BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dobrodružné Stronghold letní tábory

KRÁL SEVERU * VIKINGOVÉ * ČTYŘI ERBY * KOUZLA DRAKŮ


Dětské letní tábory Stronghold mají u nás svou tradici od roku 2007, kdy ve středisku Březová proběhl úplně první turnus tohoto letního tábora. Od té doby každoročně přibývá jak jednotlivých turnusů dětských táborů Stronghold, tak dětí, které se letního tábora účastní. Jedná se o velkovýpravné letní tábory s poutavou tematikou středověku. Dětské tábory Stronghold vám ukážou středověkou historii tak, jak se vám ani nezdálo.

 

Stronghold: Král Severu

Letní dětské tábory Stronghold u nás mají tradici již přes 12 let a stále se drží původní myšlenky - vytvořit tu nejlepší středověkou atmosféru, jakou můžeš v létě zažít. Opevněná ležení, historické stany, pevnost s hospodou, dělo, obrovské bitvy o více ...

Stronghold: Čtyři erby

Legendární středověký velkovýpravný tábor STRONGHOLD. Oblékni barvy svého království Ardeonu, Azazelonu, Domenu, či Rubionu a staň po boku svých spolubojovníků v rozhodujícím střetu. Ke komu se přidáš ty?

Stronghold: Vikingové

Středověký tábor pro ty nejstarší a nejzkušenější bojovníky a bojovnice - to je letní tábor Stronghold Vikingové. Stavba a obrana stanového ležení, boj proti přesile, pokročilé bojové taktiky... To a mnoho dalšího tě čeká na tomto dětském letním táboře.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS