BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Divadelní tábor Tyjátr camp

Letní Březová není jen o sportu, adrenalinu a vodě. Máme tu i letní divadelní scénu v podobě tohoto skvělého tábora.

Letní tábor pro všechny které baví divadlo

Napínáme křídla, letíme s větrem a ničeho se nebojíme… Už se vám někdy stalo, že jste se během pár dní stali pánem či paní hradu, baletkou, vrcholovým sportovcem, klaunem, popelářem a klokanem dohromady? Ne!? Tak pojďte zazářit na náš divadelní tábor - tyjátr camp! Poleťte s námi do světa divadla, do světa, kde se nemusíte bát nikoho a ničeho. Tam, kde je zábava, hudba, tanec a divadelní tvorba. A co se naučíme? Přece to, co umí každá divadelní či filmová celebrita! Veselými hrami potrénujeme sebevědomý pohyb, jevištní řeč, improvizaci, rychlost, pozornost a v neposlední řadě naši schovanou originalitu. Je jedno, jestli máš nějaké divadelní zkušenosti nebo ne, hlavní je tvé nadšení zkoušet nové věci a vytvářet společně něco neopakovatelného.


Celým programem tě povedou tři skvělí divadelníci Mája, Víťa a Venda. Navíc se k nám během, radostí našlapaných dní přidá světoznámý žonglér Michal Tříska, který nám nejenže udělá večerní cirkusáckou show, ale za necelý jeden den z nás udělá alespoň poloprofesionální kejklíře!

Letíte s námi? Ano? …Divadelní řádění začíná…!

S lektory tě seznámíme jak jinak než originálně J

Mája(hlas/pantomima/rozvoj osobnosti)
Zkušená žena co kolektiv stmelí, účesem podobná petrželí. Jak správně s hlasem pracovat ti ukáže, když je nejhůř dodá kuráže. Pokud chceš objevit svět mima, naučí tě, jak funguje pantomima. Kdykoliv se vším, můžeš se jí svěřit, její dobrá povaha nedá se měřit.

Víťa (pohyb/teorie divadla/dramaturgie)
Pro pohyb jeho mladé srdce buší, je ale divadelník tělem i duší. Naučí tě vlnit se v rytmu tvého těla, jak pohybem ztvárnit pocit, jak se výrazový tanec dělá. Pokud si myslíš, že pohyb je ti cizí, pod jeho vedením tvoje pochyby zmizí.

Venda (divadelní improvizace/ pohotovost/ hlas)
Žena, která divoce koulí oči, kolem improvizace se pořád točí. Pohotově reagovat naučí tě lehce, dlouhé texty se přece nikdo učit nechce. Pokud si myslíš, že zpěv se tě netýká, věř, že i z tebe udělá slavíka. Jestli však nasloucháš vnitřnímu tepu, můžeš se nakonec projevit v rapu.


A co ještě?
Čeká tě spousta her, adrenalinové zážitky, noční bojovky, diskotéka, ohňová show a hlavně spousta zážitků se skvělými lidmi.
Není na co čekat, je čas se přihlásit a začít se těšit na léto!
Dotazy k tomuto táboru piště na
brezova@istan.cz

Přečtěte si také důležité informace pro rodiče táborníků.

.

.

.


Pokud vás tento tábor zaujal, můžete se přihlásit ZDE


Termín 12. - 21. 8. 2017
Cena 5150,-
Věk 10 - 18 let
Věková tolerance +/- 1 rok

POSLEDNÍ MÍSTA
 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS