BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětské tábory ve znamení příjemného osvěžení

Letní dětské tábory na Březové se letos již od samého začátku dočkají novinky, na kterou jsme se všichni těšili. Po roce stavebních prací teď už můžeme s jistotou říct. Vedra klidně mohou přijít, my jsme připraveni! Letní táborníky čeká příjemné osvěžení v nových bazénech na Březové.

Letní tábory v ještě větší pohodě

Když udeří vedra, není lepší relaxace po náročném odpoledním programu, než se zchladit a vydovádět v bazénu. Už jsme na Březové skutečně několikrát zažili, že ještě v osm večer ukazovala 30 stupňů. A to je pak problém. Táborníci se zkrátka po horkém dni, ještě velmi často plném pohybu a aktivit potřebují ochladit, aby si organismus odpočinul. V takovýchto tropických dnech pak velmi lehce může hrozit přehřátí organismu. Samozřejmě že na to myslíme, ale nyní to všechno bude tak nějak jednodušší. A mnohem více v pohodě. A navíc, osvěžení není jen fyzické, ale i psychické. Dětem se znovu najednou vrací energie, zase mají chuť jít naplno do programu, prostě pookřejí. Už se těšíme!

Bazén si užijí i nejmenší účastníci letních táborů

Zatímco hloubka velkého bazénu je 130 cm, malý bazén, který je určen nejmenším táborníkům je hluboký pouze 80 cm, takže si jej užijí i nejmenší táborníci. Bazény mají počítačem řízenou filtraci a úpravu vody, malý bazén je vybaven vířivkou a velký protiproudem a vodní skluzavkou. Bazén je i osvětlen, takže na řadu určitě přijde i večerní koupání.

Přečteno: 2009x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS