BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Spolupracujeme a pomáháme

Adventure Březová z.s. se aktivně hlásí ke spolupráci tam kde může pomoci. Neumíme spasit svět, ale kde můžeme tam chceme pomoci a chceme spolupracovat s těmi organizacemi, které se v této cílené pomoci orientují podstatně lépe než my.

Aktuální zpráva:  Začali jsme oslovovat různé instituce, města, kraj vysočina a neziskové organizace i širokou veřejnost s nabídkou pomoci dětem, které byly nuceny uprchnout před válkou na Ukrajině i jejich rodinám. Nabízíme, že (samozřejmě dobrovolně a nezištně) uspořádáme se členy týmu, přáteli, vedoucími a spol. nějakou víkendovou akci, dětský den, nebo cokoliv podobného v Resortu Březová, záleží, po čem bude konkrétní poptávka a co se nám podaří zrealizovat, ale jsme připraveni ke všemu a každý nápad a každou výzvu jsme připraveni operativně konzultovat. Určitě se nějaký nápad podaří uskutečnit. Ke spolku se připojuje i Resort Březová, která umožní po dobu trvání této kruté situace na dny pro rodiny vstup ukrajinským dětem a jejich rodičům zdarma. Pokud máte i vy nějaký nápad, neváhejte nás kontaktovat na jirka@istan.cz


 

Nabídka spolupráce a pomoci:


Pro sociálně znevýhodněné

Chceme být prospěšní nejen "našim" dětem, táborníkům a kamarádům, ale také dětem, které pocházejí ze znevýhodněného prostředí, nemohou si dovolit letní tábor, nemohou si dovolit jako celá rodina přijet na den pro rodiny, nemají prostředky na to aby docházely do kroužku, chceme pomáhat dětem z neúplných rodin, pěstounským rodinám a dalším. Pravda ale je, že neumíme tuto cílovou skupinu vybrat ani oslovit (samozřejmě, když máme nějakou individuální příležitost, nebo o někom víme, tak pomůžeme), ale obecně vzato spíš v této oblasti chceme vsadit na neziskové organizace, charitativní organizace, města, kraje a obce, které ví mnohem lépe než my, komu tato naše pomoc "přesně sedne" a kde touto´pomocí bude dosaženo žádaného efektu. Nemusíte se vůbec omezovat na naše nápady, které výše uvádíme, klidně přijďte z vašim nápadem.


Pro dospívající s potřebou motivace

Pokud provozujete nějaký nízkoprahový klub, nebo nějaké podobné zařízení určené dětem a mládeži, možná právě vás zaujme nabídka uspořádat ve spolupráci Adventure Březová z.s. nějaký zážitkový půlden, den, nebo pobyt u nás. Všemu jsme otevřeni. vy nejlépe víte, komu den plný zážitků nejvíce prospěje a kde dosáhneme největšího efektu.


Pro dobrovolníky, kteří pracují se znevýhodněnými skupinami

Provozujete dobrovolnické centrum? Sdružujete mladé lidi aby pomáhali ostatním? Tito dobrovolníci, kteří pomáhají potřebným si zaslouží náš obdiv a my jim chceme umožnit, že jim třeba ukážeme něco ze zážitkové pedagogiky, ukážeme jim naši práci, budou si moci vyzkoušet aktivity na Březové, vyměníme si know-how z práce s mládeží. Bude to obohacením pro obě strany. Můžeme navázat i dlouhodobé partnerství a spolupráci. Budeme se těšit!


Pro spolky z Podhůří Mařenky, Podhorácka a Třebíčska

Jste spolkem který se věnuje dětem a mládeži? Nebo jakýmkoliv dalším bohulibým zájmům? Dobrovolní hasiči, skauti, farnost, sbor, soubor, oddíl? Jsme tu i pro vás abychom navázali spolupráci. Můžeme pro vás uspořádat něco na březové nebo mimo Březovou, můžete si vy uspořádat něco na Březové, můžeme společně vymyslet, připravit a zrealizovat nějaký zajímavý projekt! Spolupráce může být jednorázová i trvalá. Určitě bude přínosná pro obě strany! Již na několika projektech v tuto chvíli aktivně pracujeme a brzy přineseme první reportáže či fotky z úspěšné spolupráce.

 

Pro všechny dotazy na spolupráci je k dispozici kontakt: 777 569 773, nebo jirka@istan.cz

 

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS