BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Přidejte se k týmu STAN - rozšiřujeme řady táborových vedoucích i instruktorů školních skupin

Pokud jste již odrostli táborům jako děti, nebo už jste jim dokonce odrostli dávno, ale stále jste podnikaví, nápadití a pracovití, určitě můžete být velkým přínosem pro naše táborové týmy, které budeme pro sezonu 2018 rozšiřovat! Stejně tak hledáme zodpovědné, komunikativní a nadšené lidi na pozici Instruktorů školních skupin!

Zajímá vás práce s lidmi? Tak čtěte dále!

.


Každoročně rozšiřujeme i řady školních instruktorů a táborových vedoucích. Hledáme tedy příjemně vystupující komunikativní lidi, kteří v práci se školními, či táborovými kolektivy najdou hlavně seberealizaci a svým nadšením a přístupem vytvoří výborné prostředí, ve kterém se děti i pedagogové budou cítit příjemně a pobyt si maximálně užijí.

Táborový vedoucí

Táborový vedoucí ve STANu se docela liší od táborového vedoucího na jiných táborech, nebo jak jsme je znali z dřívějška. Táborový vedoucí není na táboře kvůli sobě, aby si snadnou brigádou a pohlídáním děcek zajistil nějakou činnost na prázdniny. Ne. Táborový vedoucí je funkce mimořádně odpovědná. Stáváš se zodpovědným za děti, které jsou ti svěřeny, stáváš se členem STANu, který je tu od toho aby dělal bez nadsázky ty nejlepší tábory.

Zaručeně se moc nevyspíš, od rána ti to začne v pekelném tempu a večer budeš rád, když po poradě padneš do postele. Na druhou stranu toho zažiješ neskutečně moc. Pro děti budeš milovaným vzorem, budou tě napodobovat, proto musíš být skutečná osobnost a musíš chtít vydat ze sebe to nejlepší.

Dětské letní tábory v Outdoor Resortu Březová from STAN on Vimeo.

Instruktor školních skupin

Zatímco po dobu celých letních prázdnin u nás působí vedoucí a hlavní vedoucí, po ostatní měsíce v roce u nás pracují instruktoři. Stává se, že se někdy z instruktora na letní prázdniny stane vedoucí či hlavní vedoucí, ale není to zcela pravidlem.

Instruktor působí převážně u škol, které k nám přijíždějí. Každý den si kolem deváté hodiny ranní přebírá svoji skupinku či školní třídu, aby ji provedl celodenním zážitkovým programem. Ne aby vyplnil jejich volný čas, ale aby je provedl excelentním dobrodružstvím, za kterým tato skupina či třída přijela. A protože chtěla excelentní program, přijela právě ke STANu, jinak by zřejmě jela jinam.

Instruktor má program předem připravený, tj. ví v kolik hodin má třída herní blok, v kolik má paintball či vysoká lana, jestli má noční hru atd. Rozhodně však instruktor není jen průvodcem po hrách a atrakcích, naopak, vkládá do celého programu svoje Já a svoji osobnost.

Školní pobyty Outdoor Resort Březová from STAN on Vimeo.


Myslíte, že je něco z výše uvedeného to pravé pro vás?

Navštivte webové stránky www.instruktoristan.cz, vyplňte nám krátký dotazník a budeme se těšit na setkání a případnou spolupráci! Na rok 2018 je naplánováno několik školení, ale i dalších akcí, které vám zajisté přinesou nevšední zážitky :-)

Přečteno: 133x

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
   předchozí 
DSC_8985.JPGDSC_8995.JPGDSC_9002.JPG
DSC_9008.JPGDSC_9113.JPGDSC_9132.JPG
DSC_9145.JPGDSC_9157.JPGDSC_9163.JPG
DSC_9173.JPGDSC_9216.JPGDSC_9223.JPG
DSC_9234.JPGDSC_9252.JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
   předchozí 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS