BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětský army tábor SOG camp

Třeba už dlouho jezdíš na stejné letní tábory a hledáš, kam se posunout? Hledáš trošku víc než minule? Máš rád výzvy a nebojíš se vyzkoušet být něčím víc než pouhým hráčem army nebo air-softu? Myslím, že čteš přesně to, co potřebuješ, protože letní tábor SOG camp je unikátní army tábor, který je určený pro všechny nadšence air-softu a military obecně. Tento army tábor bude především o tvrdém výcviku a trénování taktiky, nejen o pouhém střílení.


O čem bude letní army tábor?

Celý koncept 7 denního army tábora je naplánován tak, aby jsi se zdokonalil v tom, co děláš a byl v tom ještě lepší než doposud. Ať už děláš Reenacting, military airsoft nebo se chystáš do tohoto světa teprve vstoupit. Získáš více informací, jak být lepší v taktice, ať už v lese, nebo CQB, střelbě, fungování v týmu, plánování operací, přehledu, jakou výstroj či výzbroj zvolit, znalostech z oblasti ošetřování vojáka pod palbou, zvýšením fyzické dovednosti a mnoho dalšího. A tím vším tě provedou ti nejzkušenější instruktoři.

Letní tábor bez stereotypů

Nečekejte od SOG campu klasický air-softový tábor, kde se bude jen sypat a sypat. Celý koncept táboru je založen na autentickém napodobení reálných situací a postupů vojenských a policejních složek. Spíše k tomu místo slova tábor přiřadím slovo kurz, kde bude za cíl se naučit a zdokonalit a ještě k tomu zažít silné nevšední zážitky, vyzkoušíte si věci, ke kterým se v běžném životě nedostanete.


Správný voják má aneb co sebou na dětský tábor

Největší a nejpodstatnější věc je, aby jsi byl stejně pozitivně naladěn jako my všichni z oboru a všechno jsi to hltal tělem i duší. Samozřejmě vlastní výstroj a výzbroj výhodou, jako je vlastní zbraň, taktická vesta, černá kukla… Nezapomeň na věci pro pobyt v přírodě, tj. spacák, karimatka a plachta na přístřešek.

Jestli jsi to dočetl až sem a myslíš, že jsi se zde dozvěděl je přesně to, co chceš zažít? Chceš zažít letní army tábor, co za to stojí a donutí tě sáhnout až na dno tvých sil? Zkusíš to vydržet celých 7 dní? Tak přijeď na letní army tábor SOG camp a uvidíš, zda to dokážeš!


Zbraně a speciální vybavení na letní tábor

Půjčujeme manuální brokovnice (půjčovné 300,- Kč / turnus) a AEG - AK 47 (půjčovné 700,- Kč / turnus). V ceně půjčovného od nás dostaneš samozřejmě, kromě airsoftové zbraně i potřebné střelivo a ochranné pomůcky pro celou dobu konání tábora.

Rezervaci airsoftové zbraně prosím proveďte předem na emailu brezova@istan.cz. Pro ty, kteří si dovezou vlastní AS zbraň, máme v zásobě taktéž dostatek kuliček po celou dobu trvání turnusu.


Zpravodajství z letního army tábora

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
SOG camp 5.8.-11.8. 2018 14-18 let 4390,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/-1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno, Třebíč

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS