BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Jezdecký kroužek na Březové

Březová je tu pro děti celoročně. Jezdecký kroužek navazuje na dětské tábory a znovu bude probíhat ve školním roce dvakrát týdně.

Jezdecký kroužek probíhá ve školním roce dvakrát týdně, a to ve středu 14:30-17:30 a neděli 9:30-13:00. Příspěvek činí 400 Kč/měsíc.

Do kroužku je možné přihlásit děti od 8mi let. Nezáleží na předchozích zkušenostech. Mohou to být uplní začátečníci, ale i mírně pokročilí až pokročilí jezdci.


Děti se u koní naučí zodpovědnosti a přirozenému respektu, který je důležitá při práci s koňmi. Pohybují se venku a jízda na koni jim napomáhá ke správnému udržování fyzické kondice a držení těla. Je to zábavná a velmi oblíbená forma sportu. Vaše děti naučíme základům ježdění. Při výcviku na jízdárně i v terénu je naučíme zvládat všechny chody jako je krok, klus a cval. Naučí se důvěře v koně, který ho veze. Pro ty odvážnější je tu příležitost překonávat sami sebe při skákání překážek.


Ohledně přihlášky do jezdeckého kroužku se můžete informovat na e-mailu alca@istan.cz nebo k.grunwaldova@gmail.com. Přihláška do Jezdeckého kroužku


Bezpečnostní a provozní řád Jezdeckého kroužku

Součástí výcviku je i teorie. Děti se naučí jak o koně. Péče se musí věnovat i jezdeckému materiálu. Jak se nazývají jednotlivé časti sedla, nebo jak se skládá uzdečka? To vše jim ukážeme a naučíme je to.Nepůjde ale jen o samou práci a žádnou zábavu. Děti se budou učit i formou her. Ať už půjde o pouhé projetí slalomu na čas. Nebo pořádání minizávodů jen pro ně.


S jakýmikoli dotazy se obraťte na e-mail alca@istan.cz nebo k.grunwaldova@gmail.com.


Co se hodí s sebou?

  • dlouhé uplé kalhoty na ježdění
  • holínky (na pohyb po výběhu nebo i ježdění)

  • pevné tenisky (na ježdění)

  • helmu (jezdecké helmy jsou konstruované pro ochranu celé hlavy)

  • bezpečnostní vestu (není podmínkou, jde pouze o doporučení)

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS