všude kde je to možné.

Ale tomu je teď konec. Nukleární zima, která změnila povrch planety na neobyvatelnou pustinu ustává, trhají se radioaktivní mračna a přichází změna klimatu, na kterou jsme, tak dlouho čekali. Na povrch se začínají vydávat první skupiny průzkumníků. Mají před sebou dlouhou cestu. Budou muset najít způsob jak přežít v nehostinném prostředí na povrchu, ale pokud chceme získat náš domov zpět, jsou naší jedinou nadějí…


Poučíš se z minulosti a zvrátíš běh událostí zpět na stranu lidstva nebo se zasloužíš o jeho úplný zánik a potvrdíš, že historie se opakuje? Pokud si myslíš, že dokážeš najít způsob jak přežít, tak vyplň přihlášku a uvidíme se v Pustině!


Co Vás na letním táboře Wasteland čeká?

Přidáte se k jedné z několika unikátních frakcí, každá se svou filozofií, vnitřním příběhem i cílem, kterého chce dosáhnout. Postavíte si tábor, ve kterém budete přežívat. Boj o suroviny, zbraně, munici, jídlo, nářadí, prostě o vše co potřebujete v post-apokalyptickém světě k přežití. Prvky role-play. Kombinace boje s měkčenými a airsoftovými zbraněmi. Nedostatek munice. Funkční ekonomika, kterou sami ovlivňujete. Dlouhý herní den - od snídaně po večeři a také noční úseky. A možná zjistíte, že ne všechno je takové, jak to na první pohled vypadá.
LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Wasteland 9.7.-15.7. 2018 14-18 4390,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno, Třebíč

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS