BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Správce v Resortu Březová

Do stálého týmu Resortu Březová hledáme někoho, kdo doplní náš tým především po technické stránce. Chceme do týmu vybrat toho, kdo sem přesně zapadne, proto jsme se u této důležité pozice poněkud více rozepsali. Nenechte se odradit větším množstvím textu, protože chceme, abyste pochopili, o co přesně nám jde a jestli se v tom právě vy najdete.

 

 

Nabízíme:

 • Práci a klidně i bydlení v nejkrásnějším prostředí, jaké si lze pro práci představit
 • Celoroční, kreativní, různorodou a smysluplnou práci, která člověka dokáže naplňovat i bavit, podílení se nejen na údržbě a správcování Březové, ale i na jejím dalším rozvoji
 • Skvělý a kamarádský tým těch, pro které je Resort Březová víc než jen práce
 • Na vše Vás podrobně zaškolíme
 • Nástup možný ihned
 • V době sezóny (duben až říjen) dostanete navíc bezplatné celodenní stravování
 • Dobré platové ohodnocení s možností dalšího růstu


 

Požadujeme:

 • Univerzální technická zručnost a dovednosti
 • Časová flexibilita
 • Pracovitost a smysl pro pořádek
 • Umění vzít si nějakou věc "za své". V tuto chvíli nic menšího, než Resort Březová, po technické stránce.


 

Naše požadavky podrobněji:

 

Univerzální technická zručnost a dovednosti

Přes léto údržba, v zimě opravy a další rozvoj. Jak to vypadá přes den v sezóně? Třeba právě takto: Vyčistit a dopustit bazén, zkontrolovat a zapsat hodnoty, případně doplnit chlór. Ráno být kolem osmé na poradě tak si vedoucí a personál řeknou, co je potřeba opravit, na co je nutné se podívat. Kapající baterie v koupelně, tam vyměnit žárovku, tam opravit vypínač, tam vyměnit kliku u dveří, opravit prasklý rošt u postele. Nabrousit nože u sekačky, posekat travnaté plochy, zapnout zavlažování. Někdy se člověk nezastaví, jindy zbyde čas i na takovou "neakutní údržbu". Většinou ale času moc nezbývá, protože držet Březovou krásnou, funkční a pořád "jako ze škatulky" prostě nějaký čas zabere. ještě přece jenom něco k těm dovednostem - jakákoliv zručnost v práci se dřevem je výhodou. Na Březové je toho totiž ze dřeva vyrobeno a vystavěno skutečně hodně.


 

Vrozená pracovitost a umění vzít si nějakou věc za své

Tato práce je určena skutečně někomu, kdo je od přírody pracovitý, tj. nečeká až si ho práce najde, nebo kam ho šéf postaví. Zkrátka po zaškolení a pár týdnech praxe přesně sám ví, co má dělat, čemu se věnovat a to ne proto, že musí, ale proto, že chce. Záleží mu na tom, aby byla Březová krásná, aby zde vše fungovalo, protože je to zároveň jeho vizitka.

 

Časová flexibilita

Součástí nabídky této práce je i nabídka celoročního hezkého bezplatného ubytování a v době sezóny (duben - říjen) i bezplatného stravování. To svým způsobem předjímá, že bychom zřejmě chtěli upřednostnit někoho, kdo zde bude i během roku bydlet. Není to ale nezbytná podmínka, ani to neznamená, že zde nutně musí být stále a nemůže odtud vytáhnout paty, vždy se dokážeme prostřídat.

 

Co se děje v zimě:

Naše hlavní sezóna kočí většinou v říjnu. Co se ale děje v listopadu, prosinci, lednu, únoru a březnu? Jakmile se na konci sezóny provede zazimování, podzimní údržba a nezbytné opravy, spustí se investice na příští rok. Tj. v zimě se vyrábí a staví nové věci, nová hřiště, lavičky, nové atrakce, renovujeme, obnovujeme, atd., to vše proto, aby další sezónu přivítala Březová svoje návštěvníky ještě krásnější a ještě lépe vybavená. Pořád chceme být výjimečným a krásným resortem. K dispozici máme vlastní truhlářskou dílnu. Nové věci stavíme a vyrábíme až do dubna, kdy se opět rozjedou práce na otevření resortu veřejnosti.

 

Zaujala vás tato nabídka?

Tak co, myslíte si, že je tohle práce přesně pro Vás? Chcete být takovým pracovitým a univerzálním "kastelánem" na Březové? Napište nám. Nepotřebujeme žádný strukturovaný životopis, stejně, jako jsme tuto nabídku popsali neformálně my vám, tak i vy nám napište, co všechno umíte, jaké máte zkušenosti a proč vás tato nabídka zaujala. Těšíme se!

Piště na e-mail lida@istan.cz, s dotazy se můžete obracet i na tel. 775 021 546

 

 

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS