BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní larpový tábor Hra o trůny

Již čtvrtým rokem se Březová na 10 dní v sprnu mění na daleké Západozemí, kde mezi starobylými rody probíhají tvrdé boje o Železný trůn na dětském letním táboře Hra o tůny, který je inspirovaný jedním z nejslavnějších televizních seriálů! Larpový letní tábor Hra o trůny je spojením role play, intrik a bitev. Pokud se chceš i ty stát součástí dětského tábora, není nic jednoduššího, než si vytvořit postavu a přijet si zahrát s námi. Je jenom na tobě, na kterou stranu se na letním táboře Hra o trůny přidáš!


Letní larpový tábor plný RP, intrik a bitev

LARP pochází z anglického spojení Live Action Role Play (RP= role play), tedy hraní vybraných rolí tzv. na živo. Pomocí kostýmů, vašeho chování a rekvizit ztvárňujete smyšlené postavy. Ty si můžete předpřipravit podle charakterníku (který naleznete na facebookových stránkách), případně vyberete z nabídky, kterou organizátoři zveřejňují na sociálních sítích. Svými činy pak ovlivňujete dění v daném herním světě.

Intriky jsou každodenní částí tábora. Na začátku se hráči rozdělí do rodů a po zbytek tábora taktizují a rozhodují o tom, jak naloží s jednotkami, surovinami a městy svého rodu. Nedílnou součástí našeho tábora jsou bitvy, které se konají každý den na základě vyhodnocených intrik z minulého dne, kdy se hráči chopí zbraní a půjdou bránit svůj či spojencův rod.

Příběh letního tábora

Intriky

Letos se ocitneme v období válek na severu Západozemí, dávno před tím, než byl sjednocen rodem Starků. V těchto temných časech zuřily neustálé boje o území a čestný titul strážce severu.

V letošních intrikách se hráči budou moci chopit jednoho z mnoha malých rodů, které zde byly před sjednocením severu. Mezi ně patří například Boltonové, Gloveři, Umbeři a další. Z území celého Západozemí se nám tak hrací pole zúží jen na jeho severní část. Změní se nám některé události a každý rod bude mít svou vlastní unikátní schopnost, tak jako tomu bylo v intrikách doposud. Větší změnou však bude systém aliancí, který bude výrazně upravený.


RP

Nad rodem Karstarků se stahují mračna. Na jejich venkovském sídle narůstá neklid a venkovani začínají mít strach. Někteří dokonce panovníkem opovrhují a splétají své vlastní sítě intrik. Sídlo Karstarků Karhold je malá tvrz ležící v severní oblasti Západozemí. Kromě urozených z rodu Karstarků zde žijí převážně venkovani a několikačlenná vojenská posádka.

Pro severní region je charakteristické chladné a nehostinné počasí, nemluvě o tom, že zima je opravdu za dveřmi. Lidé se oblékají do teplého oblečení, kožešin a na okrasné cetky si moc nepotrpí. Řádí zde mnoho loupeživých band, a proto zde jen velmi zřídka potkáte někoho neozbrojeného. U moci je Lord a ve své blízkosti má rádce, mistra a velitele hradní posádky. V podhradí jsou jeho poddaní, kteří vykonávají různé profese a řemesla.

Středem zájmu v RP bude panské sídlo rodu Karstarků, kde se budou odehrávat veškeré herní aktivity. Hráč může zaujmout pozici v řadách vládnoucí vrstvy, řemeslníků či rolníků. Volba postavy je zcela na hráči. Chcete mít moc a hýbat s vývojem celého města? Vystačí vám dobře placená práce, která nevyžaduje, abyste si "zašpinili" ruce? Volba je na Vás, přijeďte si vyzkoušet úžasný svět "Písně ledu a ohně"!


Co s sebou na dětský tábor?

Měkčené zbraně budou po předchozí domluvě k zapůjčení spolu s oděvním rozlišením pro jednotlivé strany tzv. varkoče, půjčujeme je za poplatek 200 Kč. Pokud si však chcete užít ještě větší zábavu, doporučujeme vyrobit si obojí doma.

Pokud již víte, koho budete ztvárňovat v RP, může Vám správný kostým pomoci vžít se do postavy. Zároveň Vám dobrý kostým umožní získat mnohé výhody do RP. Například životy navíc za zbroj, více peněz za elegantní oděv urozeného dvořana a další.

Více se dozvíte na táborovém Facebooku (https://www.facebook.com/groups/613275452038004/), kde nalezne rovněž rady, návody a tipy jak na to.


Prostřednictvím facebookových stránek vám navíc bude představeno několik významnějších postav, jejichž hraní se budete moci ujmout.


Zpravodajství z letního tábora Hra o trůny

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Hra o trůny 10.8.-19.8. 2019 13-18 let 5980,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 

Galerie fotografií:

hra o truny_2017 (1).jpghra o truny_2017 (10).jpghra o truny_2017 (11).jpg
hra o truny_2017 (12).jpghra o truny_2017 (13).jpghra o truny_2017 (14).jpg
hra o truny_2017 (15).jpghra o truny_2017 (16).jpghra o truny_2017 (17).JPG
hra o truny_2017 (18).JPGhra o truny_2017 (19).JPGhra o truny_2017 (2).jpg
hra o truny_2017 (20).JPGhra o truny_2017 (21).JPGhra o truny_2017 (22).JPG
hra o truny_2017 (23).JPGhra o truny_2017 (3).jpghra o truny_2017 (4).jpg
hra o truny_2017 (5).jpghra o truny_2017 (6).jpghra o truny_2017 (7).jpg
hra o truny_2017 (8).jpghra o truny_2017 (9).jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS