BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Autobusové svozy na dětské letní tábory 2017

Naše letní dětské tábory jsou Vám nyní ještě blíže! Táborové svozy je možné rezervovat již od této chvíle! Neváhejte a rezervujte si místa pro své táborníky v autobuse z Prahy, Brna či Třebíče do Březové i zpět. Čtěte více informací v článku o cenách, organizaci a nástupních místech.

Vážení rodiče, zde najdete podrobné informace o svozech dětí na letní dětské tábory. Čtěte prosím podrobné informace. Místo v autobuse pro cestu tam i zpět je nutné rezervovat předem pomocí rezervačního systému!


Svozy z Třebíče a do Třebíče

Do Třebíče i na Březovou můžete využít táborového svozu, na který je třeba si REZERVOVAT místo v autobuse. Pak stačí dorazit na určené stanoviště, kterým je parkoviště za autobusovým nádražím v Třebíči, pro odjezdy do Březové platí čas 14:30, pokud dítě na táboře končí, dorazí na stanoviště autobusem z Březové ve 14:00. Čas příjezdu dětí v den ukončení tábora je orientační, pokud dojde k mírnému zpoždění, prosíme o trpělivost.

V případě, že nestihnete dorazit na určený čas odjezdu autobusu, nepropadejte panice Březová leží jen 14 km za Třebíčí. Podívejte se, kudy se k nám dostanete.

 • Nutnost rezervace místa v autobuse pro dopravu z či do Třebíče: ANO
 • Cena jedné jízdy: ( Třebíč směr Březová nebo Březová směr Třebíč) 20 Kč
 • Budete-li tak chtít využít dopravy dítěte do Březové i z Březové, cena bude celkem 40 Kč


Svozy z Brna a do Brna

Z a do BRNA můžete využít dopravy pro Vaše dítě v rámci všech turnusů konaných v OR Březová. Místo v autobuse je nutné REZERVOVAT. Je nutné rezervovat každou cestu zvlášť. Děti se ve středisku nasnídají a s sebou dostanou na cestu svačinový balíček a pití. Předpokládaný příjezd do Brna je ve 12:00 - 12:30 hod. Prosíme abyste zajistili, že nejpozději ve 12.00 hod bude na místě někdo, kdo si dítě převezme. Delegát, který s dětmi do Brna přijede, totiž s novými dětmi bude odjíždět na Březovou a nebude možné, aby na místě setrval.

Dítě tábor začíná a pojede z Brna do Březové - odjezd z Brna bude mezi 13:00 a 13:30 hod. Na místo se tak prosím s dítětem dostavte ve 12:30 hod.

Odjezd i příjezd bude z parkoviště v křížením ulic Vídeňská a Bohunická tj. u Delta pekárny.


 • Nutnost rezervace místa v autobuse pro dopravu z či do BRNA: ANO
 • Cena jedné jízdy: (BRNO směr Březová nebo Březová směr BRNO) 100 Kč
 • Budete-li tak chtít využít dopravy dítěte do Březové i z Březové, cena bude celkem 200 Kč


Svozy z Prahy a do Prahy

Z a do PRAHY můžete využít dopravy pro Vaše dítě v rámci všech turnusů konaných v Outdoor Resortu Březová. Místo v autobuse je nutné REZERVOVAT. Je nutné rezervovat každou cestu zvlášť.

Děti se ve středisku nasnídají a s sebou dostanou na cestu svačinový balíček a pití.

Předpokládaný příjezd do Prahy na místo je v 11.30 - 12.00 hod. Prosíme abyste zajistili, že nejpozdějive 12.00 hod bude na místě někdo, kdo si dítě převezme. Delegát, který s dětmi do Prahy přijede totiž s novými dětmi bude odjíždět na Březovou a nebude možné, aby na místě setrval.

Dítě tábor začíná a pojede z Prahy do Březové - odjezd z Prahy bude mezi 13:00 a 13:30 hod. Na místo se tak prosím s dítětem dostavte ve 12.30 hod.

Odjezdy z Prahy budou z ulice Chilská u stanice metra C, Opatov. Zaparkovat můžete na parkovišti u této ulice, vyznačené v mapě. Zde bude také přítomen pracovník STANu. Na místo se dostanete pohodlně přímo z hlavního vlakového nádraží v Praze, a to metrem, trasa C, do stanice Opatov. Na místo se dostanete také autobusem, a to na autobusovou zastávku Opatov.

 • Nutnost rezervace místa v autobuse pro dopravu z či do PRAHY: ANO
 • Cena jedné jízdy: ( PRAHA směr Březová nebo Březová směr PRAHA) 200 Kč
 • Budete-li tak chtít využít dopravy dítěte do Březové i z Březové, cena bude celkem 400 Kč


Obecné info ke svozům

 • Nezapomeňte, že každou cestu musíte rezervovat zvlášť! (Tj. na odjezd na tábor jednu a na příjezd z tábora druhou rezervaci!)
 • Potvrzení vašich svozových rezervací vám po schválení dorazí na e-mail, proto je včas raději překontrolujte - najdete zde směr i termín rezervovaných svozů
 • Na svozové místo se vždy dopravte s dostatečným předstihem
 • Prosíme, abyste měli připravenou přesnou částku pro platbu svozu
 • S dětmi v každé autobuse cestuje delegát, který pro ně má připravenou svačinku a pití
 • Pokud má svoz ze střediska zpoždění, buďte prosíme, trpěliví, zvláště v létě je doprava opravdu hustá a omezení mnoho, v případě, že by se dělo něco zásadního vás budeme sami informovat!
 • Na svozovém místě vybíráme veškeré dokumenty (kopii kartičky pojišťovny, nástupní list a lékařský posudek, mějte je připraveny s sebou)
 • Pokud nemáte rezervované místo ve svozu, s největší pravděpodobností nejsme schopni dítě na svoz přijmout, protože obsazujeme každé sedadlo a autobus není nafukovací, každopádně se pokusíme situaci řešit, je jí ale lepší včas předejít

Ceník svozů

cesta TAM cesta ZPĚT cena TAM i ZPĚT
Praha 200,- 200,- 400,-
Brno 100,- 100,- 200,-
Třebíč 20,- 20,- 40,-

Přečteno: 7162x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS